Zajimavosti o pritelkynich

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Loptoš 3. 1. 2010 14:06

Zdravim Vas,

Mozno to bude zniet cudne co teraz napisem, ale pride mi to ako zaujimave zmyslanie a chcel by som pocut nazory druhych, lebo myslim ze mne asi dost sibe :D

Takze podme pekne po poriadku. Predstavte si ze studujete s priatelkou 700km od domova. Tak ako ja. Pred 4mi mesiacmi som sa s nou rozisiel kvoli niektorym neprehltnutelnym faktom. O tom ale rec nebude.

Zaujimave je, ze ona sa chce strasne vratit spat, ale len ked sme v skole(na koleji). Akonahle sme doma tak mam v podstate pokoj, lebo o mna ani nezakopne

Som ale strasny puntickar a neunikli mi niektore skutocnosti v jej chovani atd. a zda sa mi to celkom zaujimave, tak sa chcem s Vami podelit. Takze ako sme sa rozisli tak som si na nej vsimol nasledovne:

1. Vzdy ked je doma tak zrazu chodi do mesta ako casto sa to len da a vzdy pride domov rano. (ano nie je na tom nic divne, ale ona je skor papuckovy domaci typ)
2. Zrazu sa zacala obliekat tak ako ine dievcata predtym oznacovala za stetky
3. Viac krat sa jej stalo ze sa na icq pomylila so spravou, ktora bola adresovana inde
4. Ma "tam dole" stale iny strih ako ked sme boli spolu a hovori na to ze sa "zabava"
5. Stale vsade nosi so sebou mobil a stale na nom nieco pise.
6. Niekto ju prezvoni, nenapadne povie "co moze chciet mama", ale len odzvoni a mobil znova schova do kabelky
7. Vzdy ked k nej pridem na izbu tak mi otvori a potom rychlo bezi k pocitacu vypnut icq
8. Zrazu ma kutiky - nikdy predtym nemala

Neviem teda, ale mne to pride ze doma ma nejaku"nahrazku" a ked je v skole kde je sama tak zrazu chce spat mna. Cloveka to az zaraza aky vie byt niekto iny mili, az by som povedal ze sa fakt zmenila po rozchode, ale myslim ze je to len blaf.

Mate niekto podobne zazitky, alebo nejake postrehy? :)

Inak prajem vsetko dobre do noveho roka! :)
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audis 3. 1. 2010 14:20

jestli sem to z SK porozuměl dobře, tak přesně tak, jak píšeš tak to asi je.

tak ji měj jen na šukání , a je to. :-) at má taky pocit méněcennosti. :-) a ty se na ni citově ani jinak nepoutej. a když vypadne, tak akorát řekni "tak pá pá ".
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hobitt 3. 1. 2010 14:24

Tak, jak napsal audis. Zláté heslo - Ošustit, opustit.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Loptoš 3. 1. 2010 16:30

Jasne, zabudol som este napisat dve dalsie:

9: Casto chodi domov z koleje, 700kkm nerobi problem
10: Ked pride z domu na kolej tak na sex chut nema a hovori ze za to moze cokolada :D

O sex mi ale az tak nejde, skor o princip ked som s nou skoncil tak aj so sexom. Este by som chcel pocut nejaky zensky nazor.

CItala to nejaka zena prosim?
Naposledy upravil Loptoš dne 3. 1. 2010 17:22, celkově upraveno 2
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymous 3. 1. 2010 17:15

hobitt píše:Tak, jak napsal audis. Zláté heslo - Ošustit, opustit.

Řekl postelový Bůh, životem ošlehaný, ženami zbožňovaný 15 letý Vojta Juřík.
Anonymous

Odeslat příspěvekod audis 3. 1. 2010 17:31

Loptoš píše:Jasne, zabudol som este napisat dve dalsie:

9: Casto chodi domov z koleje, 700kkm nerobi problem
10: Ked pride z domu na kolej tak na sex chut nema a hovori ze za to moze cokolada :D

O sex mi ale az tak nejde, skor o princip ked som s nou skoncil tak aj so sexom. Este by som chcel pocut nejaky zensky nazor.

CItala to nejaka zena prosim?

tak jestli bydlí u tebe a nic s ní není (sex, uklid, citová vazba), tak ji vyhod. já bych doma nájemníka zadarmo mít nechtěl a ještě když se tahá s jinýma klukama. Jestli mám pravdu, tak jsi za debila

kamarádkám/-dům vypráví: "bydlím s jedním tuntou, nic s ním nemám ale klído pído u nej bydlím a nevadí mu to... jestli chceš, zítra zavolej, je v práci:-)"
audis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cassies 3. 1. 2010 17:47

slecna je ocividne pipka....a ty budes debil, pokud ji to budes trpet, asi tak nejak.
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 3. 1. 2010 18:12

Jak to pises ty, tak to vypada, ze slecna ma asi fakt nekoho jineho a je bez charakteru, kdyz se takhle chova...
ale z vlastni zkusenosti mohu rict, ze se neda k teto situace jednoznacne vyjadrit... pokud totiz neznate nazor druhe strany...
Nedavno se spolu rozesli moje dva dobri kamaradi (kamarad a kamaradka, aby nedoslo k omylu :mrgreen: ), s obema mluvim. A kdyz mi jednu situaci vypravela nejdrive ona a potom i on, prislo mi, ze se jedna o dve uplne odlisne situce...
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Loptoš 3. 1. 2010 18:37

audis píše:tak jestli bydlí u tebe a nic s ní není (sex, uklid, citová vazba), tak ji vyhod. já bych doma nájemníka zadarmo mít nechtěl a ještě když se tahá s jinýma klukama. Jestli mám pravdu, tak jsi za debila

kamarádkám/-dům vypráví: "bydlím s jedním tuntou, nic s ním nemám ale klído pído u nej bydlím a nevadí mu to... jestli chceš, zítra zavolej, je v práci:-)"

Nie nie, nebydlime spolu. Ja mam svuj pokoj a ona svuj. Jsme na koleji. Takze ju nemam odkial vyhodit. Nejde o to ze ju nestrpim, len mi proste je divne ze ma chce naspat, chova sa milucko a ze ako jej chybam ze nie sme spolu, ale robi toto vsetko co som pisal. Da sa povedat ze pre nieco podobne som sa s nou rozisiel a ona ocakava ze sa k nej vratim spat alebo nieco podobne.

Chcem este chvilu pockat a potom jej tieto vsetky "poznamky" vyhodim na oci a som zvedavy co mi na to povie.
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymous 3. 1. 2010 18:45

Sice ji neznám, ale z toho, co píšeš, na mě působí jako vypočítavá děv**. Snad se neurazíš.
Anonymous

Odeslat příspěvekod audis 3. 1. 2010 18:54

Loptoš píše:
Chcem este chvilu pockat a potom jej tieto vsetky "poznamky" vyhodim na oci a som zvedavy co mi na to povie.

nemáš bohatý rodiče? :-)

neprozrazuj, co my muži mužeme poznat na ženách. ženský to taky chlapum nedělají ve většině případů. Co jsi zač? nějaká matka tereza? vzpamatuj se nebo za tebou zajedu a dám ti preventivně přes hubu, aby ses probral. zachovej si ***** nějakou čest a sebevědomí! je to ***** a hotovo (u tebe s tebou ale sex néééé, u cizích s cizíma, u tebe kvuli samotě nebo prachům).
Naposledy upravil audis dne 3. 1. 2010 18:58, celkově upraveno 1
audis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Loptoš 3. 1. 2010 18:57

O penize nejde, na byt mam jeste cas :)

Jersey: No nieco podobne mi beha po rozume taky
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audis 3. 1. 2010 18:59

Jersey II. píše:Sice ji neznám, ale z toho, co píšeš, na mě působí jako vypočítavá děv**. Snad se neurazíš.

naprostý bezvýhradný kolosální souhlas.
audis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod teplice 3. 1. 2010 21:02

Jersey II. píše:
hobitt píše:Tak, jak napsal audis. Zláté heslo - Ošustit, opustit.

Řekl postelový Bůh, životem ošlehaný, ženami zbožňovaný 15 letý Vojta Juřík.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

V této diskuzi už chybí jenom Pade :mrgreen:
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 1. 2010 21:03

Takže není co řešit. Bylo to tu i v threadu Manželka mě podvádi. Jen tohle zní pravděpodobněji
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Loptoš 3. 1. 2010 21:48

No akoze mna nepodvadza, nie sme partneri, iba sa o to strasne snazi :D
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 4. 1. 2010 00:27

jak to je, to uz tu napsali jini.

kazdopadne mas dve varianty:

1) ***** se na ni uplne, ale ne jak pises, ze za ni pujdes a zeptas se ji, atd...proste se na ni vykaslat, nic ji nevysvetlovat, proc taky, ona je krava ne ty, proc by ses za ni mel plazit.

2) obratit to proti ni, zacit ji taky jenom vyuzivat. na todle musi byt clovek typ nebo ten odpor k tomu prekonat. pak to je ta lepsi varianta.

hele mel jsem to dost dost podobne, nakonec to diky jedny veci, ktera zmenila moje uvazovani, skoncilo u varianty 2) a nestezuju si :D
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Loptoš 4. 1. 2010 01:27

Mam to podobne ako hovoris. Druha varianta sa mi ako osobe prieci, aj ked obcas sa pohravam s myslienkou skusit to. diky za odpovede
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 1. 2010 07:22

Loptoš: nabízí se ještě jedna otázka. Chceš s ní být? Z kontextu mi vyplynulo že spíš ne, takže opravdu netuším proč se trápíš. Ona je podle toho co jsi psal nezadaná a tím pádem se klidně může chovat i jako děvka (má-li na to povahu).
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Loptoš 4. 1. 2010 11:04

No rozisiel som sa s nou kvoli tomu. Ale trochu ma to zaraza, ze ma chce naspat ale sprava sa takto. A pomaly zistujem ze som 3roky stravil s clovekom ktory toto zrejme robil aj pocas vztahu. Chybami sa clovek uci...

Aspon viem aky som bol sprost.. >:-(
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 1. 2010 12:52

souhlasím s ostatnimi, měl bych ju jen na ten sex....

Jinak podle názvu sem čekal něco jiného, sem myslel že se budeme chlubit svýma slečnama, že ta má 5ky, ta umí dobře vařit, ta má ráda sex atd.. :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Loptoš 4. 1. 2010 15:53

To neznie ako zly napad :D Aj ked momentalne nemam o kom prispievat.. ale je to dobry napad na novy topic

Ona ale sex nechce. Zevraj len ked sa dame znovu dokopy! Vsak bodaj by aj chcela ked ho ma dostatok.. Zevraj cokolada :D
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 1. 2010 17:18

tak si ju nech dokud nenajdeš novou.. :)

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 4. 1. 2010 17:27

Cituji vojina Vonavku (Cerni Baroni): Vyser se na ni, na kravu!!!

Nechapu, proc se tolik lidi (jak kluku tak holek) boji byt chvili sam, tedy s nikym nechodit. No, dobre chapu, taky jsem byla takova. Ale casem jsem zjistila ze, nez byt s nejakym (s prominutim) kreten a porad se jen pretvarovat, hadat se a mit z toho nervy, tak to radeji budu sama. Proste byt s nekym, jen proto, abych nebyla sama mi prijde fakt ujety... a kolikrat to stoji hodne moc penez... ;-]
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Loptoš 4. 1. 2010 18:21

Jenze ja s ni uz nechci byt, po tom vsem. Mne je samemu dobre, lebo mam konecne slobodu. Islo mi len o to dozvediet sa preco to asi tak robi
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 4. 1. 2010 18:26

Maty.Lara:
Protože je na to šílený tlak z okolí. Lepší je s někým chodit a mít klid od blbých řečí. A taky je lepší mít pravidelný přísun milování a nebo moci s někým zabíjet nudu.
A taky mají někteří lidi problém si někoho najít, tak potom je jasné, že mají obrovský strach z rozchodu, když u někoho mají. Pro některé lidi rozejít se znamená být sám i několik let.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Loptoš 4. 1. 2010 18:45

S.Tony tak s tymi rokmi mas pravdu. Ale pripajam sa aj k nazoru vyssie, ze radsej byt asi sam ako mat len stres zo vztahu, aj ked na druhej strane je to stres z rozchodu, ono je to zvlastna situacia a clovek sa musi rozhodnut..
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 1. 2010 18:57

Loptoš píše:Islo mi len o to dozvediet sa preco to asi tak robi

Mám obavu, že se úplnou pravdu nikdy nedozvíš. Pokud jste se rozešli ve zlém, můžeš si v klidu říkat, že to dělá proto, že je prostě děvka a baví jí to. Pokud jsi útlocitný, můžeš si doma brečet do polštáře s tím, že je ještě mladá a neví si rady se světem. Můžeš jí i sám před sebou omlouvat, že to byl jenom zkrat. Možností máš nepřeberně :-P
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod aquarkko 4. 1. 2010 19:17

hlavně ti to vůbec nevěřím, stejně jako to téma s tou nevěrou tý manželky...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Loptoš 4. 1. 2010 20:22

Verit nemusis, svet sa z toho nezruti a manzelku som necital...
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 5. 1. 2010 03:34

S-Tony píše:Maty.Lara:
Protože je na to šílený tlak z okolí. Lepší je s někým chodit a mít klid od blbých řečí. A taky je lepší mít pravidelný přísun milování a nebo moci s někým zabíjet nudu.
A taky mají někteří lidi problém si někoho najít, tak potom je jasné, že mají obrovský strach z rozchodu, když u někoho mají. Pro některé lidi rozejít se znamená být sám i několik let.

No, asi to kazdy vidime z jine stranky... chodila jsem kdysi z jednim clovek jen proto, abych nebyla sama... a postupem casu cim dal tim vidim, jaka to byla blbost...
Ja jsem ted sama, nerikam, ze bych to nechtela zmenit, ale proste ted nikdo neni... a jinak kdyz nemas vztak neznamena to, ze nemas prisun milovani... od ceho jsou kamaradi 8-P (tohle byl jen vtip)... i kdyz nekdy je lepsi mit s jednim clovekem jenom sex, nic vic...
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S-Tony 5. 1. 2010 11:27

Maty.Lara píše:ze nemas prisun milovani... od ceho jsou kamaradi .

Tak to vtip není, takové poběhlice znám. 8-S
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod koblih.jr 5. 1. 2010 16:26

Zajimave veci tady ctu. A i ja pridam svou malou hroudou do mlyna. Nechci se do nikoho navazet, nikoho hanit, na neco si stezovat nebo pusobit jako vztahovy kritik. Ale neco holt rict musim:

Mozna trochu kolegovi ze Slovenska rozumim. Mam podobny problem tedka. Neni to identicka vec, ale rozepisu se o svem problemu, tak snad pochopite vec zase z me stranky. Jsem naprosto normalni ceskej truhlik. Nenarocnej, tolerantni a hrozne aktivni. Slecna, kterou popisuje prave kolega ze Slovenska, je presna kopie me slecny (jestli ji "moje slecna" vubec nazvat). Je to snad i mila osoba, ktera je hodna, chce se schazet, kdyz nejsem doma v Praze, kdyz jsem v praci nebo kdyz proste nemuzu. Prvnich 20s setkani me skoro i objetim rozmacka, pak uz je ale apaticka. Jedna se o suprovou skoroprofimodelku, kocicku s velkym egem a s temperamentem. Sama o sobe, stejne jako cele jeji okoli o ni hovori jako o promiskuitni nymfomance (zname se jen ctvrt roku), pricemz ji to dela dobre, protoze je pysna na sve telo. Proste nestydi se za to...

Spolu jsme chvili, ale snazim se podstatu jejiho vlastniho ja psychologicky analyzovat. Zjevne nejsem jeji typ, nepritahuju ji, ale v mnoha ohledech se ke mne chova mile a jinak nez ke svemu okoli. Rekl bych, ze me respektuje me a nema tak velke ego v me pritomnosti. Dokonce je, rekl bych, odtazita.

Na jednu stranu bych ji nazval devkou. Proc? Vim ze driv si uzivala denne i se dvema panama/slecnama. Se mnou tak intenzivne si neuziva a o sexu se radeji ani nebavi. Netuli se. Mam ovsem nazor, ze to co delala, bylo kvuli tomu, ze ji vsichni brali jako objekt uspokojeni. A stejne tak brala i ona ty ostatni. Protoze se touto psychickou labilitou posunuly hodnoty, ktere pro bezneho cloveka jsou prave naopak.

Takze bych uplne nechtel byt takovy neduverivy, ale ... Nechal bych si proklepnout, jestli dela, to co dela z respektu/obdivu/neduvery/lasky. Protoze jestli to dela z vypocitavosti, je to holt kur*a. Jestli se ale ukaze, ze to je opravdu z nejistoty, tak touzi po vztahu, ale boji se a takto se zase do sebe uzavira a nechce se ZATIM otevrit. A pokud se otevre, bude to nejidealnejsi mazelka.

Faktem ale i ted zustava to, ze nevis, jestli je to tak nebo tak. Nevis, jestli je to chovani prave kvuli vztahu a obavam nebo kvuli tomu, ze to je de*ka. To zjistis, jen kdyz si ji nechas od nekoho proklepnout nenapadne. Proste tak nebo tak... Neporadim ti. Sam bych potreboval pichnout v teto oblasti. Ale chci ti jen rict, ze ne vzdy vsechno chovani je zpusobeno necim viditelnym... Kazdy proste uvazuje jinak a je nutne naslouchat a snazit se pochopit i nepochopitelne... :)
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 5. 1. 2010 20:07

S-Tony píše:
Maty.Lara píše:ze nemas prisun milovani... od ceho jsou kamaradi .

Tak to vtip není, takové poběhlice znám. 8-S

Tak v mem pripade to VTIP je... se svymi kamarady nespim!
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 1. 2010 20:14

já bych je za poběhlice nepovažoval..

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod S-Tony 5. 1. 2010 20:44

No ale ta jedna o které píšu spí pravidelně se třemi různými kluky a s ostatními nepravidelně. Odmítá s kýmkoli chodit nebo bydlet.
Jen nechápu ty kluky že s ní spí a tolerují jí to. Já bych to takovou ani kolo neopřel.

PS: Její hlavní zásada je žádné líbání.
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 1. 2010 21:27

no a co je na tom?

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 1. 2010 21:39

S-Tony: Ani dolů? :D
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod S-Tony 5. 1. 2010 21:48

Píšu líbání, ne lízání.
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Olimant 7. 1. 2010 00:14

Nejmenuje se Pretty woman? :-P
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod trent 7. 1. 2010 12:54

Jmenuje se Julie Roberts.
Na tom, co psal koblih něco bude. Asi bych ji nechal vyzkoušet, ale asi bych nebyl spokojen se stavem jaký popisuješ v současné chvíli.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod S-Tony 7. 1. 2010 12:58

Pretty určitě není a chování woman podle mých představ taky nemá.
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod p0etrik 7. 1. 2010 13:33

koblih.jr píše:Faktem ale i ted zustava to, ze nevis, jestli je to tak nebo tak. Nevis, jestli je to chovani prave kvuli vztahu a obavam nebo kvuli tomu, ze to je de*ka. To zjistis, jen kdyz si ji nechas od nekoho proklepnout nenapadne. Proste tak nebo tak...

Hele jak chces na tohle prijit proklepnutim?
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod koblih.jr 7. 1. 2010 18:34

Protože není univerzální recept na mezilidský vztahy, dokážu si představit dvě - tři ukázkové situace, co a jak zjistit. První věc, kterou potřebujeme, je komplic. Kamarád, nejlépe nějaká líbivý Casanova nebo lamač dívčích srdcí, u kterého samy padají kalhotky. Tady není dobré místo pro inzerci, ale myslím, že jednoho takovýho bych i měl. (ano, jsou i lidi, kteří se podobným businessem živí, jednoho takového znám. Tuším, že si za to bere 300,-... Naštěstí je to můj soused :roll: )

No a nyní k situacím:

a) - slečnu pozvat do baru, pokecat s ní, udělat prostě pohodový večer a poslat slečnu k baru pro drinky (aby ona se cítila, že je ta, kdo jde k baru) a zde ji komplic osloví o číslo.

b) - v obchodě nakupovat se slečnou, třeba v nákupním centru. Říct, že vás to nebaví, že počkáte třeba u MCDonalda, nebo v kavárně. Opět domluvený agent "Božskej" slečnu někde za rohem osloví.

Důležitý je dobrý timing. Proč? DOtyčná musí vědět, že ji nevidíte nebo že nemáte čas ji nachytat. A nyní jak vypadají závěry? CO se o ní dozvíte?

- když si vymění telefony, fajsbuky, icq nebo kdovíco, no, holt je to ta přebíhavá a nestálá žena. O ničem vám pochopitelně neřekne. (nejhorší varianta)
- žádný kontakt nikomu nedá, bude se tvářit jako kdyby nic (poroste jí ego a je tedy možné, že někdy příště by číslo i dala)
- kontakt nepředá, sice se zakecá a zaflirtuje si, ale ve finále vám stejně o celém incidentu řekne. (Nejlepší situace, nejvíc fér holka, otevřená a sdílná, i podobně důvěrné situace s vámi probírá). Ještě v lepším případě vám slečna kluka ukáže, byť taktně, ale tím vám dá na vědomí, že je stále vaše, ať se za jiných situací tváří jakkoliv.

Mno, mohou nastat i další zajímavé možnosti reakcí, ale to už jsou mutace prakticky na totéž téma. Proto se nemá cenu o nich bavit, protože vše je individuální. No, snad jsem dokázal vykreslit následky "otipování" si slečny. :-| :nenapadne ;-]
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 8. 1. 2010 12:52

No a co mutace tato:
- kontakt nepředá, sice se zakecá a zaflirtuje si, a ve finále vám o celém incidentu neřekne.
- žádný kontakt nikomu nedá, bude se tvářit jako kdyby nic.
Tím jak jsou individuální, tak si myslím, že i těch reakcí může být mnohem víc a ani dle těch reakcí se nedá skálopevně tvrdit, že je taková, nebo maková.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 1. 2010 15:38

Ani v jednom z těchto případů bych neviděl problém, pokud tedy to "zaflirtuje si" neznamená nějakou rychlovku někde na záchodě obchoďáku :D
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod trent 8. 1. 2010 16:43

Viděl bych to podobně. Člověk občas s někým lehce zaflirtuje a nemusí to být nutně nevěra.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Olimant 8. 1. 2010 18:31

Ja souhlasim s koblihou. Pokud to cislo da, tak pravdepodobne ne proto, ze by chtela noveho (sexy) kamaráda, s kterym by si chtela psat na fcb. Nerikam, ze by se to stat nemohlo, jen je to dosti nepravdepodobne.
Pokud ma pritele a s tim pritelem je spokojena, tak nevidim duvod proc by davala cizimu chlapovi cislo. Ale nejsem zena a jejich mysleni je nekdy... jine :nenapadne
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MgX 8. 1. 2010 18:56

Loptoš máš, samozřejmě, dvě základní možnosti.

a) jsi týpek, co je „splachovací“, takže si bude hrát. Půjdeš do pseudovztahu s případným (teoretickým) sexem. Samozřejmě Ti od samého začátku bude jasné, že perspektiva se rovná nule, tudíž jde opravdu jen o hrátky s čertem (čerticí :-) )

b) některé věci se Tě dotýkají, jsi citlivější ... celý vztah zabalíš, nebudeš se k němu/ k ní vracet. Nepřipustíš další COKOLIV s ní.

Je možné, že slečna má kamarádku a ta ji „dobře“ poradila. Jednoho měj tam, druhého tam. Časem zjistíš, který je lepší, tak se rozhodneš.

BTW: a jak tu již zaznělo ... vždy je dobré slyšet obě strany, jinak se můžeš stát ... že jsou všichni vedle jak ta jedle :-))
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod MgX 8. 1. 2010 19:13

koblih.jr
Ona, možná, ve Tvé přítomnosti je KONEČNĚ schopna tzv.: vypnout. Nehraje si na hru zvanou bujarý život. Je unavená a potřebuje chvíli klidu ... „no sex, no money, no light“.
No - mezi námi ... chodit se slečnou, která je hyperotevřená bujarému sexu a jíž nevadí, že jeden den spí s tím, druhý s tím, třetí s tou ... to není nic pro mě.

Podstatu jejího vlastního já můžeš psychologicky analyzovat, ale věř, že se můžeš do celé věci dosti negativně „namočit“. Citově se zapleteš a dostaneš následně takovou ránu, že to budeš hodně špatně a dlouho rozdýchávat.

Ano, můžeš přijít na to, že je to jakási potřeba spojená s jejím velkým egem, jejím pracovním zaměřením atd. atd. ... prostě, že to není taková ta klasická „všudybylka“ - ovšem ... otázkou zůstává, co z toho? Zvykneš si, že Tvá partnerka Ti není věrná, nemusí být věrná? Máš rád otevřený vztah? Jsi na něco takového připravený?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Loptoš 8. 1. 2010 22:48

MgX. Asi si vyberiem moznost cislo 1 a konecne to vyskusam.
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 8. 1. 2010 23:01

Loptoš pakliže možnost „a“ je třeba vnímat příslušná rizika ... nemyslím jen pohlavní choroby ;-)

... sám se rozhodneš ...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod trent 8. 1. 2010 23:46

Myslíš možnost "a" od MgX? Tak do toho bych tedy opravdu nešel. Akorát budeš za...ocáska. Stejně ti to nic nepřinese, naopak si myslím, že tě to bude užírat.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Loptoš 9. 1. 2010 13:36

No ak mam pravdu povedat tie pohlavne choroby napadli aj mna. Aj ked ona stale berie HAK bohvie kto v nej uz bol a co mal...

Vidis na to som v tej chvilu vubec nemyslel. Za ocaska nebudu, lebo si ja diktujem co ako bude, ona je z toho cela rada, ze ju "akoze" chcem

Chcem len proste vyckat na pravu chvilu kde jej to vsetko vysolim co uz viem a na jej reakciu. Potom ju uz nechcem vidiet!

Viem ze pomsta by sa robit nemala, ale mam na to dovody
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 9. 1. 2010 15:13

No já osobně bych asi takto pasivní nebyl a již bych se ozval a dál bych takto nepokračoval. Připadá mi to zbytečné... Jediné co jsem nezjistil(případně jsem to přehlédl)...jaký k ní chováš cit?
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Loptoš 9. 1. 2010 18:39

Cit? No cca pred 1 rokom (byli jsme spolu 3) by som si ju vzal za zenu. ale teraz k nej necitim nic. Obcas mi chyba(ale to zrejme dotyky a spolocnost) ale inak ju uz bohuzial nelubim.

No kazdopadne chcem mat trosku viac veci v ruke, pretoze ona je clovek ktory dokaze z vasej vyhody urobit vasu slabinu a povie vam take veci ze otvarate usta nad tym ake su to hluposti.
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 10. 1. 2010 00:59

když ji nemiluješ, tak proč na ní nehodíš bobek? Kvůli pomstě? Já ti nevím Karle...Mě to přijde jako ztráta času.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Loptoš 10. 1. 2010 11:38

Asi mas pravdu...
Loptoš
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 10. 1. 2010 12:39

Olimant píše:Ja souhlasim s koblihou. Pokud to cislo da, tak pravdepodobne ne proto, ze by chtela noveho (sexy) kamaráda, s kterym by si chtela psat na fcb. Nerikam, ze by se to stat nemohlo, jen je to dosti nepravdepodobne.
Pokud ma pritele a s tim pritelem je spokojena, tak nevidim duvod proc by davala cizimu chlapovi cislo. Ale nejsem zena a jejich mysleni je nekdy... jine :nenapadne

aa...pokud s někým navážno chodí a dává čísla jinejm za účelem případného flirtu (nevěry), je to kráva
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda