Jak déle vydržet?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hinder 2. 12. 2009 22:10

Je mi to sice trochu trapný ale před měsícem jsem měl svoje poprvé a mám takovej menší problém že jsem tak trochu rychlej... Všichni říkaj že to je normální v 15ti ale neexistuje nějakej trik jak to prodloužit ? ;) díky za rady a snad neumřete smíchy a nevysmějete se mi.
hinder
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 12. 2009 00:28

:D

A kolikrát sto už dělal? Jestli jenom poprvé a jednou tak nemusíš stresovat.. :) Až to budete dělat po dvacáté, už to bude v pohodě 8-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Lukasoj 3. 12. 2009 07:40

Mno, co si ho ten den pár krát vyhonit? Třeba 2x a pak zaručeně vydržíš déle. Hlavně si ho nehon třeba 12x to bys pak do partnerky bušil hodinu a nic : D:D
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 12. 2009 09:09

:D asi jo, taky možnost :D :D

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod trent 3. 12. 2009 10:44

No já bych se tim vůbec nezabýval. Dělat závěry potom,co jsi to prvně zkusil, je dosti předčasné.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod hinder 3. 12. 2009 18:26

no jednou to rozhodně nebylo :D Takže doufám že nebudu tak rychlej celej život.
hinder
Čtenář

Odeslat příspěvekod Jack111 3. 12. 2009 18:36

Prodávají se nějaké masti. Ale asi bych nejdříve hledal a zkoušel jiná řešení.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 3. 12. 2009 18:50

těžká otázka...mám opačnej problém...nevyměníme si to? :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod trent 3. 12. 2009 19:27

Já bych to neřešil vůbec. Teprve jsi s tím začal...a už děláš závěry.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod eRiper 3. 12. 2009 21:29

aquarkko píše:těžká otázka...mám opačnej problém...nevyměníme si to? :mrgreen:

Bře ty :D

hinder: neřeš to, to přijde samo
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 12. 2009 22:09

když si mladý a furt ti stojí, tak není problém zachvilu můžeš zas.. Tak tu kvalitu nahraď kvantitou :)

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Jack111 3. 12. 2009 22:30

A nebo si otevři lahváče a rozdej karty. Zábava stejná a nebude tě nic trápit.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 12. 2009 23:21

:D jojo.. a máš to

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 4. 12. 2009 00:24

No Hinder, samostudium, zajdi si do knihovny a učit se, učit se, učit se..., když Ti to pučej, no uvidíš co budou mít v Dorosteneckém oddělení bez příruček na cokoliv ani ránu, hej, nebo ať Ti to půjčí někdo starší v dospěláckém, spíš si dej majzla na ten kočárek a jiné peripetie , ale opravdu máš ještě tak 3 roky čas, není to životní nutnost, spíš luxus..., že ...doporučuji To zase pověsit na Hřebík , dokuď z Tebe ještě není,,Sexuální závislák,, je to jaksi silně návykové, to je jako by jsi začal rovnou Herákem, že a přeskočil všechny schody, a Ty jsi v Lásce ty schody přeskočil! a lepší padat z prvních pár schodů než rovnou z I.patra, ten Pád asi nevydejcháš, tož Hinder zabrzdi a vrať se na Zem, dokuď je čas, později to bude bolet moc. Já byl Panic do 27 let, he. Starec Marcel od Zvonu. Jinak jseš asi srandista a nepopsanéj List s 2 komenty, tož již si získal dost Informací a koukej se zapojit tam na co máš Věk a již radči ze vztahu a sex vysmahni!, navíc si ještě do 18 let pod Zákonem a nesvéprávnej, Tady je to mládeži do 18 let zapovězeno, tož sbohem a šáteček. Hledej jinde třeba na Netu a ty příručky, šťastné Hledání, he...
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 4. 12. 2009 01:23

MarkFX píše:když si mladý a furt ti stojí, tak není problém zachvilu můžeš zas.. Tak tu kvalitu nahraď kvantitou :)

no nevím, jestli mu ta holka poděkuje nebo dá vale :D
Jack111: tebe sex asi moc nebere, co?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Další stránka