Anketa: je snadnější si najít milenku v práci než jinde?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Je snadnější?
Snadnější než jinde 17 %  41%  [ 17 ]
Méně snadnější 1 %  2%  [ 1 ]
Stejné a nevyzpytatelne jako jindy a jinde 23 %  56%  [ 23 ]
Celkem hlasů : 41

Odeslat příspěvekod audis 2. 10. 2009 11:03

Zahlasujte si a napište zkušenosti vaše nebo svých kolegů:-) vyjma případů nadřízený podřízena!!
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod snowboarder 2. 10. 2009 12:11

Je snadné si jí najít v práci, o to snadnější je pak v té práci skončit :D
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod myšpulín 2. 10. 2009 17:11

No když to u nás v práci vidím tak asi jo.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod S-Tony 2. 10. 2009 18:33

A když pracuju doma na PC, tak si vlastně na tom PC hledám i tu milenku. Takže je to snadnější :-D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod cumel30 3. 10. 2009 14:24

V práci máme femalky nad 50 rokov, takže tam si nefiknem, ale starí chreni u nás po nich idú, ako pes po údenom mäsku.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod koblih.jr 4. 10. 2009 18:35

O něco snazší, řekl bych. Pokud nejste účetní soukromý podnikatel na živnosťák. :) Tečka.
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 4. 10. 2009 19:33

Pracuji teď na stavbě a zde opravdu moc žen není, takže zde bych si milenku nenašel.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod jezek 23. 10. 2009 14:49

V práci je to daleko jednodušší. A když děláte sem tam nějaké akce s kolegy, tak to jde skoro samo ^^
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod Grammator 23. 10. 2009 23:34

a taky v práci s těmi lidmi trávíš daleko víc času, je snadné nabídnout pomoc atd... znám to z období, kdy sem dělal hlídače v Tescu a balil prodavačky...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod audis 23. 10. 2009 23:52

a ty prodavačky na tebe letěly? já vím, že prodavačka je taky (boužel na pracovním trhu v marketech) vofce, ale já jsem si jako hlídač na brigádě před mnoha lety připadal jako větší -ovno.
audis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Grammator 24. 10. 2009 00:24

jak říkám, když holka tahá těžký balíky tak není nic snažšího než nabídnout pomoc, a hned tu máš pro ni příjemnou chvíli, taky když ona ráno příjde, odslouží si a pak večer příjde na proti holkám a ty tam furt seš tak na ní padne slza solidarity :mrgreen: hlavní je, že s kolegyní v práci (obecně) trávíš hodně času, a je čím ho trávit, přinejmenším prací... třeba v tom Tescu sem si hned první den se všema holkama tykal...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod audis 24. 10. 2009 00:32

Grammator píše:taky když ona ráno příjde, odslouží si a pak večer příjde na proti holkám a ty tam furt seš tak na ní padne slza solidarity :

to jsem nepochopil. jako že tě zmíní před koleginěmi? jo, to chápu! :-D
audis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 26. 10. 2009 12:19

No ono to v práci tak bývá, že si tam většina lidí tyká...mluvím-li o kolektivu třeba prodavačů atd... To zase není takové terno. Já si taky v každém zaměstnání s většinou tykal během prvního dopoledne.
Spíš co jsem měl možnost nahlédnout, tak "holky" v obchoďácích na sekuriťáky nekoukali jako na vhodné partie.
Možná to nebyla solidarita, ale lítost :-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod teplice 27. 10. 2009 13:52

nic proti, ale sekuriťáka v obchoďáku bych asi nedělal ani jako brigádu (opravdu jen, kdybych nemohl najít práci)... :))
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod trent 27. 10. 2009 14:12

No co jsem takhle slyšel z vyprávění od holek z prodeje, tak v mnoha případech jsou to i celkem podivíni...
To by nakonec znovu potvrdilo poslední větu svého minulého příspěvku.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Grammator 27. 10. 2009 14:52

já vám dám podivíny!!! :-/ :!: :mrgreen:
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 27. 10. 2009 16:54

Třeba jsi byl vyjímka potvrzující pravidlo...I když...to bychom se museli zeptat těch holek.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Grammator 27. 10. 2009 18:16

chcete čísla? :mrgreen:
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 27. 10. 2009 18:33

Podivín kanec
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 28. 10. 2009 00:21

Sekurites žeru k snídani s Těma rohlíkama z Tesca...Houmí Marčello , casa Campáňo.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 28. 10. 2009 08:23

Tak bacha...až půjdeš příště na sekuriťáky, aby tě gramm nezbalil...
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Grammator 28. 10. 2009 11:32

teplej nekrofil nejsem :hm... :mrgreen:
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 11. 2009 17:57

podle mě je to určitě snažší, kontakt se naváže mnohem snáz
wit.cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 19. 11. 2009 00:09

je, protože se často potkáváte a máte témata ke konverzaci
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod p0etrik 19. 11. 2009 00:13

Co tak vidim sekuritaky v supermarketech, tak chatrna telesna kondice a 50 kg i s zeleznou posteli jsou snad podminky pro prijeti...
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 11. 2009 00:23

aquarkko píše:je, protože se často potkáváte a máte témata ke konverzaci

ahoj, já sem přišel něco okopírovat..
ahoj, už na tebe čekám a nemám gaťky..

8-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod NMS 27. 3. 2010 20:21

No, ono "co je v domě, není pro mě" - to by měl mít člověk na mysli, dokavaď mu ještě funguje mozek 8-D . Mně osobně se nestalo, že bych se "zakoukal" do kolegyně, teda ne, když to ještě kolegyně byla ... ale když z firmy odešla, měl jsem najednou takový "divný" pocit, najednou mi prostě chyběla, pořád se mi vracely vzpomínky ... Po čase to přešlo, ale ... tak nevím jestli je to normální, nebo jsem zralý do cvokhausu ... :mrgreen:
I see dumb people ... they are everywhere ...
NMS
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 3. 2010 00:42

a tak to já zas po kolegyních koukám, dobrovolně a rád.. :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Olimant 28. 3. 2010 00:47

No tak koukat po kolegynich nejni nic spatnyho, jsem na tom podobne jak Marek... Pokud teda po kolegynich jen kouka :-P
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 28. 3. 2010 11:56

ja bych asi urcite nemohla se svym pritelem pracovat, clovek by se videl s tim druhym cely den, coz by byla nuda...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 30. 3. 2010 09:49

K tématu - mám pocit, že v jedné práci by to moc nešlo, když jsme tam s dvěma kolegy a v druhé práci ... no nevím. Tady je nás sice několik set, ale ... . Navíc jsem tohle nikdy neřešil.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod trent 1. 4. 2010 08:59

Noovo píše:ja bych asi urcite nemohla se svym pritelem pracovat, clovek by se videl s tim druhym cely den, coz by byla nuda...

Kamarád pracuje s přítelkyní v jedné práci. Jezdí spolu ráno do práce a tam sedí ještě s jedním kolegou. Takže neustále spolu. Mě by asi jeblo. Zvlášť s přítelkyní, jakou je ona. :potichu
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Lukasoj 1. 4. 2010 09:22

A maj si vůbec o čem povídat? :D
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 1. 4. 2010 10:18

To nevím. Vzhledem k tom, že plánují svatbu a kamarád je pod pantoflem a dohledem, tak asi ano. Ten se tak změnil, co je s ní. Jestli je to pohodlnost, nebo blbost... Ale co není od ní posvěceno, není možné, neexistuje... No asi takhle...když jsem kamaráda lákal k nám do práce, kde by sice musel dojíždět do práce 30km, ale měl by vyšší příjem a pracoval by 6 dní a pak měl 6 dní volna, tak za něho rozhodla ona. Že u nich je to lepší a že Vítek nechce dojíždět. A bylo rozhodnuto. On se kroutil jako žížala a sám se nevyjádřil. To jako příklad stačí.
Jak ráda lidem organizuje život. Proto už nejsme s mou drahou až tak v kurzu, protože nezávisle na sobě, jí má polovička několikrát setřela a já s ní komunikaci omezil na milosrdně uštěpačné poznámky. Nebýt kamaráda nebavil bych se s ní vůbec. I tak jsem bohužel díky tomu přišel o nejlepšího kamaráda.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Slonik 1. 4. 2010 11:19

jj, jsou takové. A najdou se jistě pánové, kterým tohle vyhovuje. Příliš to nechápu.
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod trent 1. 4. 2010 11:48

Já si to nějak nedovedu představit. Prostě bez Míši to nejde...přes to nejede vlak. Samozřejmě je velice pohodlné, když má partner v malíku i věci, které by nemusel a postará se o to, ale aby mi někdo organizoval život do takové míry, abych se ani sám nerozhodl... No asi by slečna dostala bodlo mezi půlky.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod Noovo 2. 4. 2010 12:11

trent: jezis, takovou mit doma, tak ji vyhodim dverma a okna bych radeji zatloukla, aby se nemohla vratit :-D 8-S ...to je drsny diktovat pritelovi jak se ma rozhodnout...rychle at ji vypakuje a najde si jinci lepsi :-)

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod hobitt 2. 4. 2010 12:27

trent píše:To nevím. Vzhledem k tom, že plánují svatbu a kamarád je pod pantoflem a dohledem, tak asi ano. Ten se tak změnil, co je s ní. Jestli je to pohodlnost, nebo blbost... Ale co není od ní posvěceno, není možné, neexistuje... No asi takhle...když jsem kamaráda lákal k nám do práce, kde by sice musel dojíždět do práce 30km, ale měl by vyšší příjem a pracoval by 6 dní a pak měl 6 dní volna, tak za něho rozhodla ona. Že u nich je to lepší a že Vítek nechce dojíždět. A bylo rozhodnuto. On se kroutil jako žížala a sám se nevyjádřil. To jako příklad stačí.
Jak ráda lidem organizuje život. Proto už nejsme s mou drahou až tak v kurzu, protože nezávisle na sobě, jí má polovička několikrát setřela a já s ní komunikaci omezil na milosrdně uštěpačné poznámky. Nebýt kamaráda nebavil bych se s ní vůbec. I tak jsem bohužel díky tomu přišel o nejlepšího kamaráda.

Mám kamaráda a jeho bývalá byla taky taková, když ona řekla ne, tak on mešel mezi lidi, když ona řekla ne, tak neudělal to...když ona tvrdila o jeho kamarádech, že jsou pitomci, tak s ní souhlasil...no masakr. Naštěstí spolu už nejsou. A doufám, že se s žádnou takovou neusadí. :-|
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 2. 4. 2010 16:08

ja hlavne nechapu ty chlapy....nedej boze, kdyz se s takovou semetrikou ozeni a maji to takhle cely zivot :/ ...nikdy jsem svemu partnetovi nic nezakazovala a ni zakazovat nic nebudu...to bych si sebe uz nevazila...

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 2. 4. 2010 16:08

no, nic...něco musíš
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Noovo 2. 4. 2010 16:13

aquarkko: zensky...to jo :lol: ....tak myslela jsem to tak, ze bych nikdy nezakazovala jeho kamarady nebo praci, kterou chce delat...proste mi to neprijde fer

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod trent 3. 4. 2010 08:29

No bych to uvedl na pravou míru. Pravděpodobně jí v nejbližším horizontu do světa nepošle, protože se plánují brát a pravděpodobně velmi brzy. Ovšem jsem zatím nikomu nestál za to, aby mi to sdělil.
Její výhoda je v tom, že ona se nechová direktivně. Je strašně miloučka a hrozně miloučce Vítka dostane tam kam chce. Nicméně jemu to zřejmě vyhovuje.
Jo a perla na závěr... Pravděpodobně si vezmou hypotéku a přistaví si k baráku jeho tchánovejch. Takže kdyby jednou došlo na lámání chleba, tak stejně odejde s prázdnou. Nehledě na to, že rodiče jsou fajn ale bydlet bych zatím nechtěl ani s jedněma.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod teplice 3. 4. 2010 13:30

No sakra, to je zápletka :mrgreen: chudák (?) chlap ;-)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 4. 2010 16:37

trent: Tvého kamaráda neznám, ale čistě technicky - kdo tohle připustí, zaslouží si tvrdý trest :-| (a to říkám při vědomí faktu, že mám za sebou několikaletou epizodku, kdy jsem taky "myslel pérem")
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Lukasoj 7. 4. 2010 11:07

Myslíte si, že ej vhodné pracovat s partnerkou ve stejné firmě(každý ovšem v jiném oddělení, takže spolu nepřijdete do styku, pokud si sni nedate sraz na zachodcich :D )

Jen by mě to zajímalo. Díky za nazory a podněty
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod hobitt 7. 4. 2010 11:17

Já si myslím, že ne.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod wit.cz 7. 4. 2010 11:22

Taky myslím, že to zbytečně svádí k porušování prac. předpisů. Navíc pak při "optimalizaci prac. míst" můžou letět oba ..
wit.cz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 10. 4. 2010 12:25

Slon: Já mám pocit, že on nemyslí ani tím pérem. Skoro se mi zdá, že nemyslí vůbec.To za něho dělá ona, co se týká životních kroků.
Samozřejmě, že opít se dokáže i bez ní.
Lukasoj: Mě by to bylo úplně šumák. Pokud nechodim do práce balit kolegyně, tak mě stejně nemá při čem chytit.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod sioga 27. 11. 2010 00:11

http://ona.idnes.cz/jak-pro-v-dat-sebe- ... hy-sex_job
pokud jses na hore tak urcite, sakra, vsichni s...ji jak kralici jen ja ne. boze, jake mas se mnou umysly, pokud vubec...
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 27. 11. 2010 14:39

Bůh chce, abys byl knězem. A žádné malé děti!!! Za to bys šel do pekla.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod darkast 27. 11. 2010 14:49

Trent: :tleskani :tleskani :tleskani
Souhlas, vesmír ti dává najevo, abys byl knězem. :-D
darkast
Návštěvník