Intimní problém

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ja_a_ty 3. 9. 2009 19:39

Dobrý den.
S přítelkyní jsme měli sex a používáme lubrikační gel. Během posledního sexu se nám ale přihodila nemilá věc. Druhý den po sexu jsem zjistil, že mi nejde stáhnout předkožka a kůžičku mam popraskanou. Již je to týden a problém stále přetrvává, při snaze stáhnout kůžičku cítím bolest (pálení, takovou bodavou no). Nevíte co s tím? Nějaká mast? U lékaře jsem ještě nebyl.

Děkuji za odpověď.
ja_a_ty
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 3. 9. 2009 19:49

Buď si změnil lubrikančí gel a na ten nový máš alergii. K lékaři!
Jestli je to alegrie, tak to ještě bude trvat než se to doléčí.

Nebo tě přítelkyně podvádí a chytil si od ní nějakou pohlavní nemoc. K lékaří!
Chápu, že ukazovat pindíka u doktora není příjmné, ale tady bych neváhal.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod ja_a_ty 3. 9. 2009 19:52

Ano, změnili jsme lubrikační gel. Myslíš, že to je tedy tím?
Jak dlouho myslíš, že bude trvat ta alergie vyléčit?
ja_a_ty
Čtenář

Odeslat příspěvekod ja_a_ty 3. 9. 2009 19:55

Ještě dodám, že přítelkyni to také pálí při použití toho nového gelu. A to jsme ho vyzkoušeli jen jednou, hned poletí do koše :-/
ja_a_ty
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 3. 9. 2009 19:57

Tak ono to nemusi bejt nutne alergie, staci aby to nejak predkozku vysusilo a pak se pri ruznejch pokusech nejak ponicila.
Pokud se to brzo nezlepsi, mazej k doktorovi, jinak pak muzes leda pritelkyni koupit pripinaci dildo a zkusit to obracene :mrgreen:
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod ja_a_ty 3. 9. 2009 20:00

suk: nevíš, jak dlouho se to léčí ta alergie či to vysušení? Přijde mi takový suchý, to ano.
ja_a_ty
Čtenář

Odeslat příspěvekod krtenek 3. 9. 2009 20:04

Ty vole, běž ke kožnímu a nevyptávej se pořád dokola, jinak ti zatim u monitoru upadne.
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ja_a_ty 3. 9. 2009 20:07

příští úterý jdu k obvodní lékařce, tak se jen chci zeptat co mě tak čeká víš
ja_a_ty
Čtenář

Odeslat příspěvekod krtenek 3. 9. 2009 20:08

No podívá se ti na to, asi v rukavicích :mrgreen:, a poputuješ dál.
krtenek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ja_a_ty 3. 9. 2009 20:09

předpokládám, že k tomu kožnímu. ach, doufám že to nebude nic vážného.
ja_a_ty
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 3. 9. 2009 20:23

ja_a_ty na intimní hygienu používej Ty i přítelkyně specifické přípravky - ne běžné mýdlo, sprcháč atp.

Pro zajímavost uveď přesný typ lubrikačního gelu.

V každém případě se nemusí jednat pouze o alergickou reakci, či „klasickou“ pohlavní chorobu. Některé ženy mívají problém s různými záněty pochvy atp. Tímto potom nakazí i muže. Stejně tak Ty můžeš při horší, či překvapivě, příliš důkladně intimní hygieně „obdržet“ problém a tento na přítelkyni přenést.

Dosti často stačí návštěva obvodního lékaře ... a léčba se provádí (většinou) u obou partnerů zároveň (ženy někdy musí, raději, ke gynekologovi). U běžných problémů stačí pro ženu aplikace vaginálních čípků a pro Tebe mast.
Návštěvu lékaře bych neodkládal, aby se z problému nestala věc chronická.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod ja_a_ty 3. 9. 2009 20:26

Přítelkyně měla léky na nachlazení, i čípky (měla nějaký zánět). Ale to je tak měsíc, měsíc a půl zpátky a už se vyléčila. Jinak do teď jsme používali gel Primeros Peach a teď jsme začli Primeros Hot lovin a potom vznikly ty problémy. K lékaři jdu v úterý.

Jinak penis si meji mýdlem či sprchovým gelem Axe - může být zde problém?
ja_a_ty
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 3. 9. 2009 20:54

ja_a_ty v lékárně si kup nějaký gel pro intimní hygienu ... minimálně na čas, po který budeš mít problémy a pár týdnů po něm. Ano - běžný sprchový gel může ... za určitých okolností problém podpořit, či být jeho „spoluaktivátorem“.

Možná se zánět vrátil ...Ty ses neléčil, mohl jsi mít problém v sobě a nyní jste v tom oba ... a „aktivně“. Měli byste OBA navštívit lékaře a přeléčit se.

Také by bylo dobré informovat se na použití lubrikačních gelů. Já bych se poptal i v lékárně...zkusil bych nějaký bez čehokoliv a pokud možno něco z řady nealergizujících přípravků. Absolutním minimem je použití NEPARFEMOVANÉHO gelu.

BTW: ten HOT lovin ... gel ... je s nějakým hřejivým účinkem ... to může dráždit i otrlejšího ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod suk 3. 9. 2009 21:02

to je special s pridavkem chilli, kyseliny sirovy, cibule a alkoholu, aby to melo trosku grady?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod MgX 3. 9. 2009 21:09

Ještě dotaz ... předpokládám, že nepoužíváte kondom... ??
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod ja_a_ty 4. 9. 2009 05:37

Ne, kondom nepoužívame. Přítelkyně bere prášky.
ja_a_ty
Čtenář

Odeslat příspěvekod michee 4. 9. 2009 06:23

Po přeléčení doporučuji vyzkoušet lubrakční gel na jiné než vodní bázi (třeba silikonový). V tom bývá většinou zakopanej pes. U těch gelů na vodní bázi je problém, že ač je gelu dost, tak to začne "drhnout" a můžou vzniknout problémy, které tu byly popisovány.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ja_a_ty 4. 9. 2009 09:28

Takže co všechno to může být?
ja_a_ty
Čtenář

Odeslat příspěvekod michee 4. 9. 2009 10:06

Například silikonový. Jen nevím jestli se dá sehnat v lékárně, spíš v sexshopu.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ja_a_ty 4. 9. 2009 11:33

Dobře, tak ještě uvidím co mi řekne doktor. Celkem mě straší to, že to může mít tolik příčin.
ja_a_ty
Čtenář

Odeslat příspěvekod Anonymous 4. 9. 2009 12:04

Je to zakeřná choroba penisium fixatae a podle data tvého prvního příspěvku už je nyní pozdě. Promiň.

//si nedělej srandu, nebo to dostaneš taky a doktor Ti pak amputuje i vejcovody :D MgX
Anonymous

Odeslat příspěvekod MgX 4. 9. 2009 18:24

michee myslím, že gely na vodní bázi jsou nejlépe snášeny a také jsou nejméně alergizující. Co se týče jejich schopnosti „mazat“ - pak ano máš pravdu. Ovšem ... když se gelu dodá dostatečné množství, bude problém s nedostatečně zvlhčenou vagínou jen u malého počtu žen.

ja_a_ty ... ideální je se zeptat přímo u lékaře/gynekologa... a gel bych spíše kupoval v lékárně.

Pakliže Tvá partnerka není promiskuitní, či se tak nechováš Ty, není důvod k nějakým významným obavám. On zánět v intimních partiích se u žen opravdu objevuje velmi často ... a někdy stačí jen obyčejná chřipka ... nebo antibiotika atp. Pak už je jen krůček k tomu, že se nakazí i partner.

Jak jsem psal - je třeba se přeléčit - OBA - aby nevznikl chronický stav. U žen jsou samozřejmě různé záněty nebezpečnější. V extrémnějších případech mohou ovlivnit jejich plodnost ... jejich tělo je více „otevřené“.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Olimant 4. 9. 2009 18:47

MgX, koukam co toho vseho vis. Takovej Ferdamravenec :-D

No nevim, sestra od pritelkyne mela problemy se zanetem celkem dlouho, ale normalne zili sexualnim zivotem aniz by jeji pritel neco chytil ;-) Asi se to necha chytit, ale neni to asi moc casty...
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kibitz 4. 9. 2009 18:54

MgX je ale vedle co se tyka snasenlivosti gelu. Silikon je nejlip snaseny, snad by na nej ani alergie byt nemely, narozdil od tech sracek na vodni bazi. Partner se bezne neleci vetsinou se daji leky zenske a teprve kdyz se ji to vrati, tak se to resi prelecenim i partnera...
Kibitz
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 4. 9. 2009 19:08

Kibitz přiznám se, že neznám statistiku alergických reakcí u lubrikačních gelů ... tudíž připouštím, že můžeš mít pravdu.
Co znám případy z mého okolí ... partneři se většinou vraceli k neparfémovanému vodnímu typu ...

... co se týká s*aček ... proto je vždy lepší individuálně se (v případě problémů) poradit s lékařem a gel kupovat raději v lékárně.

Ad léčba u partnera...lékař by měl zvážit o jakou infekci jde a v jakém je rozsahu. Zda je schopno se s ní tělo bezproblémově v krátké době vyrovnat a to tak, aby se neopakovala, resp. aby znovu nebyla nakažena partnerka.

BTW: nebylo zde psáno, že partnerka má problém už podruhé?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod suk 4. 9. 2009 19:18

Kibitz píše:MgX je ale vedle co se tyka snasenlivosti gelu. Silikon je nejlip snaseny, snad by na nej ani alergie byt nemely, narozdil od tech sracek na vodni bazi. Partner se bezne neleci vetsinou se daji leky zenske a teprve kdyz se ji to vrati, tak se to resi prelecenim i partnera...

Ha, tak jsem to cetl presne obracene. Ze na silikon muzou bejt alergie (kvuli tomu nekdo nemuze prece pouzivat kondomy) a ze gely na vodni bazi (nejakej gluko-cosi) jsou slozenim pribuzny "prirodnimu mazani"....
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod MgX 4. 9. 2009 19:20

Olimant píše:No nevim, sestra od pritelkyne mela problemy se zanetem celkem dlouho, ale normalne zili sexualnim zivotem aniz by jeji pritel neco chytil ;-) Asi se to necha chytit, ale neni to asi moc casty...

No vidíš Oli ... a já znám případ, kdy žena měla opakované problémy se zánětem a partner byl OK...po celou dobu. Po různých vyšetřeních a peripetiích došlo i na vyšetření partnera...a zjistilo se, že on je ten, který ženu opakovaně infikoval.

suk
máš pravdu ... alergie u žen na kondom se také vyskytuje, a dokonce (jestli se nepletu) jsou známy i alergické reakce na sperma.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Kibitz 4. 9. 2009 19:49

u kondomu jde o latex. Silikon je naopak bez problemovy. Ale samozrejme to mam taky jenom nacteny a dneska se neda verit nicemu - presto jsem si nezavadnosti silikonu temer jist, staci vedet co to vlastne silikon je....a pokud se nekomu vyskytne pri pouziti silikonu problem, tak bude zpusobeny nejakou primesi
Kibitz
Čtenář

Odeslat příspěvekod Kibitz 4. 9. 2009 19:56

MgX píše:a dokonce (jestli se nepletu) jsou známy i alergické reakce na sperma.

Nj, treba manzelky veteranu z perskyho zalivu by mohl vypravet :--
Kibitz
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 4. 9. 2009 20:00

Náhodou sperma je prevít. Ty zubaté malé potvůrky jsou ochotné se pokusit prokousat prakticky čímkoli, když je pošlete jinam než čekají :D
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 4. 9. 2009 20:02

Kibitz: ano, mas pravdu... spletl jsem si latex a silikon :))... jinak silikon je defakto procesor s nejakym bordelem... :D
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Anonymous 4. 9. 2009 21:20

Kibitz píše:

:mrgreen:
Anonymous

Odeslat příspěvekod mbing 4. 9. 2009 23:12

Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ja_a_ty 5. 9. 2009 07:01

Už je to jako dříve, jen ještě trochu popraskané...ale i přesto navštívím lékaře.
ja_a_ty
Čtenář

Odeslat příspěvekod Kibitz 5. 9. 2009 07:21

mbing píše: :mrgreen:

Jersey II. píše:
Kibitz píše:

No on to for nebyl, hosani ;-)
Kibitz
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 5. 9. 2009 12:47

ja_a_ty píše:Už je to jako dříve, jen ještě trochu popraskané...ale i přesto navštívím lékaře.

To zcela určitě navštiv a na všechno potřebné se vyptej ... ať víš pro příště :-)

Kibitz já to bral, jako ne moc veselý příspěvek ... možná jej pochopili i kluci ... proto dávají „pana Greena“.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Kibitz 5. 9. 2009 13:14

No tak minimalne Jersey se tlemil od ucha k uchu, zname svoje lidi :-)
Kibitz
Čtenář

Odeslat příspěvekod Anonymous 5. 9. 2009 13:18

Tak já jsem se nesmál ani tak tomu samotnému problému, jako spíše tomu, že jsi to napsal, jakobys měl manželku veterána z perského zálivu.
Anonymous

Odeslat příspěvekod MgX 5. 9. 2009 13:25

Kibitz píše:No tak minimalne Jersey se tlemil od ucha k uchu, zname svoje lidi :-)

Jersey II. .... styď se :-D :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod mbing 5. 9. 2009 13:26

Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kibitz 5. 9. 2009 13:33

Jersey II. píše:Tak já jsem se nesmál ani tak tomu samotnému problému, jako spíše tomu, že jsi to napsal, jakobys měl manželku veterána z perského zálivu.

Ty si vzdycky neco najdes :D
Kibitz
Čtenář