Váš názor na homosexualitu

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod asi já 22. 5. 2009 21:18

Chci se vás zeptat na váš názor na homosexualitu a homosexuály jako takové. Vadí vám? Proč? Znáte se s nějakými? Jací jsou,jako přátelé?

Prosil bych bez nadávek a urážek :-)
asi já
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 22. 5. 2009 21:23

asi já zkusil jsi hledat v tomto tématu vlákna s podobnou tematikou? Je jich tu několik ... mrkni a základní představu budeš mít :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 22. 5. 2009 21:37

Ve filmech jsou srandovní, jsou dobří hudebníci a umělci.
Jako přátelé jsou super, ale jen pro holky. Jsou to totiž výborné "kamarádky".
Na dálku mně vůbec nevadí, ale při osobním setkání to nějak nedávám. Takže s nimi nechci nic mít ani jako kamarád.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 22. 5. 2009 21:57

Já s homosexualitou problém v zásadě nemám. Mám několik známých jak mezi gayi, tak mezi lesbičkami a mohu říci, že většina z nich jsou naprosto pohodoví lidé, do kterých by člověk ani na první pohled neřekl, že jsou homosexuální. Vžďyť jsou to lidé jako ostatní. Stejně jako například bisexuálové...

asi já: Doporučuji Ti pročíst si téma Proti homosexuálům nic nemám, ale..., najdeš jej na Smetišti, prvních cca. 15 stránek je docela bez OT a mohlo by Ti dobře nastínit názor několika Pauzáků. ;)

Je to vždy o člověku. Znám homosexuální lidi různých věkových skupin a když je srovnám s heterosexuály, tak tam ty povahové rysy jsou dosti podobné. Prostě pohodová kamarádka je pohodovou kamarádkou ať už je heterosexuálka, či lesbička. Neoblíbený chlap zůstane neoblíbeným ať už je gay, nebo ne.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 23. 5. 2009 06:47

Tady se homosexualita řeší nějak nezdravě často. :hm

Homosexualita mi nevadí, dokonce se mi i líbí. :lol:

Bohužel je několik druhů homosexuálů. Nesnáším ty promiskuitní typy, kteří musí chodit do gayklubů apod. ]:-< Typy pro vztah uznávám.

Znám asi 4.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 23. 5. 2009 07:04

A jake dalsi typy jeste existuji? :)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 23. 5. 2009 07:21

Potom typy Jeffe, kteří pořád prudí.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 23. 5. 2009 07:32

A co treba typ paranoidni cvok, ktery jako by pochazel z jine planety a vyznacuje se treba tim, ze casto reaguje prehnane? ;) O:-)

K puvodni otazce: nic proti nim nemam.
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 23. 5. 2009 07:46

Jeffe píše:K puvodni otazce: nic proti nim nemam.
:tleskani

No nic, nemám na tebe náladu.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 23. 5. 2009 08:42

mbing píše:Bohužel je několik druhů homosexuálů. Nesnáším ty promiskuitní typy, kteří musí chodit do gayklubů apod. ]:-< Typy pro vztah uznávám.


S tímhle s tebou souhlasím, to pro mě nejsou homosexuálové, ale úplně normální "buzny"...

ale má to i stinnou stránku věci...jednou se mi fakt moc líbila jedna holka, šli jsme na kafe, povídali si a tak...no, myslel jsem si, že to vypadá nadějně...a pak jsem zjistil, že byla lesbička... Nepotěší :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 23. 5. 2009 13:54

Homosexuálové jsou chorobou lidského pokolení. 8-)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 23. 5. 2009 15:40

Ale jo, ujde to, děkuju za optání. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod jannnn 23. 5. 2009 15:54

a co to vubec znamena?
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 23. 5. 2009 15:58

jannnn: To jsou ti sexuální devianti, kteří na ulici v růžovém outfitu a s rozepnutým poklopcem pronásledujou všechny osoby mužského pohlaví. Taky jsem slyšel, že mají místo krve kyselinu, ale to jsem si ještě neměl šanci ověřit. :hm
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 23. 5. 2009 16:01

Ještě bych dodal, že je to prudce nakažlivé a přenáší se to jen obyčejným dotykem. Takže když na tebe homosexuál sáhne, tak to od něj chytíš a budeš taky homosexuál.
Deleted user

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků