Váš názor na homosexualitu

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mbing 1. 6. 2009 23:48

Já mám téměř s celou pauzou. :-[
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opatt 2. 6. 2009 10:45

John Eric Boulton píše:
opatt píše:Homosexuální styk není přirozený už jen proto, že sliznice análního otvoru není uzpůsobena pro častý pohlavní styk. Neznamená to sice, že není možný, ale od přírody k němu není tělo přizpůsobeno.

Mluvíš tedy o pohlavním styku jako přírodou předurčeném procesu, k čemuž jsou přízpůsobeny i příslušné orgány. Homosexuální styk... existuje takový pojem? Nemyslíš spíše anální styk? Ten je totiž doménou i u spousty heterosexuálů. Od přírody je sex především k plození potomstva a zachování rodu. Ty se ženou/dívkou provozuješ jen přirozenou polohu, mám pravdu? Určitě to bereš jen jako čistě biologický proces a souložíš nepochybně jen když chceš plodit potomstvo. Na antikoncepci se tě ptát nemusím, vždyť sex je k množení tak nač by žena nebo jiná samice v přírodě brala antikoncepci, je tomu tak? Bereš Ty sám sex jen jako biologický proces? ;-)

omlouvam se predem za nepresnou formulaci. Ano, mel jsem na mysli analni sex. I kdyz je domenou spousty hetersexualnich paru stojim za vedeckou definici, ze ananlni otvor neni primarne prizpusoben pohlavnimu styku a tudiz caste praktikovani muze zpusobit zdravotni potize pri stolici. Sex jako prostredek z zachovani rodu je u vsech druhu, clovek ma tu vyhodu od priprody, ze je vybaven i k tomu aby ho to bavilo (nema dany zadne parici cykly). Tudiz slouzi i jako forma vyjadrovani naklonnosti. Timto jsem doufam odpovedel i na ostatni otazky souvisejici se sexualnim chovanim.
Lust och fägring stor!
opatt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 2. 6. 2009 10:49

Odpověděl, ale neřekl nic, co bychom už nevěděli. O:-)

Odeslat příspěvekod Jeffe 2. 6. 2009 13:43

Opakovani je matkou moudrosti. O:-)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jannnn 2. 6. 2009 13:59

O:-) O:-) O:-) :oboze :oboze :oboze :D :D :D
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jeffe 2. 6. 2009 15:58

Koukam ze se ti to heslo libi, ale ty jannnn ho neaplikujes spravne.. Samotnym opakovanim n tezko zmoudris. O:-)
Jeffe
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mbing 3. 6. 2009 22:02

Obrázek
Naposledy upravil Jeffe dne 3. 6. 2009 23:33, celkově upraveno 1
Důvod: odkaz upraven
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jack111 3. 6. 2009 22:23

To kopyto :-D
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod jannnn 3. 6. 2009 22:36

a mne se to nezobrazuje. juhuu.
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jeffe 3. 6. 2009 23:34

mbing: Billisek je tvuj ideal? :D
Jeffe
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 3. 6. 2009 23:36

No Chlapci-,,Hošani,,...dokouřit a potopit, pozor! a rozchod...asi takhle: hlavně , že se Ti/TY Dva maj rádi a, že je to uspokojuje a mají ,,plný Život a Pocit celého Člověka...,, Ámeén...Starec Marcel od Zvonu...Jinak se to asi brát nedá:,,Jen šťastný Člověk je schopný Zázraků a nebo taky totálně,,vytavený Životem,,...jen spokojený člověk toho schopen není...bohužel. Umění je Extrémní záležítost a daří se mu hlavně v Anomalitách..., včetně -,,Umění Milovat a naplno Žít!,,...psáno na Poledních potocích-Brdy:,,Budiž šťasten Ten , kdo plně prožil Celý den a Večer může si říct,...Zítřku můj , buď si jaký chceš dneska jsem Žil!...,,.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod hotspot 4. 6. 2009 00:49

Um, kdo že ho sem z toho Doupěte pustil?
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 6. 2009 01:32

Dlouho jsem nečetl tak lyrický příspěvek do internetové diskuze. :-)

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 4. 6. 2009 01:55

Drahej Hotspote, já jen jsem Vám to tady chtěl trošku vylepšit, ten celkovej dojem, mňa to zase pustí , neboj...Starec Marcel od Zvonu, Brou. To máš za Ty kecy(ty víš za jaký, he...). Díky Majkle , no občas různě přihodím polénko , ale myslím si , že si z toho tady , nebudu dělat súkromé Marcelovo Ihrisko, a radši konečně začnu něco dělat na vlastním blogu(založila dcera Kamila...) , leč zatím pusto a prázdno, he, snad sa do Léta pochlapím.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod hotspot 4. 6. 2009 11:27

Ne, nevím, pouč mě. :-)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka