Váš názor na homosexualitu

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jannnn 23. 5. 2009 18:33

a neni to prenosne jen mezi holkou a klukem? protoze kdyz ja tydle zjevy potkavam, tak se dycky kluci klidne vedou za rucicku ... s holkou sem je jeste nevidel, asi jsou ohleduplny... :hm
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 23. 5. 2009 20:23

Já už jsem v Brnově viděl hafec takových dívčích párů. Což je zvláštní, když lesbismus je údajně ta méně rozšířená varianta homosexuality... :-]
Deleted user

Odeslat příspěvekod Jack111 24. 5. 2009 20:55

Většina je mi ukradená. Pokud nějakého znám, nemá to na náš vztah nijak zásadní vliv.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 24. 5. 2009 20:56

Majkl vP.: Pokud se jen držely za ruce, ještě nemusí být lesby.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 24. 5. 2009 22:26

@ Jack> To nemusí být, ani kdyby dělaly něco mnohem intimnějšího. Já sexuální orientaci jako takovou moc neuznávám, protože to nemá žádné pevné hranice... :-]
Deleted user

Odeslat příspěvekod jannnn 24. 5. 2009 22:27

já bych řekl, že pevný hranice tam jsou a dost :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 26. 5. 2009 07:03

No někdo ty hranice má pevný a někdo ne.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jeffe 26. 5. 2009 07:10

Majkl vP. píše:Já sexuální orientaci jako takovou moc neuznávám, protože to nemá žádné pevné hranice... :-]
Takze treba jdes po louce a rikas si to je ale pekna krava? O:-)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 26. 5. 2009 07:33

Jeffe píše:
Majkl vP. píše:Já sexuální orientaci jako takovou moc neuznávám, protože to nemá žádné pevné hranice... :-]
Takze treba jdes po louce a rikas si to je ale pekna krava? O:-)

:D

Jinak já moc nemusím homosexualitu. Takhle, lesbičky mi vlastně nevadí, ale pánské páry... No, neměl bych soudit a házet do jednoho pytle všechny, ale co tady občas v Šalingradě vidím za individua, to je hrůza :) Těch pravých homosexuálů je stejně minimum. Znám jen 2 a ti jsou dobří přátelé a dobře se s něma kecá, ale být přímo v jejich blízkosti donedávna nedělalo dobrotu, to až se vzali mezi sebou :))
Sattero
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 26. 5. 2009 08:56

Jeffe píše:
Majkl vP. píše:Já sexuální orientaci jako takovou moc neuznávám, protože to nemá žádné pevné hranice... :-]
Takze treba jdes po louce a rikas si to je ale pekna krava? O:-)

Ne-e, lze to vztáhnout výlučně na lidské plemeno. :-]
Deleted user

Odeslat příspěvekod Jeffe 26. 5. 2009 09:26

I po omezeni pouze na lidske plemeno tam porad zustane treba pedofilie... :hm
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 26. 5. 2009 09:29

Vy jste mi nepochopili. :-] Myslím to tak, že sexuální orientace jako taková, všeobecně, nemá pevné hranice... a to proto, že každý má ty limity položené trochu jinak, do čeho by šel, co by zkusil a co už ne...

A řeším teď čistě otázku pohlaví, ne jestli je to děcko nebo kráva. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod jannnn 26. 5. 2009 09:41

To mozna prijde tak tobe, ale vetsina lidi to ma imho dost striktne oddelene. Proc by takz ne, kdyz to tady neni nijak jemne odstupnovane, spis naopak, ty hranice jsou tam naprosto jasne...
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 26. 5. 2009 10:03

Já myslím že ne. :-] Ona to většina tvrdí spíš v sebeobraně, že by nešla s osobou stejného pohlaví (hlavně chlapi, aby náhodou nedejbože nebyla nějak ohrožena jejich mužnost :-) ), ale někteří to nezkusili vůbec, ti druzí jo, z nichž jedna část zjistila, že to k tomu není, druhé to nevadilo, třetí se to dokonce i líbilo... a kde máš ty svoje striktní hranice? A proč je teď tolik holek ochotných jít s jinýma holkama? Protože jsou od přírody bisexuálnější? Ne-e, jen to soudobá kultura hodně toleruje, to je celé. :-]
Deleted user

Odeslat příspěvekod mbing 26. 5. 2009 10:21

Každý je bisexuál. 8-)
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků