Manželka mne podvádí. Co dělat !!!

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 22. 6. 2009 15:37

Slonik: já je měním dost často, no... :))
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod mbing 22. 6. 2009 16:45

Kdo řekl, že se ponožky mění často? :)
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lobcob 23. 6. 2009 08:04

Zdar všem,
Žena po mateřské nemá práci, je na podpoře na pacáku. Milenec ji neomrzel, ale tuším nějaké škobrtání asi v jejich vztahu. Co se týká mě, už nemám nervy, ale lana, neboť mi stačí málo a jsem v pr...i s nimy. Děti budou nyní doma s mámou a ona bude mít opět důvod, proč frrr zaním - ona byla přeci celý den s dětma :-) Promluvit si se ženou, která Vám do očí říká lež a vydává ji za pravdu, je plýtvání časem. Pokud jeden nechce, tak druhý se může postavit na hlavu, nezmůže nic.
Půjdu-li do rozvodu nyní, vyhraje ona i kdybych měl důkazy a chytil je za ručičku. Proč? Je nezaměstnaná, je matka a já jsem otec a vydělávám a tudíš nemám čas se plnohodnotně postarat oděti. Jo to je realita. I kdyby lezla po stěně a dělala cokoliv, tak jí to projde díky zákonům, které jsou dělané proti tatínkům kurevníkům, kteří se honí a nejsou dělané na ženy kurevničky, které se honí a veškerou mateřskou činost a lásku, kterou mají dát dětem a manželovi, dají milenci. Jo je to prostě spatné. Když jdete na úřady, tak na Vás koukají jako na blázna a spekulanta, který si vymíšlí a má nekalé myšlenky. Ale kdyby se na těch samých úřadech rozpovídala ženská, tak jí budou přikyvovat.
lobcob
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Moravanda 23. 6. 2009 11:08

Zdravím vás Lobcobe.
Víte, všichni to máme v životě těžké, ale dám Vám za pravdu, že soud většinou určí děti matce. Ale jestli je to opravdu tak zlí jak píšete, tak máte určitě šanci. Netroufám si Vám v tomhle radit, nevím co je u Vás doma, to víte jen Vy, ale máte úplně čisté svědomí, že jste někde neudělal chybu i Vy :?: Většinou je to totiž chyba obou :!: Někde musel nastat zlom, jinak pokud jste si celou dobu se ženou rozuměli, měli se rádi a všechno klapalo tak jak mělo, tak proč by Vaše žena hledala štěstí v náručí jiného :hm :?: Ale pokud to dělala už dřív, než jste měli děti a má k tomu sklon, tak pak je to o něčem jiném. To jste do toho sňatku neměl vůbec vstupovat :!: V každém případě by jste měli myslet na dobro dětí a na to, co pro ně bude lepší :!:
Ale to už se Vám do toho moc montuju, tak se omlouvám a držím pěsti ať rozhodnete dobře :-)
Moravanda
Čtenář

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 24. 6. 2009 00:18

No Ahoj Lobcobe, trošku se přidám, prosím Tě starej se o Děti!,...a manželku , jestli to půjde, Od SEBE citově odblokuj!, kvůli žárlivosti, já vím bude to řehole, ale lepší než mít děcka 1x za 14 dní , zachovej před dětma dekorum rodiny a , že se snad máte s jejich mámou pořád rádi , ale jenom před nima...snaž se to manželce vysvětlit , že teď s ní spát nemůžeš...a spi jinde(teda,,vedle,,). Snaž se dětem dát co nejvíc péče a času , dokavaď to jde, na rozvod je vždy času dost, prostě tu,,Lásku,,v sobě zlom, včetně tý žárlivosti a zarámuj to, byl jsem v podobné situaci a měl jsem šanci vychovávat děti jen do jejich 9-10 let...pak sem je již ,,jen navštěvoval,,...starej se hlavně o Děti , to co jim stačíš předat ti ani jim již nikdo nevezme. Tvý Děcka jsou v tom úplně nejdůležitějším věku! a vydrž u nich aspoň do jejich 10 let! Co to prostě půjde, že...hodně choďte spolu ven , hodně si s nimi hraj, Hra je tou nejlepší školou pro život....Já jsem se o ně taky staral a žena se stala,,workholičkou,,he taky nevěra, že...a ozvi se mi na SZ, díky Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Přeborník

Odeslat příspěvekod apa85 3. 7. 2009 19:49

Mě zase podvádí manžel ... a už jsem fakt zoufalá. Vím docela bezpečně, že mě manžel podvádí s jinou. Občas to dokonce i nepřímo přizná - prý to je ale jenom nevinná zábava a nechce mě opustit. Nedalo mi to a zjistila jsem s kým - dokonce ani není mladší, je vdaná a s dětmi a taky to nevypadá, že by se chtěla rozvádět. Takže po mnoha bezesných nocích jsem se rozhodla, že jim dám nůž na krk - řeknu manželovi ať si vybere, a totéž chci nějak napsat té druhé. Zjistila jsem si její mobil, takže jí chci napsat co nejvíce SMS ať toho nechá, jinak se s manželem rozejdu já. Nejraději bych to napsala i jejímu manželovi, ale na toho jsem číslo nesehnala.
Vím, že se mnou nemusíte souhlasit, ale pokud mě někdo chápe a chce mi pomoc, tak budu ráda pokud na číslo XXXXXXX pošlete nějaké sms "Přestaň spát s mým manželem, jinak se s ním rozvedu!"

//Číslo vymazáno. Toto zde trpět nemůžeme. Není v našich silách posoudit, kdo, jak, co, proč. Tudíž žádné SMSky, žádná volání. Pakliže se něco podobného zopakuje, budu nucen smazat celý příspěvek. Děkuji za pochopení. MgX
Naposledy upravil Michal P dne 3. 7. 2009 21:34, celkově upraveno 3
Důvod: Odstranění tel. čísla, lock příspěvku
apa85
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 7. 2009 16:50

Apa85: pokud to tak je, polož manželovi nůž na krk a ev. se i rozveď. Samozřejmě je třeba brát ohled na děti a bohužel také materiální poměry (tedy jestli se nějakou dobu uživís a budeš mít kde bydlet). Na nějaké SMS se vykašli. Jednak je to trapné a brzo to bude i trestné.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Anonymni 7. 7. 2009 18:46

tak teď tu mám pecku já ze života, ségra si našla borce, po roční známosti zadělali na dítě, po dvou letech dítě a teď když klukovi ještě není ani rok borec řekl papá, našel si milenku a odešel od ní... tomu říkám teda pech, tohle jí udělal manžel před nějakýma 15 lety a teď se to opakovalo, naštěstí spolu neměli žádný majetky atpod, ale větší ***** sem neviděl...
Anonymni

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 7. 2009 21:28

kolik je tvé sestře? asi dost starší než ty, nebo ten příspěvek nechápu...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 7. 2009 15:45

jj ségra má o 18 let víc než já... teď měla 3 dítě s tím že první dvě měla s manželem co od ní odešel za servírkou...

btw on kurwa mohl být i ten první ale tak bylo jim tehda tuším kolem 23 let tak se ani není divit, brali se po půl roční známosti, prostě strašně rychlý... ale byl aspoň správnej, měl jsem a mám ho rád, ale ten druhej, to je vyloženě svině, v 42 letech takhle blbnout.. :oboze
Anonymni

Odeslat příspěvekod teplice 8. 7. 2009 17:27

zakročil jsi?
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 7. 2009 18:04

nezakročil, ona žije pár km od Německých hranic a já pár desítek km od Slovenských hranic... je to pech no :-( ale shodli sme se doma na tom že je lepší že šli od sebe protože to byl stejně chuj
Anonymni

Odeslat příspěvekod teplice 8. 7. 2009 19:25

tak to jo...no, ono je stejně asi někdy lepší nezakročit, že jo...
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod Anonymni 8. 7. 2009 21:12

tak tak
Anonymni

Odeslat příspěvekod lobcob 20. 7. 2009 05:03

Ahoj všem,
Tak jsem manželce řekl, co vím o jejím zvláštním chování. Reakce asi běžná, není pravda , atd. Přiznala jen něco s tím, že se za to strašně stydí, ale s chlapem NE NIC. Popravdě řečeno, pár věcí nevysvětlila, na to si nepamatuje a já jsem viděl a slyšel asi hlouposti. Pak jsem si promluvil i s patičným odborníkem, ten my její chování popsal, a na rovinu řekl, ANO VYDĚLÁVÁ SI SEXEM.
.. jak to bude pokračovat ?? uvidíme :hm
lobcob
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka