Manželka mne podvádí. Co dělat !!!

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Olimant 22. 5. 2009 18:26

To hlavne neni zenska. To je sam satan... "Kam cert nemuze tam nastrci zenskou." Semka asi nemohl :-)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lobcob 22. 5. 2009 22:31

Zdar na foru. Tak jsem se posledními přízpěvky bavil. :-) Super uvažujete. Však bych i psal, ale nemohu. Teď určitě ne. Trochu "TomZ" naznačil ;-] Olimant má pravdu. Cítím jak je zmatená a mele se to v ní. Jinak podle zjištění, má asi dva nabíječe :love: Ale to je jen doměnka - nepodložená. !!!
lobcob
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymni 22. 5. 2009 23:11

lobcob píše:Zdar na foru. Tak jsem se posledními přízpěvky bavil. :-) Super uvažujete. Však bych i psal, ale nemohu. Teď určitě ne. Trochu "TomZ" naznačil ;-] Olimant má pravdu. Cítím jak je zmatená a mele se to v ní. Jinak podle zjištění, má asi dva nabíječe :love: Ale to je jen doměnka - nepodložená. !!!

absolutně mě udivuje tvůj klid, já už bych ji dávno kopnul do pozadí... neuvěřitelná sebekontrolva v tobě člověče :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod jannnn 22. 5. 2009 23:35

bych nerekl ani sebekontorola, ale spis strach a obavy...
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod lobcob 22. 5. 2009 23:50

No, už se tomu směju, jak je to průhledné chování. Ano, většinou klidný, ale když odchází a miliskuje se semnou při odchodu a chlácholí, jak mě miluje a další řečičky ( takovou tu omáčku kolem ) povídá, tak to semlou lomcuje jako bejk :grr: Mám co dělat, abych jí neskočil po krku. Taky je v tom i ten strach, z toho co by přišlo za reakci, a ruku v ruce i obava, jak dál. Je to boj emocí, a citů. Jedno mi to neni. Kdybych reagoval, bylo by to impulzivně a ta rána co by přišla, by byla cílená a zničující mezi světla
:-) a na to čeká :hmm:
:arrow: ... a třetí se o ní pokouší !!! :hm už dlouho a je to můj spolupracovník ... ;-] jde na to velice fikaně, samé chlácholivé slova, ty co ženy rády slyší a moc se jim líbí, ty slova, která běžně denně nepoužívá nikdo, ale mile zahřejí, když je sliší ... :-* no je to slovíčkový dobrodruh 8-) ... a samozřejmě již touto taktikou nejednu získal ... :lol: 8-D jenže ho nechce, to vím, ale je to jen otázka času :potichu :oboze
... a je to zase o něco dramatičtější :-D :lol:
lobcob
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Olimant 23. 5. 2009 08:47

Sakra, kam se hrabou telenovely. Kdyby lidi vedeli co se resi na Pauze, tak tu je tak narvano, ze zkolabuje server... :hm

Kazdopadne Ti preju hodne sil a pevny nervy. Tohle je hotovej očistec... a vis co byva za ocistcem? 8-) tak se drz :tleskani
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mbing 23. 5. 2009 08:56

lobcob si z toho dělá pěknou *****...
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod TomZ 23. 5. 2009 20:44

Nj tak uz vi, ze cesta aby byl s ni znova neni realna, tak si z toho dela srandu. To mu umoznuje to lepe zvladnou + se od ni totalne odpoutat. Ale vymysli si uz nejaky postup, aby si mel nejaky cil. Pripadne obehni pravniky, abys vedel jak sbirat dukazy aby si mel deti po rozvodu atp. Predpokladam, ze kdyz pracujes, tak po rozvodu si proste najdes jiny podnajem a zacnes tak trochu on znova. mozna by nebylo od veci si zalocit v bance ucet a zacit na nej setrit nejaky prachy(aby ta *** o tom nevedela), ktery se budou casem hodit...

Jinak chapu tvuj klid a jak to s tebou mele. Taky me jednou podvedla holka, rovnou na dovolene a resil jsem to s ni az kdyz jsme se vratili, takze jsem si taky hral jako ted asi ty :D
TomZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lobcob 23. 5. 2009 21:53

TomZ ? Tak nějak to bude. pšššttt ... neprozradit ... :-)
Jinak mám další info jak to je s těmi chlapi, no tomu neuvěří ani zasvědcený ... prostě, dramaticá komedie ... !!!
Na jednu stranu se chce nejspíše vrátit, a nebo to chce tak hrát, že se chce vrátit a kát se za to co provedla.. Pokud ano, hraju taky, pokud ne, hraju si dál ... :-)
nejnovější zpráva, tahá se s ním už veřejně, abych u toho nebyl, ale :oops: . !!!
lobcob
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 5. 2009 22:12

TomZ píše:Taky me jednou podvedla holka, rovnou na dovolene a resil jsem to s ni az kdyz jsme se vratili, takze jsem si taky hral jako ted asi ty :D

Já vím že se nepodvádí, ale zrovna dovolená je ideální na takový úlet.. Prostě asi po delší době potřebovala se odreagovat s někým jiným než stebou a na dovolené má záruku že to je prostě jen jednou a naposledy, že už se stejnak nikdy neuvidí.. Pořád lepší jeden ulet kdesi v cizině než dlouhodobé zahýbání s kolegou v práci ve městě.. :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Lukasoj 25. 5. 2009 06:51

Mark: tak on je rozdíl pokud je an tý dovolený s kámoškama a nebo přímo s Tomem ;)
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod TomZ 25. 5. 2009 08:03

MarkFX píše:
TomZ píše:Taky me jednou podvedla holka, rovnou na dovolene a resil jsem to s ni az kdyz jsme se vratili, takze jsem si taky hral jako ted asi ty :D

Já vím že se nepodvádí, ale zrovna dovolená je ideální na takový úlet.. Prostě asi po delší době potřebovala se odreagovat s někým jiným než stebou a na dovolené má záruku že to je prostě jen jednou a naposledy, že už se stejnak nikdy neuvidí.. Pořád lepší jeden ulet kdesi v cizině než dlouhodobé zahýbání s kolegou v práci ve městě.. :hm

Ja jsem v tomhle celkem nekompromisni. Jestli ulet/dlouhodobe podvadeni tak vysledek je stejny - neda se ji verit. Kdyz ti na nekom zalezi a chces s nim byt tak ani na nejaky ulet nepomyslis. V opacne pripade je na zamyslenou, jestli s nekym byt, kdyz clovek obcas hleda nejaky ulet/unik.

2lobcob: tak jak pokracujes? ;)
TomZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymni 25. 5. 2009 21:03

TomZ píše:Ja jsem v tomhle celkem nekompromisni. Jestli ulet/dlouhodobe podvadeni tak vysledek je stejny - neda se ji verit. Kdyz ti na nekom zalezi a chces s nim byt tak ani na nejaky ulet nepomyslis. V opacne pripade je na zamyslenou, jestli s nekym byt, kdyz clovek obcas hleda nejaky ulet/unik.

:tleskani mám to samý co ty... jen nevím či mě už někdy podvedla nebo ne..... popravdě to za tím neřeším, jsem ještě mladý a kdyby náhodou šlo do tuhého tak o to že bych zůstal sám strach nemám... když nad tím přemýšlím, tak bych zrovna teď uvítal být klidně bez ženský... aspoň tak 2 až 3 měsíce.. žádná ženská, žádnej sex.. :mrgreen:
Anonymni

Odeslat příspěvekod Slonik 26. 5. 2009 06:29

Maty: to by tě za pár dní přestalo bavit... :-)

Nemohu se zbavit divného pocitu, že je to fake. Naopak, utvrzuji se v něm... :hm
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod MarkFX 26. 5. 2009 09:01

ale zápletka je to dobrá... :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Předchozí stránkaDalší stránka