Vasektomie

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod 4honza 5. 4. 2009 21:20

spike18 píše:Mám pocit, že většina lidí, kteří píšou do tohoto threadu jsou přinejmenším psychicky narušení...

V tom pripade nemuzu chybet ani v tomto threadu ;-)
spike18 píše:Takže díky, za těch pár užitečných postů a vy ostatní mi polibte pr*el

:-* :-* :-*
4honza
Datel roku 2009

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 4. 2009 09:54

Co jsem četl, tak se na tyhle zákroky jezdí hodně do Rakouska a hlavně do Holandska. Ale jestli to budou chtít provést 20letému klukovi je ve hvězdách. Viděl bych to opravdu na tu Ameriku (kde to bude nejspíš o hodně dražší)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Deleted user 6. 4. 2009 11:58

Proč ne 20letému klukovi? Kolik by na to člověku muselo být? Jindy než na vrcholu plodnosti by to snad nemělo smysl. :-)

Odeslat příspěvekod aquarkko 6. 4. 2009 14:09

že se tady ještě nikdo nezeptal, co je to vasektomie :D asi jsme vzdělanej národ... (v některých oborech)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod eRiper 6. 4. 2009 14:21

Co to je? :nenapadne
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slonik 6. 4. 2009 14:26

aquarkko: no když někdo neví, sedí tak u toho internetu a nejmenuje se Michal Kolesa, tak to napíše do googlu a během pár vteřin je v obraze. Pokud to je MK, tak založí thread. :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 4. 2009 14:42

Dle mě je to v tak mladém věku hloupost, ted si řikáte že děcka nesnášíte, že je nikdy nechcete mít, ale za 15 let potkáte ženu se kterou si dokážete představit manželství, mít rodinu, prázdný dům bez nějaké radosti, oživení v podobě dítěte.... Pořízení třeba želvy nebo papouška dítě nenahradí..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Deleted user 6. 4. 2009 15:04

@ Mark>
Ty už jsi dostal rozum. Nečekej, založ rodinu teď hned.

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 4. 2009 15:25

neboj, to příjde...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod MgX 6. 4. 2009 17:31

spike18 píše:Mám pocit, že většina lidí, kteří píšou do tohoto threadu jsou přinejmenším psychicky narušení a s takovými lidmi čas ztrácet nebudu :)
Takže díky, za těch pár užitečných postů a vy ostatní mi polibte pr*el

No, upřímně - asi by mě zajímalo, kterými lidmi myslíš ty duševně narušené. Mně se toto vlákno jeví, jako korektní - bezproblémové. Zcela jistě jsi zde nalezl pár rad, informací, ale i názorů příznivců i odpůrců.

Pěkná diskuze. A ta trocha humoru ... kvůli tomu není nutné posílat někoho do prd*le. Myslím, že jsi tu už dříve našel dost zajímavých odpovědí ... na jiná témata. Tak proč ten přístup? :hm
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod 2Pix 24. 4. 2009 18:49

strilet slepejma ... ani nahodou :D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod -pb- 24. 4. 2009 19:27

spike: už sis je dal uřezat? :D
-pb-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod gotesák 5. 7. 2009 11:56

4Honza: Náhodně jsem se dostal na toto téma, ho.no jsem se tu dozvěděl, i když mě to zajímá
Ale s tvými příspěvky se setkávám častěji. Zdá se , že mají hlavu a patu. Mám pocit, že jsme se někde potkali. Napiš na Finexperta.
Život je příliš krátký na to, aby člověk chodil do práce.
gotesák
Čtenář

Předchozí stránka