Vasektomie

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod spike18 3. 4. 2009 22:35

Je tady někdo, kdo má realné zkušenosti s vasektomií? Co jsem četl na netu, u nás je velmi málo rozšířená a je nutné splňovat nějaké podmínky (nevím jaké), toť vše. Velice rád bych ji podstoupil, ale podle toho, co jsem četl na netu bych si raději našel nějakou spolehlivou kliniku, kde by se na mně nedívali jako na exota.
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MgX 4. 4. 2009 10:00

Ahoj,

tak já bych do toho určitě nešel, pakliže nebudu mít dva potomky a věk minimálně po 40cítce.

Myslím, že právě něco z mnou napsaného, může být jednou z podmínek pro vasektomii.
Něco jsem našel zde http://www.tiscali.cz/wome/wome_center_ ... 73807.html , nebo http://zena.centrum.cz/atlas/2008/1/5/c ... cene-muze/ zkus více Google, nebo přímo navštívit lékaře.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Slonik 4. 4. 2009 10:22

Do tohohle bych fakt nešel. Jsem odpůrcem jakýchkoli dobrovolných nevratných zásahů do organismu. Člověk přeci neví co bude, aby se dobrovolně vzdal schopnosti splodit potomka. Mimochodem, to samé platí i o ženské sterilizaci.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod MgX 4. 4. 2009 10:24

Slonik napsal jsi to zcela přesně ... to je i můj názor :-)

//jedinou výjimku bych udělal u žen, či mužů, které (kteří) mají už více potomků, než je zdrávo ;-) Tam bych chuť sterilizovat se chápal.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Jack111 4. 4. 2009 11:49

MgX píše:Slonik napsal jsi to zcela přesně ... to je i můj názor :-)

//jedinou výjimku bych udělal u žen, či mužů, které (kteří) mají už více potomků, než je zdrávo ;-) Tam bych chuť sterilizovat se chápal.

Já bych to chápal u některých spoluobčanů :potichu
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod spike18 4. 4. 2009 12:20

Sloník: jsou lidé, kteří jsou schopni uvažovat i do budoucna :)

a jak jsem psal nahoře, zajímaly by mě REÁLNÉ zkušenosti
Gigabyte M61P-S3 | AMD X2 3800+ | 2 x 1GB RAM | ATi 4850| WesternDigital 640GB WD6400AAKS | Seagate Barracuda 160GB SATA II | 80GB IDE Western Digital | DVD RW Samsung SH-S203B | Seasonic SS-500ET 500W | Samsung 223bw | XP MediaCenter SP2
spike18
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymous 4. 4. 2009 12:26

Jak tímhle uvažuješ do budoucna? :-D
Anonymous

Odeslat příspěvekod spike18 4. 4. 2009 12:28

Má na to smysl reagovat?
spike18
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 4. 4. 2009 12:28

Nechce mít děti woe. mysli trochu
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 4. 2009 12:42

No nevím, co je na tom tak těžkého k pochopení. Jsou lidi, co prostě vědí jistě, že se rozmnožovat nechtějí a nikdy chtít nebudou. A hlavně je to jen a pouze jejich vlastní svobodná volba. Takže jsem odpůrcem odpůrců těhle zásahů - buďte rádi, že vás nikdo a nic nenutí, a jiné nechte dělat, co se jim zlíbí.

Odeslat příspěvekod snowboarder 4. 4. 2009 12:48

Jsou lidi, kteří děti nechtějí a vasektomii si udělají. A pak jsou lidi, kteří by jí měli mít nařízenou. Mnohdy od narození.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod eRiper 4. 4. 2009 13:23

To je bohužel...krutá pravda Obrázek
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Anonymous 4. 4. 2009 14:54

Majkl vP. píše:No nevím, co je na tom tak těžkého k pochopení. Jsou lidi, co prostě vědí jistě, že se rozmnožovat nechtějí a nikdy chtít nebudou. A hlavně je to jen a pouze jejich vlastní svobodná volba. Takže jsem odpůrcem odpůrců těhle zásahů - buďte rádi, že vás nikdo a nic nenutí, a jiné nechte dělat, co se jim zlíbí.

Ano, nemám nic proti jejich svobodné volbě. Ať si každý dělá co chce, pokud s tím neomezuje druhého. Jen říkám, že to, co se nyní může nějak jevit, může se za 10 let vypadat zcela jinak. Proto bych si možná na jeho místě nechal zadní vrátka v podobě zmražených spermií.
Anonymous

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 4. 2009 14:58

@ Jersey> To zní rozumně. Jinak jsem nereagoval přímo na tebe; tvému předešlému postu jsem ani nerozuměl, natož abych na něj odpovídal... :-P

Odeslat příspěvekod MgX 4. 4. 2009 17:14

Pakliže se správně dívám, pak spike18 má kolem dvaceti let. Nemyslím, že by v tomto věku měl člověk jasno, jak celý jeho život bude vypadat za 8-10let.

Když napíšu, že osud s jeho situací může zahrát VELKOU HRU a rozdat úplně jiné KARTY, pak se i jeho náhled může změnit. Protože není cesty zpět, tak alespoň sperma ve spermobance je možností. Ale i tak to nemusí stačit.

Mladická neuváženost se může změnit ve stařeckou noční můru - v osudovou chybu, která bolí.

To je můj názor.

spike18 pokud to správně chápu, pak Ty teprve zvažuješ určité možnosti do (vzdáleného) budoucna - je to tak?

EDIT: Majkl vP. - Já mu v ničem nebráním, jen jsem si dovolil napsat svůj názor ... je jeho věcí, zda si nechá utnout chámovod, vydělat varlata nebo ufiknout penis.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Další stránka