Byli jste u porodu?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 29. 10. 2010 14:52

Já toho také nelituji. Na druhou stranu, na mě nikdo bacha nedával. Pokud se nepletu, tak jsem chodil bos a možná jsem dostal modrýho andělíčka. Nerad bych kecal, ale výše poplatku se různí.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod martinsip 29. 10. 2010 17:45

Ten hadr přes sebe dostanu i jenom na hekárnu, takže v tom to není. Jinak u prvního jsem platil 600,- bez dokladu a druhýho 500,- s dokladem
martinsip
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 29. 10. 2010 19:22

Já to měl za 1000 s dokladem.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod EKKAR 29. 10. 2010 21:32

Já poobakrát za 500,- i s účastí na předporodních kurzech. Běžná okresní nemocnice, žádný velkoměsto. A na sál jsem dostal normálně bílý plátěný chirurgický kalhoty a zelenou plátěnou halenu přes hlavu s krátkým rukávem. Andělíček byl výhradně pro rodičku - BÍLEJ... Jedině domácí obutí na přezutí jsem měl svoje - a na to jsem pro sebe i pro maminu dostal takovou utěrku napuštěnou chloraminem na otření - zrovna řádila nějaká epidemie chřipky nebo co. Jinak vše v pořádku, personál vstřícnej - jen prostě v určitých momentech rezolutní. Pochopitelně - za zdraví mámy i prcka klubajícího se na svět odpovídají oni.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 30. 10. 2010 11:11

Tak já též okresní nemocnice. Prahu jsme ani nezkoušeli. Oblečení svoje, jen ten anděl a případně návleky na boty(ještě z automatu na chodbě). Jinak bos. Personál vstřícný, také, jen tam kolem nás nijak zvlášť neběhal. Asi to bylo tím, že jsem tam byl také a byli jsme v tu dobu jediný porod a ještě asi 11 večer.
trent
NightWriter

Předchozí stránka