18 let, a stale panic, je to problem?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 6. 1. 2009 21:26

MgX píše:Není potřeba se stresovat tím, že když přijde holka a budete se chtít milovat, že to nepůjde. Prostě je třeba si dopředu říct, jestliže nevyjde milování dle mých představ napoprvé, zkusíme to příště ;-)

Ono všeobecně první sex bývá takový bud trapásek nebo sranda at už je tomu dotyčnému 14 nebo 24... :) No a toho se vubec není potřeba bát že když bude mit v posteli nahatou holku že se nepostaví, či co se tady řeší za problém... :) a kdyžtak slečna pomůže i ve svém zájmu..

S-Tony píše:Do důchodu času dost.
Ideální je tu ideální partnerku potkat později. Až má člověk nějaké zkušenosti. Pak ví co našel a už o to nechce přijít. Drží se jí zuby nehty.

Hééééj, přesně tohle si říkám taky a lituju že sem tuhle svou slečnu nepotkal o pár leto později nebot jsme si dokonale sedli, ideální do života po všech stránkách (snad je není potřeba jmenovat), opravdu si dokážu představit snou manželství... :-)

Ale jak říkám škoda že sme se nepotkali o 5 let později, ja bych si chtěl ještě užít zhýralý bohémský život a vybouřit se, ale kvuli věrnosti atd to prostě jaksi nejde.. :-(
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod mbing 6. 1. 2009 21:41

MarkFX píše:že se nepostaví
Marku, co se nepostaví? :D
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod aquarkko 7. 1. 2009 00:28

Kirkwood píše:Každá žena není stejná ;-) Nemyslím tím, že lepší už nenajde, ale je malé procento žen, které jsou věrné. A to samé je i o mužích.. Pak už je jen otázka času, kdy člověka "ušitého"na míru potká.

a ty věříš, že každej ho dřív nebo později potká? já teda ne
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod S-Tony 7. 1. 2009 00:37

Já jsem taky jednu pravou potkal, ale nechtěla mně...
Jen jednou v životě jsem cítil, to co tehdy. Vím že to byla ona.
Tak jsem si aspoň našel holku co si myslí, že já jsem ten pravý 8-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 7. 1. 2009 10:48

MarkFX píše:Ono všeobecně první sex bývá takový bud trapásek nebo sranda at už je tomu dotyčnému 14 nebo 24... :) No a toho se vubec není potřeba bát že když bude mit v posteli nahatou holku že se nepostaví, či co se tady řeší za problém... :) a kdyžtak slečna pomůže i ve svém zájmu..
ale tak bat se je potreba, znam par kamosu kterejm se to stalo... ale nebyli blby a nezapomeli na to, ze maj ruce a hubu ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod zamis 7. 1. 2009 11:07

ja se bojim pokazde
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod ES0 7. 1. 2009 11:26

S-Tony píše:Já jsem taky jednu pravou potkal, ale nechtěla mně...
Tak jsem si aspoň našel holku co si myslí, že já jsem ten pravý 8-)

hádám, že o tvé identitě tady na foru nemá ani tušení :-D
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod S-Tony 7. 1. 2009 11:54

No to se uvidí v sobotu, jestli mně sleduje na netu :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 7. 1. 2009 16:02

S-Tony: 2 roky, vím že to není dlouho, ale čekala jsem že to uvadne dřív a ono je to lepší a lepší :-D

aquarkko: píšu, že každý to máme jinak.. takže hold někdo věří, někdo ne.. Někdo je v tomhle pesimista, optimista nebo realista ;-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod zamis 7. 1. 2009 17:40

vsechno jsou to vydry ktery cloveka vyuzivaji
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod MgX 7. 1. 2009 19:41

suk píše:ale tak bat se je potreba, znam par kamosu kterejm se to stalo... ale nebyli blby a nezapomeli na to, ze maj ruce a hubu ;)

suk to sice popsal svým svérázným způsobem, ale myslím, že velmi dobře a přesně. Je třeba zachovat klid a nezapomenout na to, že sex (uspokojení - v tomto případě partnerky) nemusí probíhat jen klasickým způsobem - soulož, aneb penis+vagína ;-)

Jsou ženy, které dokonce tu druhou, alternativní variantu mají raději (zvláště pak ze začátku vztahu).

S-Tony píše:Já jsem taky jednu pravou potkal, ale nechtěla mně...
Tak jsem si aspoň našel holku co si myslí, že já jsem ten pravý

Známý na tom byl ještě hůř. Několik let chodil s holkou o které si myslel a všude proklamoval, že ona je ta pravá. Byla příjemná, pěkná, inteligentní, uměla vařit, měla dobrý vztah ke sportu, dětem a já nevím, co ještě. Měli před svatbou a najednou konec. ONA to ukončila.
Upozorňuji, že jim nebylo 15náct, ani 18náct.

Bohužel nevím proč. Vím, resp. je velmi pravděpodobné, že to nebylo kvůli jakékoliv jeho nevěře atp. On navíc nepije, nekouří, nefetuje ... takže i něco takového nepřipadá v úvahu.
Bylo to nečekané, náhlé - překvapení, šok. Delší dobu jsme se neviděli, tak ani nevím, jak prožíval ony brutální chvilky, které nemá nikdo v lásce. Pak jsem jej potkal a on řekl, že ví ... že žen je mnoho a on si najde další, avšak ví, že už nikdy nedá do lásky a vztahu tolik, co dal do tohoto.

Běžel čas a seznámil se s jinou. Líbila se mu, chodili spolu, pak se vzali - nyní mají dítě. Má je rád. Ona se mu líbí stále, ale zřejmě to není úplná ,,vřelost" co byla před tím-v předchozím vztahu. Z druhé strany až moc respektuje její názor a dělá co ona chce. Je to jejich věc.

Ale vztah by měl být o lásce, porozumění, ale i o kompromisech, korektnosti a rozumovém přístupu.
To bombastické okouzlující a výbušné zamilování nevydrží napořád, ale přejde (když vztah funguje) v zajímavý vztah s humorem, láskou, úctou k druhému, úctou k jeho názorům a potřebám. Vždy je ale třeba, aby tyto principy ve vztahu byly naplňovány z obou stran.
Ona vyváženost je neskutečně důležitá pro chvíle krize, která přijde, ať chcete, či ne - i kdybyste byli sebelepší pár.

Někdy je lepší říct si, že moudřejší ustoupí a nevyhrocovat situaci. Ale z dlouhodobého pohledu není ideální být ve vztahu ,,ušlapáván".
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod Olimant 8. 1. 2009 11:26

MarkFX:
Hééééj, přesně tohle si říkám taky a lituju že sem tuhle svou slečnu nepotkal o pár leto později nebot jsme si dokonale sedli, ideální do života po všech stránkách (snad je není potřeba jmenovat), opravdu si dokážu představit snou manželství... :-)

No tak koukam, ze nas je vic ;-)

MgX: Peknej rozbor, na kterej se necha rict snad jen, souhlas :-)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 1. 2009 13:14

MgX: Cesty jsou různé a klikaté.
S tou vyvážeností je to svatá pravda.

opravdu dost dobrej rozbor.

suk: hehe - jedenáct pomocníků při souloži = 2x 5 prstů + jazyk :D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 1. 2009 13:29

suk píše:ale tak bat se je potreba, nebyli blby a nezapomeli na to, ze maj ruce a hubu ;)

joo, vždycky se to dá nějak ukecat... :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 1. 2009 14:24

MarkFX: Píše se tam o rukách. to myslíš jako znakovou řeč? :-D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Předchozí stránkaDalší stránka