18 let, a stale panic, je to problem?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ES0 3. 1. 2009 15:47

ale to s tim vubec nesouvisi, treba nekde na venkove v Cine, dokad se rodi chlapci ok, jakmile divka, tak se ji zbavi

to narusuje 1:1 pomer a rodi se jich vice, protoze i kdyz se divek zbavuji, stejne je prumerny pocet deti na zenu vyssi nez treba v EU

ale zas tak moc se jich tam uz nerodi, docela se to reguluje, to asi myslis Afriku
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 4. 1. 2009 13:35

Ahoj, je mi 18.5 a nikdy jsem nemel holku. Nemate nejaky tipy na weby o programovani?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 4. 1. 2009 15:02

suk píše:Ahoj, je mi 18.5 a nikdy jsem nemel holku. Nemate nejaky tipy na weby o programovani?

takze tebe rajcujou jednicky a nuly prasaku ^^
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 4. 1. 2009 18:00

ale jenom, kdyz sou dobre zkombinovany... takovy ty kombinace jednicek a nul, ktery nakonec davaj takovy ty "young teens" etc.. :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod mbing 4. 1. 2009 20:28

"young teens programmers". :D
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 5. 1. 2009 22:55

Být v 18ti panic není problém - být v 18ti prostitut je velký problém ;-)

Není potřeba se stresovat tím, že když přijde holka a budete se chtít milovat, že to nepůjde. Prostě je třeba si dopředu říct, jestliže nevyjde milování dle mých představ napoprvé, zkusíme to příště ;-)

Často je úspěšnost styku v Tebou popisovaném duchu o mnoha okolnostech. Klid, načasování, místo kde k tomu má dojít, s kým .... absolutně nejhorší je ... zbytečně se stresovat.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod S-Tony 6. 1. 2009 00:12

Však se neboj. Teď řešíš panictví a za chvíli budeš řešit jak zůstat věrný. To je dneska největší problém.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod mbing 6. 1. 2009 02:32

Co je na tom k řešení?
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kirkwood 6. 1. 2009 18:51

Najít si takovou partnerku, kterou nebude muset podvádět ;-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod mbing 6. 1. 2009 18:52

Větší problém je, aby nepodváděla ona. ;)
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod S-Tony 6. 1. 2009 19:04

No tak bude řešit věrnost obecně a oboustranně.

Kirkwood:
Teď nevím jak to myslíš. Jako najít takovou, že lepší už nenajde? Tak to je problém, protože právě taková má časté nabídky na nevěru.
Není lepší zvolil partnerku se kterou mě nikdo nebude chtít podvádět :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 6. 1. 2009 19:30

Každá žena není stejná ;-) Nemyslím tím, že lepší už nenajde, ale je malé procento žen, které jsou věrné. A to samé je i o mužích.. Pak už je jen otázka času, kdy člověka "ušitého"na míru potká.
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod S-Tony 6. 1. 2009 19:41

Do důchodu času dost.
Ideální je tu ideální partnerku potkat později. Až má člověk nějaké zkušenosti. Pak ví co našel a už o to nechce přijít. Drží se jí zuby nehty.
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 6. 1. 2009 19:51

Každý to máme jinak. Já jsem potkala už teď svého "ušitého" partnera na míru a nehodlám se ho pustit. Protože netuším, jestli bych v budoucnosti potkala takového.
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod S-Tony 6. 1. 2009 21:16

Jak dlouho s ním si? V prvním roce je skoro každý ideální. Jestli jste spolu pár let a stále je ideální, tak to je opravdu on.
S-Tony
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka