Dárek pro pritelkyni

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 24. 11. 2008 17:45

wit.cz píše:kup ji vibrator a ne nakyho plysaka ... kdo ma porad chodit kolem horke kase ..

jo žhe :D a beztak by to uvítaly radši 8-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 24. 11. 2008 18:12

glider píše:..tiez mi pride toto vlakno stale aktualnejsie :-))
zatal mam trojlistok: vonafka - retiazka - oblecenie
.....a jaksik sa neviem rozhodnut.. :nenapadne


Řetízek na ruku :-))
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 11. 2008 20:27

wit.cz píše:kup ji vibrator a ne nakyho plysaka ... kdo ma porad chodit kolem horke kase ..

tučňáku, do tanečních a po krátký době? (snad jsem teda pochopila správně, že spolu nejsou moc dlouho)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 29. 11. 2008 02:53

hmmm momentalne resim stejnej problem ... o to horsi ze nesmim zapomenout den kdy vona slavi smrkovanou (to nevim co koupit, ale vypada to ze ji dam nejakej voucher pro nejakou kravinu) ... ale co je horsi sou jeji smrtozeniny - otazka pro otrle: co koupit za darek z lasky aby v tom darku nebylo vubec cejtit ze je to z lasky v tuctovem podani - a v tuctovem myslim tim i ty nestandartni napady. Proste ma narozky na 14.2 a nesnasi kdyz ji nekdo jen skubnutim brvy pripomene ze je to ten amerikanski svatek ... jooo holt ruska se nezapre :) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 29. 11. 2008 08:51

mě napadá otázka: proč jste spolu?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 29. 11. 2008 17:53

no to je to ... ze vzajemnych sympatii :) ... rikej si tomu jak chces ... jenze jak to vymyslet s tim 14.2 ... musim proste splasit neco co to nebude pripominat az tak vokate .. je to prece jenom zenska a jakozto takovy se da vzdycky neco nabulikovat :) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 29. 11. 2008 18:35

napadla mě další otázka: proč ona je s tebou...asi to tady budu muset přestat číst, nebo se zas rozčílím a jelikož mám srdce tam, kde Růžičková ve Slunce, seno, nemuselo by to dopadnout dobře
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 30. 11. 2008 02:50

hele akvarium ... muzes mi vysvetlit proc to zase resis? ... bud nadhod nejakej tip nebo mlc :) ...

proste ji nechci dat darek co by byl vicemene valentinskej (kterej bych ji stejne nedal, protoze sam ten svatek nesnasim), ale chci ji dat neco co by vyznacovalo muj vztah k ni ... proste na palici .. ja sam z toho mam docela nervy ...

ja mam za tejden taky smrtozeniny a ona vymyslela asi ten nejlepsi darek co sem kdy dostal - jdeme spolu na balet ... presne na jeden kterej sem chtel vzdycky videt ... jen sem nad tim nepremejslel :) ... tak premejslim nad tim ji taky nekam vytahnout ... premejslel sem ze jeden ten ji splnim vsechno co bude chtit :) ... proste at se cejti jako kralovna :) ...

predpokladam ze ty ses zenska (i kdyz mas jako Avatara jakousi tragikomickou figurku tvarici se jako damienuv nepovedenej bratr) - kdyby ti tvuj pan "X" zaplatil na ten den takovej ten "all in one servis" v podobe kadernika, manykerky atd ... a vecer te vzal na veceri a tak ... brala by si to? pac tohle mne napada jako rozumnej napad ...

ja sem to resil uz i se segrou at mi poradi a ta mi rekla "trhni si nohou a hledej si neco sam" :D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 30. 11. 2008 12:04

jo (a na avatar mi nešahej, mně se ta tvá chcíplina taky příšerně nelíbí a mlčím)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 30. 11. 2008 12:17

aqua: Tvůj avatar je doooost drsnej. A to se mi celkem líbí ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 30. 11. 2008 12:34

takovej chlapskej že? :D :oops:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 30. 11. 2008 12:55

takovej prostě ... avatar. ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 30. 11. 2008 16:49

no tak ted presne vim ze to neudelam, protoze ty si to odsouhlasila :D ...

to je chlap? .. ja myslel ze fousata zenska (autoportret?) - ale je videt ze ses za tu dobu nezmenila - stejna arogantni divcina co misto rady resi vsechno jiny jen ne to na co se zeptam :D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 30. 11. 2008 20:42

jak ty mě dobře znáš...konec ot, sori
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 5. 12. 2008 20:27

veru dost OT, tu ide o zivot... :-))


MgX píše:
glider píše:..tiez mi pride toto vlakno stale aktualnejsie :-))
zatal mam trojlistok: vonafka - retiazka - oblecenie
.....a jaksik sa neviem rozhodnut.. :nenapadne


Řetízek na ruku :-))


uz ma nejaky :-| :-|
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků