Výročí

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod MarkFX 8. 9. 2008 15:31

každý měsíc plus každou třetí neděli?? :mrgreen: :mrgreen:

Aquarkko: Nojoo, ale však ted to právě mám ulehčený tou kámošovou bečkou.. Sám dobře vím že to výročí je někdy prostě na podzim, a jak se blíží ta bečka tak se to aspon připomene samo i přesněji na den 8-)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod snowboarder 8. 9. 2008 15:45

no já si pamatuju... že my jsme prvního půlroku slavili každej měsíc :-))) ale pak se to uklidnilo a dělalo se to jen každej rok :)) no a teď začínám znovu :nenapadne
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Kirkwood 8. 9. 2008 16:45

MarkF: takoví blázni nejsme :-D ze začátku každé 3 měsíce a teď každý půlrok. Ale potěší mně, když od přítele dostanu i za ty 3 měsíce kytimiti :-D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod cumel30 8. 9. 2008 16:49

Kirkwood:kytimiti=sex? :hm
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod snowboarder 8. 9. 2008 16:49

já chci taky kytku :-O :))
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod Kirkwood 8. 9. 2008 16:52

cumel30: chjo, kytka :roll:
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Michal P 8. 9. 2008 18:47

Hm, my ani přesný datum seznámení nepamatujem, stačí nám jen výročí svatby. Ale že bychom to nějak slavili. No kytku jí koupím, to jó.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Ally 8. 9. 2008 19:51

Ah jo, kytky. Po seznámení byla kytka každý měsíc. Po roce od seznámení kytice, že jsem ji ani neunesla. Pak to řídlo a dneska manžel zaspí nejen výročí seznámení, ale letos i kulaté výročí svatby :(
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod jezek 9. 9. 2008 06:49

Kirkwood píše: Ale potěší mně, když od přítele dostanu i za ty 3 měsíce kytimiti :-D

Jenom co 3?Já kupuju každý čtvrtek ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 9. 9. 2008 15:53

jezek: nj, můj přítel není finančně zámožný, aby mi kupoval každý týden kytimiti ;-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod zamis 9. 9. 2008 20:15

sak to nemusi byt kytka z kvetinarstvi za 500. myslim ze hezci je, kdyz je vlastnrucne natrhna a veze se k ni nejaka historka. treba ja jsem kdysi dovezl slecne vlastnorucne vytrhnutou borovici z nejjiznejsiho cipu ostrova krk, ktera byla zarovenen nejvyse zijici rostlinou v te lokalite. malem jsem se zabil, byl jsem dopychanej, doskrabanej, ale za usmev me mile to stalo. kurnik, dneska jsem nejak na meko.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod jezek 10. 9. 2008 06:56

Kirkwood píše:jezek: nj, můj přítel není finančně zámožný, aby mi kupoval každý týden kytimiti ;-)

Já taky ne,beru jenom čistou růži a když dochází prachy,tak třeba jenom tulipán.Rozhodně nic vázaného.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 10. 9. 2008 19:51

zamis: ježiši.....ty si fakt člověk!!!
ježku, nebudeš se rozvádět nebo nemáš aspoň dvojče? :mrgreen: teď už ale vážně...ty zas asi člověk nejseš :)
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Kirkwood 10. 9. 2008 20:08

jezek: tak to jo. To jednou přítel skákal přes potůček pro kytičku :-D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod jezek 11. 9. 2008 08:15

2aqua:Dneska ráno to vypadalo,že jo,ale překonali jsme to ;-) A dvojče nemám,jenom totálně šovinistického bráchu a toho bych nedoporučil vůbec nikomu :-(
jezek
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka