Bolest - pravá strana podbřišku až někdy pravé varle

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod JakubCh 1. 8. 2008 18:16

Ahoj, mám takový menší problém asi od úterka mě pobolívá (nijak hodně teda) podbřišek, cvhilkama to jde až to levého varlete, takový pocit jako trošku po nárazu. Samovyšetření znám, hned jak to začalo jsem se leknul a kontroloval, co se dá a myslím, že ok, na dotek není citlivější (při menším zmáčknutí nebolí, žádné útvary), jenom prostě chvilkama taková ta tupá bolest, stěhuje se z břicha do varlete. Hledal jsem na netu a něco jsem o tom přečetl, vím, že tohle není sranda a pokud by to do pondělka nezmizlo, jdu k lékařim dnes jsem se ještě rozhodl počkat...ale rád bych se zeptal, jestli s tím někdo už zkušenosti neměl....chvilkama se mi zdá, že to je jenom břicho, pak to je zase dole....když se pohybuju nebo ležím, nic to nedělá. Ale nadruhou stranu, jak jsem už psal - varle na ohmat citlivější není a rozhodně si ho nepřisedávám...a teď jsem zjistil, že celou levou stranu těla (páteř) mám nějkaou "podělanou". Od pondělka jsem v rámci letní přípravy radikálně změnil stravování (omezil) a dva dny po sobě jsem si dal velice intezivní a dlouhý běh, který mě celkově hodně vyčerpal, nemůžu to mít podle vašich zkušeností souvislot ? Chvlikama mi příznaky připomínaly (hlavně ze začátku) klasické zaražené větry....fakt nevím, teď se říkám, že jsem možná měl jít k doktroce už dneska..tak co chlapi, máte s tím někdo zkušensoti...abych pravdu řekl, celkem se bojím...nejsem posera na zranění, ale tohohle se fakt bojím. Díky za odpověď
JakubCh
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 1. 8. 2008 18:24

Něco takového, avšak v mnohem větší míře až nemůžu chodit, mívám z extrémní doby plné erekce. :(
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JakubCh 1. 8. 2008 18:25

Jo, to jsme dva :), ale to tentokrát můžu vyloučit...ale zrovna teď mi to přijde jako normální bolest břicha....fakt nevím no...
JakubCh
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 1. 8. 2008 18:29

Necítíš bolest?..pálení.. když se najíš?příznak:tříselná kýla..nebo slepák
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JakubCh 1. 8. 2008 18:32

Pálení necítím, když se najím je to stejné...no, přesně jsi tefil to, co mě napadá a čeho se bojím..ale kýla nevím z čeho (snad jenom to běhání) a myslíš, že když to mám pd úterka, tak bych ještě mohl chodit jenom tak se slepákem ? Já fakt nevím..
JakubCh
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 1. 8. 2008 18:36

Sedni na kolo nebo do auta a zajed do špitálu.Operace dělají na vrátnici..
Pokud běháš(začínáš)třeba to může být ovlivněno..nejíš moc před běháním?zaměstnání?co děláš?
Kdybys měl slepák,spadneš a omdlíš :D to je jasný..s kýlou se dá i žít bez ujmy
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JakubCh 1. 8. 2008 18:39

Zaměstnání nemám, mám prázky, takže normálka doma - standart i se sportem, no běhání - začal jsem běhat zase po půl roce, ale celkem jinak sportuju (bruslení, cyklsitika atd..) Před běháním nejím, zase nějaká pravidla znám. Tak nemocnici mám 10 minut pěšky, ale je to pověstné Havířovské řeznictví..zasvěcení ví...sakra, začíná to vypadat blbě :(
JakubCh
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JakubCh 1. 8. 2008 18:51

No, teď fakt zvažuju okamžitou návštěvu nemocnice....tak mi drž palce :( :( :(...
JakubCh
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 2. 8. 2008 08:12

drzime ti palce :) ja bych taky sazela na slepak, tak bacha to se musi hlidat na to se da i zemrit :(
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 2. 8. 2008 08:21

Ehm nejni slepák napravo??
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 2. 8. 2008 08:23

Snekac: je nejak jsem tu levou stranu zamenila s pravou :lol: no i to se stava ;-) nicmenenadpis tohoto tematu je, ze ho boli na prave strane tak nevim teda :hm ....sakra jsem nejak mimo po ranu :-P
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 2. 8. 2008 09:33

No v nadpisu je pravo, pak v textu levo... :-)
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod branda 2. 8. 2008 21:55

Neváhej a běž k lékaři, přes fórum nic nevyřešíš. Pak si kup v Elánu zmrzlinu
branda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymous 2. 8. 2008 21:59

mbing píše:Něco takového, avšak v mnohem větší míře až nemůžu chodit

To, že nemůžeš chodit, bude z něčeho jiného, ne? :D
Anonymous

Odeslat příspěvekod JakubCh 2. 8. 2008 22:12

Čau, tak díky všem, všechno ok, byl jsem u doktora, kýla nebo slepák se nekoná, asi jenom buď jenom nějak podrážděné nervy, nebo natažené svaly (spíš)- Takže asi OK. :-)
2branda : Hele, ty jso od nás z Havru, nebo jsi s tím Elánem jenom střelil od boku ?? :-D :-D :-D
JakubCh
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků