Jak říci manželce, že má zhubnout ?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mareq0 18. 6. 2008 19:39

Někde jsem četl, že kvůli nemoci je jenom 1% obézních.
Jinak ta výmluva na genetiku je jasná a hodně populární - že s tím nejde nic dělat ;-) :pozor
Ano, někdo má dispozice (vrozené) k obezitě, to ale neznamená, že musí být nutně obézní. To znamená, že musí více dávat pozor na to co jí a víc se hýbat, aby nebyl obézní.
Howgh
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 6. 2008 21:37

mareq0: Přesně tak. Dobře si to napsal.
Geneticky předurčené tlustoprdství je jen výmluva pro slabochy. :tleskani
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 19. 6. 2008 06:37

Kirkwood píše:jezek: tak doplnil by si tam, co chce a každá žena reaguje jinak.

Nepředvídatelně ;-)
Ale rozhodně jsem pro přímé,ale kulantní upozornění.Nechot kolem a kolem.Ale to se taky musí přizpůsobit člověku,kterému se to říká.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodymko 21. 6. 2008 19:17

človek po tak dlhej dobe už nerieši niečo ako atraktivita, 35 rokov je predsa len už niečo..ked je ten vzťah mladý chce sa jeden druhému páčiť, byť atraktivný pre toho druhého, proste chce si ho udržať..ale akonáhle príde ta istota(svadba) tak skôr či neskor toto myslenie prejde..nie nadarmo sa vraví ak chceš vidieť ženu ako sa prestane holiť a chlapa s pivným bruchom vlez do chomoutu.
podľa mňa jedine uprimnosť môže niečo zmeniť
Peklo je prázdne, všetci diabli sú medzi nami..
kodymko
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 21. 6. 2008 20:44

oni jsou spolu 35 let? kodymko, prosímtě, ne tak realisticky, já ještě nejsu vdaná :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodymko 21. 6. 2008 22:42

laserovic píše:Ahoj,

mám problém. Svoji manželku mám rád, ale dost mne mrzí (35 let), ž.

sú alebo majú
Peklo je prázdne, všetci diabli sú medzi nami..
kodymko
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 22. 6. 2008 11:19

genetika je sice mocná, ale ne až tak moc :-D do jisté míry to ovlivní každej. někdo víc, někdo míň, ale vždycky aspoň trochu. na druhou stranu - je spousta lidí, kteří vypadají hubeně, ale mají stejné nebo větší zdravotní problémy, než lidé třeba o 10 kil těžší.
je to prostě jen o tom, že někomu jde hubnutí líp, a někomu hůř, to jsou ty genetické dispozice. ale není pravda, že by prostě někdo byl "genticky" tlustej a přes to nejel vlak.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 8. 7. 2008 13:32

S-Tony jen by me zajimalo, co v tvem pripade je tlusta zenska / chlap po třicítce? Protože jestli pro tebe je hubena holka, ktera ma bmi nějakých 17 a ta, která má 22 už je tlustá... tak to je pouze a jen o tom, že dneska každej, kdo nevypadá jako model-modelka je opovrhovanej okolim kvůli vlivu reklamy, televize, okolí...

Jinak samozřejmě jak už tu ti radili jiní, že nejlépe jí sebrat buráky a flašku. Stějně tak jí můžeš nachystat misku mrkvového salátu nebo na kostičky nakrájený nízkotučný sýr, s tím, že bys rád zhubnul a jestli ona ti v tom nechce být oporou, protože nemáš pevný nervy si to dát sám, když vidíš jak ona dlabe sladkosti. Pokud teda ty s tou váhou takové problémy jako ona nemáš, tak holt ji tahat ven, že se ti zhoršila fyzička a opět, pokud máte už i děti, by to pro vás byl dobrý čas, který byste si mohli užít sebe navzájem při nějakém sportu.
Taky se můžeš chytit iniciativy a začít doma vařít, připravovat ženě svačinky do práce či snídaně a dbát, aby to bylo hlavně zdravější. Nedržet ji hladem, ale misto rohliku se salámem ji dát černý chleba s šunkou nebo jen máslo a papriku.

Hlavně držím palce, aby se povedlo ženu nějak ke zhubnutí navést:)
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 7. 2008 13:46

Co třeba: ženuško, líbí se mi, že si na tobě můžu uplácat kozu kde se mi zlíbí ;-)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 8. 7. 2008 21:25

Mawe: Chápu správně, že se ženě nesmí v žádném případě říct pravda přímo (ale slušně!), ale musí se oblbovat a lhát (on zhubnout nechce)...?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mawe47 9. 7. 2008 12:07

lu.kas zeny predevsim premysli uplne jinak nez chlap. Kazdy nejlip zna zrovna tu svoji zenu a mel by tedy vedet jak na ni. V kazdem pripade urcite zadna zena nenese dobre, kdyz se ji rekne, ze je tlusta a ma zhubnout. Ja myslim, ze ona to vi moc dobre sama ze je tlusta. Tohleto zeny vnimaji si myslim az moc dobre prave vzhledem tlaku okoli. Ale kdyby za ni prisel muz, ze je tlusta a at de zhubnout, mohlo by ji to po citove strance ranit. Zacne v ni hlodat, ze protoze je tlusta, uz ji nema rad a jine podobne.

Takze mas pravdu, vetsine zen se predevsim ohledne tloustky a vkusu nemuze pravda rikat primo, ale musi se k ni dovest oklikou
Mawe47
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 9. 7. 2008 12:17

ono většinou se ženská při takovým problému urazí, takže počítat dopředu s tím, že se urazí a můžeš bejt rovnou tvrdší, třeba "ty krávo tlustá", aby jí to pořádně nakoplo :D
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod JakubCh 12. 7. 2008 01:43

No, k tloušťce dané genama...je to většinou výmluva..ale takhle. Je mi 20 let, mám 179 cm a vážím v rozmezí 85-88 kg...takže hodně. Trošku štíhlej jsem byl asi tak do 8 let (ani ne, tehdy jsem byl prostě "medvídek"). Nejhorší období bylo kolem 13-15 let, to jsem vypadal strašně, normální tlutoprd (nestydím se to napsat, bylo to tak). Zajímal mě akorát PC a žrádlo, holky jsem nebral, sport mě nic neříkal (ani pasivně). K tomu jsem nosil nemožné brýle, které mi ještě zvýrazňovaly kulatý obličej..hrůza. Na základce jsem to chytal naplno, ale bylo mi to fuk. Pak jsem přišel na gympl mezi fajn partu, zamiloval jsem se (blbě) a začaly se dít věci, najednou jsem chtěl "vypadat". V té době už jsem začal jezdit na kole a začalo mě to bavit, tak jsem pokračoval, pak se mi začal hrozně líbit hokej (najednou), tak jsem se učil v 16ti bruslit (nakonec jsem zvládl jenom in-line), pak jsem se dal v 18ti na florbal, kterej mrším, ale strašně mě baví. Plus další aktivity. Dál jsem celkem vyžraný, ale (prý) to není pod tričkem nějak extra vidět, sice žádný šíhloun, ale ani vyloženě bečka...když jsem se tehdy po prváku snažil kvůli té slečně shodit, naturalisticky řečeno jsem nežral a lítal denně asi 35 km na kole na čas (etapa mezi kopcema). Shodil jsem na 82 kg a držel jsem to těmahle drastickýma metodama...(stejně to bylo na nic :-) ). Víc jsem to nestáhnul. Pak se časem přidaly další již zmíněné sporty (k tomu ještě řeknu, že MHD pro mě neexistuje, chodím všude v Havířově pěšky), změna vizáže - sundal jsem brýle a nosím čočky, což mi vzhledově hodně pomohlo, prostě jsem se hodně změnil. A začal jsem vypadat normálně. A pak najednou jsem se vykašlal na dietu, vezmu si kdy chcu co chcu...žijeme jenom jedenkrát...kdybych nemohl vylézt do schodů a hýbat se, prosím..ale já lítám jak můžu na kole a baví mě to, mám to rád, to samé o bruslích..a když je čas, lítám s klukama s hokejkou, pravda, tady jsem pomalejší, ale co...prostě, jsem aktivní člověk (možná až hyper), ale vážím co vážím a mám "pneumatiku"...no a co ? Mám se zbláznit ? A teď to o těch genech : když se podívám na tátu a fotky dědy a pradědy....všude stejná podoba. Ano, dřinou a dietama bych to zlomil, ale stojí mi to fakt za to ? Všichni nemůžou být štíhlí...a kdybych byl nefunkční, budu to řešit, ale já makám pro radost víc, než spousta štíhlých lidí a jsem míň líný než oni..tak co ? A druhý extrém, mám kamaráda, který má 195 cm a váží 66 kg, další 179 cm a 55 kg...tohle vypadá dobře ? Tak takhle nějak jsem to řešil (a nakonec vyřešil) já...a můj postoj k holkám "při těle" ? Poslechněte si starou písničku od Petra Spáleného "Dáma při těle". Měl jsem ve třídě holku strašně pěknou v obličeji, nesmírně fajn, super holka, pěkná tak nějak celkově...akorát na ní byly kila navíc vidět víc jak na mě...a přes to...bral bych ji hned teď..prostě jí to tak nějak sedělo, byla to ONA...zajímavé, líbila se i klukovi, co byl namakaný a vysportovaný (fotbalista) a měl fůry holek, a krásných. Závěr :TAKY NEJSEM DOKONALÝ !!! A NA KAŽDÉM ČLOVĚKU JE NĚCO PĚKNÉHO !! Můj pohled na věc..
JakubCh
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod frantalop 13. 7. 2008 23:25

souhlasim s jakubem . já sem zase při 185cm vychrtlej 65kg ale zase tak strašný to neni. někdo by chtěl míň někdo víc já to nějak nehrotím :) jím fakt hodně, víc než lidi co váží o půlku víc než já, ale stejně nepřiberu :D
frantalop
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S-Tony 14. 7. 2008 08:53

Mawe47:
Pro mně je tlustý ten, kdo se obleče do plavek a má přes spodní díl plavek převis. Menší břicho navíc může být, ale když je tam z bočního profilu takových 15 cm navíc, tak to už pro mně není nic pěkného. :-!
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků