Jak říci manželce, že má zhubnout ?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 14. 7. 2008 10:43

tak já mám 185/79 - 81 podle nálady a stupně přežranosti :-) pivní pupek roste, ale co sem zas začal makat, tak ho trochu reguluju...
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod S-Tony 14. 7. 2008 11:21

Jako pokud ženská na sobě není schopná poznat že rapidně přibrala, je tlustá a není ochotná s tím nic dělat, tak je to tlustá kráva. Takovou vykopnout z baráku mezí své na pastvu 8-)

Ovšem pokud jste si takovou tlustou krávu do baráku už přinesli a ona je furt stejná tlustoprdka, tak to je jiná. Ovšem kidat denně ty tuny hnoje by mně asi nebavilo. :pozor
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 14. 7. 2008 12:19

S-Tony: vice vulgarneji by to neslo? :roll:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 14. 7. 2008 12:42

obávám se, že klidně šlo, ale to už tady asi psát nebudem. :-D
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod zamis 14. 7. 2008 15:30

S-Tony píše:Jako pokud ženská na sobě není schopná poznat že rapidně přibrala, je tlustá a není ochotná s tím nic dělat, tak je to tlustá kráva. Takovou vykopnout z baráku mezí své na pastvu 8-)

Ovšem pokud jste si takovou tlustou krávu do baráku už přinesli a ona je furt stejná tlustoprdka, tak to je jiná. Ovšem kidat denně ty tuny hnoje by mně asi nebavilo. :pozor

dobre jsi to rekl, presne tak to je.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod S-Tony 14. 7. 2008 15:37

Jen mně štve jak někteří tady obhajují obžerství......
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 14. 7. 2008 15:41

S-Tony: spis si nechteji pripustit, ze zpohodlneli,.....

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deli 20. 7. 2008 11:27

Andrew_R píše:Řekni jí to, co jsi tady napsal. Na závěr třeba dodej, že upřímná řeč je nejvíc poctivá :-)

Kirkwood píše:Řekni jí to na rovinu, ve vztahu by měla vládnout upřímnost. Né způsobem "si tlustá", ale mírněji. Třeba "Miláčku vzpomínáš, jak dříve..... "něco na ten způsob ;-)

to sou prdy, to sou prdy :D

ženský sou na tohle strašně citlivý a když jí vmetete do ksichtu, že je tlustá, tak je to fakt v hajzlu... ;-)

Player. píše:heh, mna napadlo jedno celkom inteligentne riesenie. Sam si sa priznal, ze tiez nie si uplne vo forme a mas vypracovany pivny sval. V tomto pripade by si mal ty prevziat iniciativu a sam zacat cvicit. Zene povies, ze chces byt vo forme a zhodit par prebytocnych kil, pretoze si myslis, ze pre nu nie si uz dostatocne atraktivny. :) Nepriamo ju navedies k tomu aby cvicila s tebou.

tohle neni špatný řešní, nebo to, jak tu bylo zmiňované společné chození na cvičení...

S-Tony píše:Já taky nechápu proč musí 60% žen po dosažení 30-ti let začít přibírat?
To je jako už přestává zajímat sex a nechtějí být přitažlivé pro chlapy? Mně to není jasné?

tak většinou už nějakého klofly, tj. už maj splněno, kašlou na to a radši se cpou... :-))
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod trent 21. 7. 2008 17:23

s posledním názorem nesouhlasím. Je to hloupost. Je spousty a spousty krasnejch ženskejch, kterejm je nad 30. A stejně tak méně krásných, kterým nebylo ano 25;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod cumel30 21. 7. 2008 22:12

S posledným názorom absolútne,ale absolútne nesúhlasím.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Noovo 22. 7. 2008 10:20

tohjle tema bych uz neresila, je to proste tak, ze se to musi rict zensky decentne a ne ve stylu:"ses tlusta, koukej s tim neco delat nebo bude konec"....nejlepsi je, kdyz si na to zenska prijde sama a zacne to resit a ne si jen stezovat, ze je tlusta a nic s tim neudela :eh

Love is a Losing Game

Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod Jintaj 9. 8. 2008 16:54

Někde jsem četl, že přejídání a tloustnutí je de facto přirozený ženský projev, resp. způsob chování vyplývající z dosažení určitého životního cíle. Žena se vdala, má již děti a tak už nemusí být atraktivní pro svého partnera - ať stávajícího nebo nastávajícího. Je to jakýsi určitý druh přirozené antikoncepce - snahy být co nejméně sexuálně "obtěžována" ze strany muže nebo mužů a moci se 100% věnovat potomstvu. Valnou měrou se na tom podílejí hormony, např. už tím, že dotyčné prostě nevadí, že nevypadá přitažlivě jak pro manžela, tak třeba pro jiné muže. Mnohé ženy pak analogicky vnímají pozitivně i ztloustnutí svého muže - jako pojistku před jeho event. nevěrou...
Jintaj
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deli 10. 8. 2008 06:37

souhlas, já to říkal, něco ulovili, tak se na to kašle... ;)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod Michal P 10. 8. 2008 19:20

Hm, manželka na to nekašle, to abych si na ni dával bacha :D
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod lu.kas 10. 8. 2008 23:04

Třeba na ní už dává bacha někdo jinej a proto na to nekašle 8-) :D