Jak říci manželce, že má zhubnout ?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod lu.kas 16. 6. 2008 20:30

Náhodou nechat otevřenej internetovej prohlížeč zrovna tady? :D
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 6. 2008 20:41

no musite ji asi hodne milovat, ta sexualni frekvence je dost slaba... sel bych na to asi nejdriv na rovinu, prsoste rict co si o jejim stavu myslim a zda s tim hodla neco delat, pokud by me poslala do pr.... tak bych se zachoval podobne, proste odchod od rodiny a najit si novou partnerku... kdyby to bylo nejakych 10 kg navic tak to je jeste v pohode ale pokud ma nohy jako hroch tak se docela divim ze mate sex jeste jednou mesicne...

btw muzes zkusit i trosku peprnejsi verzi a to se nechat schvalne nacapat pri masturbaci... treba se pak zepta proc to delas a hned ji to muzes vmest do xichtu :mrgreen:
Naposledy upravil Anonymni dne 16. 6. 2008 20:47, celkově upraveno 1
Anonymni

Odeslat příspěvekod MgX 16. 6. 2008 20:47

_maty_ manželství není (nemělo by být) jen o sexu a vizáži.

Mimochodem bych chtěl vidět, jak by ses zachoval, kdyby to bylo naopak. Tvoje manželka supermodelka a Ty ,,otylouš" první kategorie. Ona by Ti řekla, že máš zhubnout, Ty nic - Takže ona odchod od rodiny, nový partner apod. ...to by bylo samé ku, pi, děv .... určitě bys nevynechal, žádné slovo z tohoto ,,repertoáru".
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 6. 2008 20:48

MgX: ja vim co bych udelal, zhubnul... ;)

no o sexu by to byt nemelo aso ne :-( hergot proc musim byt vzdy ten spatny, hele sem jeste mlady tak proste to zatim povazuju za dulezitou vec, az prijde doba kdy to pro me dulezity nebude tak budu mluvit jinak, navic se to netyka jen sexu.. ta obecna "nepritazlivost" samozrejme nebude jen v sexu ale i kdekoliv kde se s otylou manzelkou ukazes... nezlob se na me ale par by se k sobe mel trochu hodit a ne aby to vypadalo jak v rodine homolkovych nemyslis???
Anonymni

Odeslat příspěvekod S-Tony 16. 6. 2008 20:51

Takhle je přímý následek náseldujícího:
žena: "Nejsem tlustá?"
muž: "Ale co tě nemá. Nejsi, měn se líbíš pořád"

Přijde okamžik, kdy tohle muž už říct nemá a je to prostě více na škodu.
Já jsem jí řekl hned, že se mi tlusté holky hnusí. Takže si sama dokáže vyvodit co se stane když přibere.....
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 16. 6. 2008 20:53

_maty_ jo a kdyby to nešlo? Zdravotní důvody apod. ? Sorry, ale ten Tvůj názor je trochu extrém. I když jej chápu - je třeba pro druhého udělat ,,cosi víc", než jen mu jednou do roka koupit dárek k Vánocům.

Mně na tom vadí to opuštění rodiny ... ty děcka nemohou za to, že se jejich otci přestala líbit postava jejich matky a proto mají menší frekvenci sexu, tudíž se to nelíbí jí, ani mu.
Mám pocit, že je tady třeba zapojit i hlavu ... kromě penisu (to není myšleno na Tebe, ale jako všeobecně zamířený názor na podobné situace ;-) )
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 6. 2008 21:00

:-)
pekny, jojo hele neco podobnyho se stalo segre... musim rict ze s odstupem casu to bylo dobre ze se to tak stalo a shodly se na tom obe strany, zas je fakt delat hned unahlene zavery ale zase trpet na svuj ukor... proc? kazdopadne je fakt asi blby to resit na foru, predne bych to resil s manzelkou :-)
Anonymni

Odeslat příspěvekod MgX 16. 6. 2008 21:05

Díky všem za názory ( to platilo i na Tebe _maty_ :-) )

laserovic jo, jo, měl bys to řešit s ní, pokud možno bez prostředníků a svědků a v ,,duchu" toho, co jsem již napsal ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 16. 6. 2008 21:36

heh, mna napadlo jedno celkom inteligentne riesenie. Sam si sa priznal, ze tiez nie si uplne vo forme a mas vypracovany pivny sval. V tomto pripade by si mal ty prevziat iniciativu a sam zacat cvicit. Zene povies, ze chces byt vo forme a zhodit par prebytocnych kil, pretoze si myslis, ze pre nu nie si uz dostatocne atraktivny. :) Nepriamo ju navedies k tomu aby cvicila s tebou.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 6. 2008 21:50

jo, to je taky pravda..

že se snažíš něco dělat pro sebe a potažmo tím i pro rodinu a snad to zabere
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 17. 6. 2008 08:08

v tomhle opet souhlasim s MgX :-) ...ale nejlepsi reseni pro vas oba by bylo zacit s tim neco delat oba naraz, ono je tezky pro jednoho zacit se sebou neco delat, kdyz ten druhy je na tom s postavou podobne a nic nedela...opravdu fajn by bylo, kdybyste zacali sporotvat spolu a nejlepe k tomu pribrat i deti, lepsi nez byste se kazdy sam trapil v posilovne (ktere ja nesnasim)...dobry je kolo, brusle a nebo muj oblibeny squash O:-)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 6. 2008 14:40

Možná to zní legračně, ale pro začátech bych zkusil jí nějak odlákat od těch buráků a vína.

Pytlík buráků (125g) má skoro 3200 kJ, k tomu lahev bílého vína (0,7 l) dalších 2200 kJ. Pokud to konzumuje každý den, je možný váhový přírůstek 1 kg přibližně každých 9 dní.

Viděl bych jako dílčí řešení nečumět večer na bednu, ale jít na procházku. Pokud není možný přímý přístup k řešení problému, může pomoc salámová metoda (což není v tomto případě jezení salámu, ale postupné relativně nenápadné kroky) ... ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 17. 6. 2008 18:05

to sou počty :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 17. 6. 2008 18:21

Já taky nechápu proč musí 60% žen po dosažení 30-ti let začít přibírat?
To je jako už přestává zajímat sex a nechtějí být přitažlivé pro chlapy? Mně to není jasné?
A kluky co mají rázný břišní převis už ve 25 taky nechápu. Mně i mírná nadváha a tím pádem snížená kondice dělá dost velké potíže v běžných činnostech. Třeba vyjít pár schodů a už se zadýchat je tedy pěkný opruz. Proto se raději udržují fit a bez pupku. Pokud toho ve 30 není někdo schopen, tak je to u mně lempl a povaleč. Fuj, hanba :pozor

PS: A netvrďte mi, že může mít chlap zdravotní potíže a tak nemůže zhubnout. Pokud je někdo tlustý jak prase, tak se nedivím že u něj ty zdravotní potíže nastaly.....
Sportem a pohybem dokáže zhubnou každý!
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 17. 6. 2008 18:46

S-Tony: tu tloustku ma nekdo geneticky danou a neudela s tim nic...bohuzel se s tim ted rodi vic a vic lidi...
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků