Jak říci manželce, že má zhubnout ?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MgX 17. 6. 2008 19:20

S-Tony ta úvaha na sport, tloušťku a zdraví, která z Tebe momentálně vyšla - je velice slabá. Je to asi to nejméně ,,chytré", co jsi tady napsal.
Ale respektuji to - je to Tvůj názor.

Ač se dají pochopit jisté souvislosti a kam to celé mířilo, ale .... pak je třeba to trochu jinak prezentovat ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 17. 6. 2008 19:23

To je stejné jako u lidí, kteří zase nepřiberou, ani kdyby se na hlavu stavěli - to znám podle sebe. :-) Taky je to geneticky dané, nezřídka se to prostě dědí. Znám řadu případů, kde to tak je...
Deleted user

Odeslat příspěvekod Player. 17. 6. 2008 19:26

Na druhu stranu je velmi pravdepodobne, ze poruchy metabolizmu sa daju do istej miery liecit.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 17. 6. 2008 19:33

Player. ano a jsme opět u toho. U někoho se nejedná o klasickou poruchu metabolismu - ty souvislosti v jeho organismu jsou mnohem propletenější, složitější. Není to vždy tak černo-bílé, jak se může zdát. Také je třeba rozlišovat běžný vzhled ,,mohutnějšího" člověka - který má takovou ,,kostru", a to co je nadváha, či dokonce obezita, nebo ještě hůře hyperobezita.

Shodneme se na tom, že se s tím může zkusit něco udělat, a to v některých případech raději s pomocí lékaře. Ne každý, kdo váží 150 kg, může mít 85kg. Ale pravdou je, že může snížit množství tukových zásob v těle, zpevnit svalstvo a jít s objemem některých partií dolů. Teoreticky i dolů s váhou - třeba na 135kg. Jeho okolí to uvítá, on se bude cítit líp-víc to však nepůjde ... ale ti ostatní budou stejně říkat - TEN je vyžranej, měl by zhubnout.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 17. 6. 2008 19:43

Já jsem psal o lidech, kteří vypadali do 20. let normálně a pak začli přibírat. Tam to asi o genetice nebude, že .-)
Kdo je tlustý celý život tak to je jasné že to asi nepůjde změnit......
Na metabolický syndrom se dneska vymlouvá každý tlustoprd jen aby nemusel drže dietu a cvičit :'(
Schválně. Kolik tlustých ho asi tak opravdu má? Je to jen malé procento.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 17. 6. 2008 19:47

S-Tony ona to tak docela není pravda ;-)

Ale souhlasím s tím, že ...když to vezmu třeba dle sebe a svého okolí ... tak většina kluků mého věku po 20tce přibrala. Jistě by řada z nich měla možnost, své tělo, více méně bez problémů, uvést zase do ,,koukatelnější" podoby.

....... ach to pívo, pívo, pívo :mrgreen:

Jenže, většina lidí (cizích) si všimne spíše těch extrémnějších případů a těm to pak (v duchu apod.) vytýká, či se jim vysmívá.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 17. 6. 2008 19:55

S tím pivem nevím. Mně pivo pomáhá udržet nízkou váhu, ale je potřeba to kombinovat se sportem a pohybem.
Viz třeba zde:
http://www.21stoleti.cz/view.php?cisloclanku=2007101902
(přesně jak píšou, když piji pivo tak nemusím hlídat co jím)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noovo 18. 6. 2008 07:23

S-Tony: no prave to je jak u koho, pusobi to jinak na zeny a jinak zas na chlapy...kazdy mame jine spalovani, treba muj pritel nepribere ani kdyby se na hlavu postavil a to to jidlo do nej pada jak do studny...holt je to vsechno geneticky dany :oops:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod averton 18. 6. 2008 07:59

No, idealne je povedat jej to naplno ale slusne. Ja proste nechapem ludi ktori su ako sud a nevadi im to. :hm
it´s all about priorities :D
averton
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 18. 6. 2008 08:40

a kdo říkal, že nevadí?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 18. 6. 2008 12:11

Kirkwood píše:Řekni jí to na rovinu, ve vztahu by měla vládnout upřímnost. Né způsobem "si tlustá", ale mírněji. Třeba "Miláčku vzpomínáš, jak dříve..... "něco na ten způsob ;-)

"Vzpomínáš si jak dříve..." :arrow: "Takže chceš říct,že jsem tlustá?!"
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 18. 6. 2008 12:46

jezek: tak doplnil by si tam, co chce a každá žena reaguje jinak.
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 18. 6. 2008 13:25

s tím vzpomínáním...třeba něco jako "Proč už nenosíš ty šaty, cos měla, slušely ti...". zní to blbě?

laserovic: už si něco vymyslel?
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 18. 6. 2008 14:07

Genetika je svinstvo, ale co znám lidi ze svého okolí, tak ti tlustější buď jí nezdravě nebo se málo hýbou nebo nejčastěji obojí dohromady. Znám jenom jednoho jediného člověka, který to má kvůli zdravotním problémům.
Zákon zachování energie platí i tady. Musíš mít větší výdej energie než příjem - pak hubněš bez ohledu na genetiku...

Asi moc neporadím, ale někteří lidi prostě nikdy neshodí. Možná chtějí, ale chtít nestačí. Musí se pro to něco udělat ;-)
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 18. 6. 2008 18:33

jo? takže ať máš nemoc jakou chceš, když budeš sportovat a správně jest, vždycky zhubneš? to se mi nezdá...pak by vlastně žádný geneticky předurčený tlusťoši nemohli být...myslím jako, že by nebyl nikdo, kdo by vyloženě nemohl zhubnout
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků