Trable s laskou - poradime :)

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mobil-man 13. 4. 2008 08:17

Reknete mi ze sve zkusenosti, co se stane, kdyz vam holka nabidne "pauzu" ve vztahu? ... asi to je predehra rozchodu co?


//bombul: Diskusia oddelena z topicu viewtopic.php?f=617&t=603378&st=0&sk=t&sd=a
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bombul 13. 4. 2008 09:00

Pre mna vzdy...zalezi aj od dovodu, ktory dievca uvedie. Ale u mna je to tak, ze ked som zamilovana tak pauzu neriesim a ked ju zacnem riesit je tu problem.
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 13. 4. 2008 09:02

Podle mě je pauza začátek konce..
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 13. 4. 2008 09:20

tak diky... ja si to myslel, prakticky jsem mel na vyber dve veci, bud to pokracovat s tim, ze to neni idealni a skonci to, nebo zkusit pauzu a pak se pokusit to chytit za ten lepsi konec...
Uvidime, jestli ten tyden neco zmeni, podle me se pak sejdem...a reknem si, ze to je konec :'( -
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 13. 4. 2008 10:03

ale naděje na lepší pokračování je tam vždycky ;-)
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 13. 4. 2008 10:40

hmm, aspon neco potesujiciho :)
na druhou stranu, ma-li neco skoncit, tak to skonci hnedka... a ma-li to pokracovat...uvidim za tyden
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jannnn 13. 4. 2008 11:11

u nas trvala ta "pauza" asi 15 minut :mrgreen: ... a pak byl rozchod :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod le_fox 13. 4. 2008 11:17

no tak všichni se tě tu snažili utěšit, tak jsem se chtěl přidat, ale když už to jannnn rozkousl, tak to tak je no :( naděje nějaká malá tam je, ale muselo by se stát něco zásadního, nemusí být ani chyba v tobě, mohla (promiň, že to řeknu) poznat někoho jinýho a teď neví, má tě ráda, on je něco novýho, neotřelýho... člověk si vždycky uvědomí co všechno měl, až když to ztratí
| Svět je šílené místo, ale jsem rád, že jsem jeho součástí
_________________________________________________
NENÍ UMĚNÍ UDRŽET SE NA VRCHOLU, ALE BÝT NA NĚM NĚCO PLATNÝ.
le_fox
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 4. 2008 11:56

Mobil-man píše:Reknete mi ze sve zkusenosti, co se stane, kdyz vam holka nabidne "pauzu" ve vztahu? ... asi to je predehra rozchodu co?

jo hochů, to je skoro jasny rozchod, akurát ti to řekla nenásilnou metodou...

S bývalou to bylo trochu jiné, ona měla na prázdniny jet na 3 měsíce na Mallorku, mi bylo jasny že to je konec, sice říkala že vůbec, před odjezdem hrozně brečela atd.. :-l No a byl to konec :-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 13. 4. 2008 13:09

no nikdo jinej v tom urcite neni, to vim na 100 %.
Je to spis o tom, ze ona ma doma docela teror a nechce, abych to odsral i ja...a to jak kvuli tomu, ze si to pak nechce vybijet na me nebo i kvuli tomu, ze by me omezovala.
Mam se pokusit s tim neco v ty pauze udelat, nebo to proste nechat uplne byt...a cekat, ze treba se vrati sama?
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 13. 4. 2008 13:52

Zachovej se podle toho, co k ní cítíš. Pokud o ni stojíš, tak za zkoušku to stojí.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 13. 4. 2008 14:03

to vis, ze stojim... ona mi taky rika, ze me miluje ... ale jak se mam zachovat? Mam udelat, co bude nejlepsi pro ni, tzn. nechat ji byt a pockat, jestli se vrati sama...
nebo se s tim pokusit neco vic udelat behem ty pauzy? ... ja fakt nevim :-(
I kamoska, ktera ji trosku zna, mi radi, at ji napisu co nejdriv, ze urcite se sžírá stejne jako ja :nenapadne

.. člověk si vždycky uvědomí co všechno měl, až když to ztratí
no prave - a snazi se to pak na posledni chvili vratit a zachranit co jde, vetsinou marne
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 13. 4. 2008 14:14

A už trvá dlouho ta pauza? Jestli už měla čas si uvědomit jestli jí chybíš a jak moc.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 13. 4. 2008 14:23

nene, dyt jsem psal, ze to bylo vse vcera...
Ja tusil, ze mi neco chce rict, ale boji se toho, ale vcera uz jsem ji to primo rekl, jestli mi neco nechce...ona mi dokonce rekla, ze mi to i napsala v dopise, ktery mi potom dala, ale to asi jen proto, ze se z toho potrebovala vypsat, jinak sme si vse vyrikali, jak se veci maji...

No a kdyz chtela slyset muj nazor, co s tim udelame, ze kdyby to slo takhle dal, tak vi, ze to skonci brzy... tak jsem ji teda rekl, ze nema cenu se to snazit za kazdou cenu drzet nad vodou a ze by to chtelo dat si pauzu a pak to zkusit chytit z druhyho konce. Nato mi rekla, ze kazda jeji pauza skoncila zatim rozchodem, ale tak preci jen... ze jo. At si kazdej pak uvedomi, jestli mu ten druhy chybi nebo ne...

Ja si myslim, ze prihodna chvile bude az za par dni, ale vydrzet do ty doby...no nevim :nenapadne
Bud uz je s tim smirena, skonci to, nebo - pokud to predtim myslela tak vazne, jak rikala - ji zacnu chybet a zkusime neco zmenit :oops:
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 13. 4. 2008 14:38

Tak jí dopřej pár dní, ať si to může srovnat ;-)
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků