Kouření u přítele/přítelkyně

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod teplice 20. 11. 2007 18:46

Stejně to vypadá, že se rozejdeme... :cry:
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod teplice 20. 11. 2007 19:59

Tak už je to v poho 8)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod crockinka 23. 11. 2007 17:02

Ja mam nastesti kluka nekuraka coz mi maximalne vyhovuje...myslim ze kdybych chodila s kurakem ze bych taky zacala...nvm mno. Segra svymu klukovi kterej koureni nesnasi nakecala ze uz nekouri a on ji u toho nachytal...no nevim ale jsou to zbytecny problemy..
Crockinečka
crockinka
Čtenář

Odeslat příspěvekod Matik 8. 1. 2008 10:04

Já bych jen dodal pár faktů:

1.Nemyslete si, že kvůli Vám ten druhý partner z lásky přestane kouřit. Nepřestane. Bude Vám lhát za zády, že nekouří a bude kouřit ve vaší nepřítomnosti.

2.Kouřícím ženám bych vzkázal toto: V 35 letech Vám Váš gynekolok prostě a jednoduše řekne: "Slečno, (paní) máte dvě možnosti. Buď přestanete kouřit úplně a nebo budete muset začít používat nějakou jinou než hormonální antikoncepci."

3.Je známo, že děti kuřaček mají nižší porodní váhu a možná i další problémy.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mbing 8. 1. 2008 17:40

Oba nekouříme a je to supr. 8)
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod averton 8. 1. 2008 18:45

Obaja fajcime a popravde je mi to jedno. Ved cigaretu su predsa neni jedine kriterium... :mrgreen:
it´s all about priorities :D
averton
Návštěvník

Odeslat příspěvekod btw 2. 2. 2008 19:16

Ženskou co nekouří, bych nechtěl :D
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Návštěvník

Odeslat příspěvekod K1LL 2. 2. 2008 21:18

Mně tedy kouření u ženy rozhodně nepřijde na škodu...ehm.
Aces High
K1LL
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 2. 2008 19:01

btw píše:Ženskou co nekouří, bych nechtěl :D /quote]

Otázka zní: A nepolykající bys taky nechtěl? :wink:

Moje holka přestala se špinkama, ale já pokračuju dál. I u ní v pokoji si zapálím z okna, nevadí jí to.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pamela81 14. 8. 2010 06:46

on nekouří a ani já, já jsem musela přestat protože jemu moc to vadilo..ale lepší tak, vůbec mi to nechybí
Pamela81
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 8. 2010 08:35

Mě by to u přítelkyně vadilo, ale co,. každý má nějaké zlozvyky..a nebudu ji přece nutit přestat a dělat dusno. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod teplice 8. 11. 2010 22:14

Současná přítelkyně nekouří (cigarety), teda občas ano, jednu dvě si dám taky někde v hospodě nebo na diskotéce.
Tehdejší, mimochodem pěkná kráva, kouří stále.
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod Kalfa 22. 2. 2012 16:06

kouří, vadilo mi to, ona přestat nemohla, tak jsem začal taky :D a nevadí mi to už, teda když ona dokouří a dá mi pusu a já nekouřil taky před tím, tak mi to va,a le když oba típnem a dáme si pusu, tak mi to neva
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Saske 16. 7. 2012 08:54

Zlozvyk tehle doby :-)
Nemohl bych chodit s kurackou. Na to to moc odsuzuji. Za to zlo, co to napacha to uklidneni nestoji a to je ve me tak hluboko vryte, ze pres to vlak nejede. Zkousl bych to, kdybych s nekym zacal chodit a ona na to konto s tim prestavala, ale to bych pretrpel jen u nekoho, kdo si zapali obcas a ne krabku denne, to nez bych se dockal toho, ze prestane kourit, tak by se mi znechutila na tolik, ze bych ji ani nedokazal polibit :-)

Jen me zarazi, ze kdyz se zeptam decka, proc kouri a dospeleho cloveka, vetsinou odpovi stejne a pritom jsou rozumove od sebe hodne daleko. Zvlastni :-)
Saske
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 16. 7. 2012 09:39

A co kdyby ta dotyčná kouřila třeba 5 cigaret denně? Nebo třeba jen jednu?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Předchozí stránkaDalší stránka