Pití nezletilých..

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod karyk.k 12. 11. 2007 21:43

Nikdy mě ještě nechytli, ale soudim podle toho, jak každou chvilku ukazujou v telce ty jejich "zátahy" ve velkejch městech, že to někdy může bejt vo hubu. Vopčas taky zajdem do hospody a neni problém, žiju asi v moc malym městečku, než aby se policajti obtěžovaly.... Ale stejně, nejradši kalim někde v klídku u někoho v bytě, nebo ještě líp na chatě, "pořadatel" obstará soudek a jinak každej donese něco svýho a je krásně :D .
Co se týče kupování nemývam problém, fakt je, že 2krat z nesčetně pripadu sem neuspěl - v obchoďáku. Naposled tenhle pátek v Tescu, ale jen sme dělali, že to dem vrátit a odešli sme oklikou k jiny kase, kde bylo vše v pořádku.
Ale ve městech bych si radši dával pozor, kámoš jednou vožralej rosekal telefonní budku a někdo na něj zavolal poldy - to už z toho byl docela průser.
karyk.k
Čtenář

Odeslat příspěvekod Noovo 13. 11. 2007 08:43

karyk.k: podle tvych hrubek v tomto prispevku usuzuji, ze pijes minimalne od peti let....joooo chlapce a bude to horsi...mozek ti zacne vynechavat a jatra tvrdnout :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 13. 11. 2007 13:00

karyk.k píše:někoho v bytě, nebo ještě líp na chatě, "pořadatel" obstará soudek a jinak každej donese něco svýho a je krásně :D .!/quote]


Ano, tak se to má dělat :mrgreen:...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karyk.k 13. 11. 2007 21:03

Noovo píše:karyk.k: podle tvych hrubek v tomto prispevku usuzuji, ze pijes minimalne od peti let....joooo chlapce a bude to horsi...mozek ti zacne vynechavat a jatra tvrdnout :lol:

Ale nech mě s hrubkama, nejsi zdaleka první ani poslední, co mi tohle říká - mam na to jen jednu obvyklou odpověď: "Čj mi nikdy nešel". Kromě toho si nemyslím, že podle pravopisu se dá posoudit inteligence člověka a už vůbec ne od kdy pije. Dokonce i já, když se na to soustředim, dokážu až na pár chybek psát správně.
Pro ostatní: Že se někdo mladší 18ti let zajde rád někam pobavit taky automaticky neznamená, že je to totální lempl, propadá ze všech předmětů atd. Například u mě tomu tak není, splnim si všechny svoje povinosti a dokonce mam i jeden z nejlepších prospěchů ve třídě...
karyk.k
Čtenář

Odeslat příspěvekod Pickun 13. 11. 2007 21:37

Myslim, ze karyk.k pise rozumne
Pickun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 13. 11. 2007 21:47

karyk.k píše:Ale ve městech bych si radši dával pozor, kámoš jednou vožralej rosekal telefonní budku a někdo na něj zavolal poldy - to už z toho byl docela průser.l/quote]
To se nedivim, taky bych je na nej zavolal :D

At si pijou - mlady, stary - limit, nelimit - ale at u toho nechaji byt ostatni veci a lidi napokoji :-)

Jinak s tim, ze nejlepsi je to se sudem na chate muze nesouhlasit asi jen blazen 8)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jurros 14. 11. 2007 16:26

No tak mě nikdy nechytli, ale měl jsem párkrát namále. To když v jednom podniku dělali zátah, tak si mě a kámoše policajt vytáhl ven a opisoval si občanku. Nebyli jsme nějak opilí, protože se ptal jestli nám má dát dýchnout nebo ne. Kámoš suveréně že jsme nepili, tak já taky.... Nechali nás jít. Nějak těsně před 18 brali uplně všechny lidi kromě 2 a v těch 2 jsem byl i já, ale to by už dopadlo hůř než v prvním případě..

Jinak asi 2 kámoše jednou chytli, myslím že v 17. Jednoho jen odvezli domů ať si to s ním rodiče vyřídí - 0,8 promile. Řekl jim, že flašku ukradl z domu. Další kámoš řekl hospodu a měl tahanice po soudech nebo výslechách, kde musel hlásit kdo mu co prodal..
Arsenal FC fan
Jurros
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karyk.k 14. 11. 2007 22:54

jannnn píše:To se nedivim, taky bych je na nej zavolal :D

At si pijou - mlady, stary - limit, nelimit - ale at u toho nechaji byt ostatni veci a lidi napokoji :-)

Jinak s tim, ze nejlepsi je to se sudem na chate muze nesouhlasit asi jen blazen 8)

S ti musim souhlasit. Taky by mě štvalo, kdyby mi pod oknama řádily nějací zkalenci. Já takový věci nedělam, ale občas to dělaj lidi, co mě doprovázejí a pravda je, že jim v tom nijak nebránim....
karyk.k
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 14. 11. 2007 23:27

Pickun píše:Myslim, ze karyk.k pise rozumne

když jde o chlast, ty aby ses neozval :lol:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 15. 11. 2007 18:30

MarkFX píše:
Pickun píše:Myslim, ze karyk.k pise rozumne

když jde o chlast, ty aby ses neozval :lol:>/quote]
A ty nesouhlasis? Ja teda docela jo, pokud nekdo nedela z chlastu smysl zivota, neprehani to a je jinak pohodovej, nemam problem. ;)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DirtyKing 15. 11. 2007 19:47

Jelikož když se mi vždy ožrali kámoši , tak vím že se nic nedělo , akorát je policajti zapsali a přivezli domů . Nic víc :-)
HP Z2 G9 Intel Core i9 13900k, Nvidia RTX A4000 16GB, 64 GB DDR5, 2 TB SSD
Apple MacBook Air 13,6" M2, 16GB RAM, 1TB SSD
iMac 24" 16GB RAM, 1TB SSD
iPad Pro 11" 512 GB
iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium
Apple Watch Ultra
DirtyKing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mathey 16. 11. 2007 20:05

takže taxík zadara ? :D:D
Mathey
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 16. 11. 2007 21:30

To by bylo to nejhorší, kdyby mě odvezli domů :lol:

Jsem abstinent... :wink:
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 16. 11. 2007 22:45

lu.kas píše:
MarkFX píše:
Pickun píše:Myslim, ze karyk.k pise rozumne

když jde o chlast, ty aby ses neozval :lol:>/quote]A ty nesouhlasis? Ja teda docela jo, pokud nekdo nedela z chlastu smysl zivota, neprehani to a je jinak pohodovej, nemam problem. ;)

snad o mě nepochybuješ 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 16. 11. 2007 22:49

teplice píše:Jsem abstinent... :wink:
Nebyls to ty, kterej cisnika na strazu presvedcoval, ze ti je 18: :D
mozna to byl scater :oops:
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků