Pití nezletilých..

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 30. 10. 2007 21:22

mam, ale nedam!!!
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DC20 30. 10. 2007 21:28

Ja som po mature pil s kamosmi a tak sme isli po meste a zrazu mestsky policajti v aute... :D no... ne ze by nam nieco vraveli, ale horsie bolo ze ja som vravel... zaktrical som ****** :D no a uz to bolo v p***. Vypytali si obcanku a dali mi blokovu pokutu 200SK (zevraj za rusenie nocneho kludu). Ja som sa nato vy***** a tak si pre nu prisli do skoly :D nezabudnem ten vyraz cviciaceho :D tak som dostal kazanie a este mi ty h***** dali 100SK navyse. Takze .... ponaucenie... ked ste napity nenadavajte policajtom :D
DC20
Návštěvník

Odeslat příspěvekod lu.kas 30. 10. 2007 23:10

Kamosky pratele (cca 15 let) meli smulu na diskoteku, kde probehla razie. No dopadlo to tak, ze vetsinu policajti nechali (co by taky delali s celym podnikem) a ty evidentne nejvic co se valeli po zemi apod. nechali dejchnout a odvezli rodicum s oznamenim socialce, ktera to myslim dal prosetrovala - to neivm jiste.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod ConPower 31. 10. 2007 18:26

Nevím, jestli ti to pomůže, ale hodilo by se dodat toto: V našem zákoně je díra, která ti umožňuje odmítnout foukání, a to jestliže neusedáš za volant nebo neděláš bordel. Pokud jsi v pohodě, neděláš bordel ani problémy, prostě je normálně pošli někam (ne doslova samozřejmě :D ). Otázka je, jestli to ví ti policajti a jestli by ti to vzali. :oboze Ale právně to možné je. Udělal bych to, i když by přede mnou stálo pivko - prostě není moje, to oni nemůžou dokázat. Horší už to je, když vejdou v okažiku, kdy lokáš. :)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod icikus 31. 10. 2007 18:50

ConPower

A jak to mám zdůvodnit, že nemají právo mě nutit? By mohla být nějaká jakože definice, co bych jim tam odříkal :))

EDIT:

No, oni policajti na nějaký "pravidla" kašlou.. Kdysi se po hokeji stala věc.. Pár lidí dělalo tady na hlavasu (nádraží - myslí se tím celá taková oblast kolem toho.. Dopravní uzel) bordel.. Jako například, že seděli po šalinou (tramvají..) . Což je, mimochodem, zhovadilost největší. Přijely benga a vzali nějakýho borca, tak šestnáctiletýho.. Nedělal nic, pod tou šalinou neseděl, jen stál hned vedle. Hodili s ním o kapotu a chtěli občanku. Nějakej chlap, tak 40 let, po nich chtě, aby jim dali služební čísla. Což musí. Nedali.. Tak si je začal fotit. Tahle dvojička radši odjela.. Takže asi tak. Kdybych an ně vybafl něco s ústavou, zákonama, myslím, že by mě poslali do řiti :)
Naposledy upravil icikus dne 31. 10. 2007 19:02, celkově upraveno 2
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod scater 31. 10. 2007 18:57

No když mě nenachytaj, tak mi je to jedno :)
To spíš si najít v zákoníku, kde to stojí, vytisknout si to a nosit při sobě .
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník

Odeslat příspěvekod kwak 31. 10. 2007 19:15

conpower: to neni díra v zákoně ale kdyš odmítněš fouknout tak musiš jit na krev.
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Grammator 31. 10. 2007 19:18

mě do 18 nikdy nechytli...
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník

Odeslat příspěvekod Player. 31. 10. 2007 19:45

icikus: aj policajti su ludia. Kebyze mi daky magor robi bordel na mojom piesocku, tak mu tiez zmalujem papulu.
Aj ked http://www.sme.sk/c/3523965/Policajti-z ... lenie.html „Policajt preskakoval kaluž a dopadol tak, že vrazil do sprejera a on do steny," :mrgreen:
Player.
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jannnn 31. 10. 2007 19:48

já bych si hlavně nezkoušel hrát na chytrýho...nemaj to rádi a daj ti to o to víc sežrat ...

to mi připomíná kámoše. dělali někde bordel v noci a někdo na ně zavolal benga. když je vezli na stanici, jen tak se jich otázal, jestli se to můžet jet ve městě 60 a bez pásů. :D

No a jako jedinýho si ho tam nechali 3x tak dlouho a platil dvounasobnou pokutu :mrgreen:
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 11. 2007 19:28

Já sem zkusil něco podobného, až se vyřešily věci, které jsem podle něj porušil. Řekl jsem mu, udělal jste před chvílí to, co já. Polda se tvrdě podíval a odkráčel :) Jde o to, odhadnout situaci, kdy si to člověk může dovolit.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod DC20 2. 11. 2007 20:10

A co si spravil? :D
DC20
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 11. 2007 11:35

Přešel jsem na perón přes koleje, podchod byl daleko. A ty poldy jsem viděl jak přelézají koleje, tak jsem šel za dvě minutky taky a už byli u mě :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod lu.kas 5. 11. 2007 21:46

Heh, to ani nevim ze je zakazany, delam to furt :D
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 5. 11. 2007 22:05

Grammator píše:mě do 18 nikdy nechytli..../quote]

jaké to štěstí :lol: mě jo... a to sem šel jenom na jedno... a ještě k tomu ze školy :lol:
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Předchozí stránkaDalší stránka