Názor na ludí čo fajčia, drogujú, pijú alkohol?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 5. 8. 2007 12:43

SHM: no ještě aby ne! :-D Člověk, který by se nebavil s rozumně pijícíma lidma by . . . . . . no, asi by se nebavil s nikým. :-P
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 5. 8. 2007 14:02

jednou za cas si i sam zapalim, kdyz mam uz neco vypito. co do ostatnich drog tak jednou za hooooooodne dlouhej cas i travku. a o lidech co pijou si nnemyslim nic zvlastniho pokud nejsou v hospode denne na 10 kousku... kvuli takovejm se pak na akcich nedostava na ostatni
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Pade 5. 8. 2007 14:07

ja ich hlavne nemusim preto, lebo ked vidim kolko ludi uz fajci marihuanu alebo klasiku, alebo pije alkohol, alebo bere drogy vo veku >13 tak som nastvany
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 8. 2007 15:40

Já se přátelím s lidmi, kteří jsou mi blízcí a kteří mají podobný pohled na svět jako já. Řada z nich jsou kuřáci, řada zase zapřísáhlí nekuřáci. Až na jednu výjimku není mezi mými přáteli abstinent, více než polovina z nich příležitostně (cca. 5-10x ročně) kouří trávu, pár z nich vyzkoušelo i něco dalšího.

Pokud se to na člověku neprojeví a nezačne ho to měnit, nevidím v tom problém. Faktem je, že jsem potkal i člověka, který se z vcelku respektovaného a oblíbeného prochlastal v trosku, se kterou se nikdo nebaví. Upřímně řečeno, s alkoholikem (nezaměňovat za konzumenta) nebo smažkou si nemám moc co říct.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod crashpc 5. 8. 2007 19:07

viz Slonik....
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod userpup 5. 8. 2007 22:40

to je ich vec
userpup
Čtenář

Odeslat příspěvekod Pade 6. 8. 2007 13:17

LukasKoudak píše:Pade: počkej až podlehneš kouzlu alkoholu :D-/quote]

je mi luto, ale takove se asi nestane... na lyžáku jsem mel možnost si dát aj celého ferneta, byl jsem pozván, pozvaní odmitnuto... další večer zas, pozvaní jsem odmitnul :wink: myslím že to tak bude vždy :tleskani
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Vencos 6. 8. 2007 13:23

Pade: jednou Tě to dostane. I kdž Ti bude třeba 20

NEvim mě nevadí nic z toho, já chlastám a kouřim, znám nějáký smažky a jednoho vyloženě feťáka(i když už je z toho asi venku)
A všichni sou celkm v pohodě. některý sou vysmažený už celkem dost a máme u nás chlápka, kterej má vyhclastanej mozek(teď jementálně postiženej)
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pade 6. 8. 2007 13:29

Vencos píše:Pade: jednou Tě to dostane. I kdž Ti bude třeba 20 /quote]

proč myslíš?
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Pickun 6. 8. 2007 13:54

Vencos píše:Pade: jednou Tě to dostane. I kdž Ti bude třeba 20 /quote]

Ja myslim ze i driv :D
Jinak Pade nezapomen: Alkohole je prece zdravy :!:
Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pade 6. 8. 2007 13:56

je, ale v malých množstvách...
ale fakt si nemyslim ze by som sa opil, alebo nieco co by malo k tomu blizko...
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod Najja 6. 8. 2007 14:15

Jelikož moje matka kouřila a kouří, kdybych měla nějaký odpor / averzi ke kuřákům, asi bych se musela odstěhovat... (No, teď už ne, se stěhováním mě matka předběhla...). K lidem, kteří kouří averzi nemám a bavit se s nimi dokážu. Oni si vybrali takový rizikový způsob života, tak ať tak žijí. Já, jakožto nekuřák, se s nimi dokážu bavit, i protože vím, že tím, že se s nimi bavím kouření nepodlehnu. K tomu potřebuju daleko výraznější důvod.

S lidmi, kteří pijí alkohol se také dokážu bavit. Jde o to, že i já si občas něčeho loknu. S naprostými alkoholiky bych se bavit dokázala, pokud by byli zrovna střízlivý, ale kdyby byl jaksi... Na mol, tak bych se s nim nebavila.

A lidé, kteří berou drogy? No tak s tím bych se asi nebavila vůbec. Už protože, když je nafetovanej, docela vyvádí. A když je čistej, stejně myslí jenom na tu drogu, takže s tím by se bavit taky nedalo.

S člověkem, který ale trpěl závislostí na cokoliv dříve a už se z toho dostal bych se taky klidně bavila.

Názor na tyhle lidi mám smíšený. Z jedné strany se zdají jako ubožáci, kteří podlehli nečemu tak hroznýmu jako jsou drogy / alkohol / kouření. Ale na druhou stranu je to jejich volba a my ji musíme respektovat. Pokud mu cheme pomoct, stejně je taky na něm jestli bude chtít i on. Názor na tyhle lidi tedy nemám radši ani žádný. Na ty, kdo se z toho ale vyhrabali, mám názor pozitivní. Na ty, kteří o to nestojí nemám zájem žádný. Stojí před námi jenom rozhodnutí: litovat / nelitovat, pomoct / nepomoct.
„Copywriter je prodavač za psacím strojem.“ – Judith Charles
Najja
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pade 6. 8. 2007 14:29

ted napišu duvody, kvuli kterým určo nepodlehnu kouzlu alkoholu:

1. Není kdy, vetšinu času trávím za PC, a tam piju pouze vineu
2. Když jsem náhodou venku, jdu do obchodu nebo fotím, a tam alkohol ne-e
3. už jsem spomínal lyžák, kde jsem mel možnost opít se, porádne, ale neudelal jsem to, proč? Nepatrím mezi skupinu lidi kterí si "užívají život", jsem nudný a vážný človek, venujúci se informatike a lidi kterí jsou opití, a chtejí se mnou rozprávat, mají vlastne smulu... tak jisto se nebavím s lidmi s cigaretou v ruce, ale pouze když patrí do skupiny <18 , ti co mají víc než 18, to už jo, ale malí blbci co fajčí v skupine dutých hláv plných blbin, to nenávidím!
4. zradil bych rodiče, jo vím je to trochu hanba, vetšina z vás kašle na pravidla stanovené rodiči, ale ja nemužu...

sorry že jsem to napsal takhle ostre, ale jinak jsem nemohl :)

//edit: opravená chyba v slove
Naposledy upravil Pade dne 6. 8. 2007 16:18, celkově upraveno 1
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod crashpc 6. 8. 2007 16:03

Najja: no, cigareta je droga, a hodně ovlivňuje člověka.....
nejde ani o ten fakt že někdo do plic inhaluje kouř, ale jak se bezohledně chová k druhým - smrad i když nekouří, při řízení auta nepozornost, je toho mraky....

jinak trošku souhlasim s Padem -
je mi dvacet, a alkohol prostě ne. Jedno pivečko super, jeden paňáček super, ale jakýkoli větší množství je moc. jsem až agresivní když do mě někdo chce lejt 5 panáků......
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mr.paulie 9. 8. 2007 23:28

Ono je to hodně o tom, jakým způsobem se k tomu přistoupí. Taky občas jdu do hospody za účelem hard resetu makovice, ale většinou jen tak popíjím, a to jen pokud mi to chutná, a pokud je dobrá společnost. Prostě můžu jít jen po účinku nebo si to můžu vychutnat. To samý s kouřením.
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka