XTC - extáze

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ES0 4. 12. 2006 01:40

adoo píše:nechápemm/quote]

čomu?
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 4. 12. 2006 13:20

mnoo ja nejak marne premyslim co jsi chtel vubec tim celym tematem rict. :hm
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Hlavní administrátor

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 4. 12. 2006 14:15

Chtel tim rict, jaky je strasny borec :wink: Jeeeee, ja jsem dobrej. Ja lidi normalne hulim, a taky do sebe hodim obcas nejaky ten kolacek, nooo. A vodecku umim taky pit, hec. A pak mam takove pekne haluze, to je co? :D :lol:

A ted trochu vazne: Slysel jeste nekdo nebo pamatuje si jeste nekdo to, co rikal ten tvuj kamos a melo to byt 100% stejne jak to co sis ty myslel?

ESO: Nechapu cemu nechapes? A nechapu proc se ptas cemu Adoo nechape, protoze ja to taky nechapu. :twisted:
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ES0 4. 12. 2006 15:12

Samuel Gordon píše:ESO: Nechapu cemu nechapes? A nechapu proc se ptas cemu Adoo nechape, protoze ja to taky nechapu. :twisted:

čomu?
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod TomZ 4. 12. 2006 16:36

blbost.. se ti to jen zdalo... imho
TomZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 4. 12. 2006 16:41

Taky si myslim, proste haluz.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod adoo 4. 12. 2006 22:56

som chcel proste zistiť či sa takéto niečo stalo ešte niekomu a či to bola haluz albo nie. inak videli ste human traffic? tam bolo niečo podobné, keď boli na tej párty a ten moff sa díval na koopovu ženskú, koop sa zase díval na moofa len v hlave si povedal "ty ju chceš ošukať čo?" (neviem presne ako to bolo) a moff sa naňho pozrel a hneď povedal nie.
adoo
Čtenář

Odeslat příspěvekod adoo 4. 12. 2006 22:57

ale nie. Samuel Gordon ma úplne prekukol
adoo
Čtenář

Odeslat příspěvekod vizitix 5. 12. 2006 13:56

MarkFX píše:kdo je ten Darren ??
Takovej borec.... Nedávno dávali na ČT1 tušim nebo 2 vtakovej cyklus dílů kde vlejzal lidem do hlavy...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod stepus 6. 12. 2006 17:47

teda tolerance je tu obrovskej nedostatek jak tak koukám.. věřím ti a můžu dokonce říct, že jsem již několikrát zažil něco podobnýho.. ale ne na kouli ale na tripu.. jinak pokud se rozhodneš vzít si jakoukoli drogu, dějí se většinou věci, který se normálně nedějí - prostě takový nepsaný zákon.. prošel jsem si hodně drogama, hodně zážitkama, setkal se se spoustou psychologů a filosofů a jedno je mi jasný: možný je úplně všechno, pokud to člověk předem a striktně neodmítá. respekt je důležitá vlastnost lidí. a respektovat by se měli naučit nejen druhé ale i své myšlenky!!
hoy
stepus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vendulka153 1. 11. 2009 22:17

dala bych si =(
vendulka153
Čtenář

Odeslat příspěvekod mtmccox2 8. 11. 2009 22:56

Je možné, aby extáze byla ten kámoš, se kterou už jsem se léta neviděl? :P
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův

Odeslat příspěvekod kodymko 22. 1. 2010 19:51

stimulant + halucinogen - a sa čuduješ..
keď nabieha koláč všetko prežívaš 100000x silnejšie
Peklo je prázdne, všetci diabli sú medzi nami..
kodymko
Návštěvník

Odeslat příspěvekod k.ro 26. 1. 2010 00:25

Podle mě není možné přímé vnímání myšlenek ale spíše se vcítění do té osoby a když se člověk vcítí mnohdy si říká že ví co si ten druhý myslí, uvedu zde citaci z stránek drogové poradny
http://www.drogovaporadna.cz/rubrika.php?rubrika=27
" Při užití o samotě je uživatel obyčejně schopen zvýšeného intelektuálního výkonu. Při užití v páru nastupují pocity empatie, lásky, zvyšuje se komunikativnost a potřeba dotýkat se druhého. MDMA nefunguje jako afrodiziakum."
Takže to byla spíš určitá dávka empatie :-)) .
Pro odpůrce i zastánce extáze tady mám jeden starší článek který neukazuje jestli je škodlivá nebo není ale to jak jsou nekdy lidé před pojatí. ;-)
http://www.osel.cz/index.php?clanek=402
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník

Předchozí stránka