pijete víno z krabice???

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod marz 22. 2. 2007 10:47

Krabicove vino bych prirovnal k Urinovu :mrgreen: Kdo ho nezna, nepochopi....
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod r.polasek 22. 2. 2007 10:54

:tleskani Znám :D Takže chápu. Krabicové víno by se mělo přejmenovat, páč většinou tam je víc vody než vína :)
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod obywan 22. 2. 2007 23:53

ne, vino nepiju vubec, strasny patok :mrgreen:
obywan
Čtenář

Odeslat příspěvekod r.polasek 23. 2. 2007 00:03

Tak to jsi ještě nepil dobré víno...
r.polasek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod marz 23. 2. 2007 08:20

Jo, to je možné, asi pil jen to víno z krabice a nechalo to na něm postranní následky - nějaká ta mutace.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod r.polasek 23. 2. 2007 09:06

Kdoví co vůbec pil, beztak to ani víno nebylo, jinak by takovou blbost nemohl říct :mrgreen:
r.polasek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod strny88 24. 2. 2007 18:29

No když se potřebujem za levno ožrat tak to pijem :D
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SuperhollymaN 24. 2. 2007 20:04

jsem sice zastánecem lepších vín, ale když není peněz na zbyt tak ředěné s kolou se pít dá, a dokonce to chutná (aspoň mě) :mrgreen:
A bude hůř...
SuperhollymaN
Sexoš Fároš 2009

Odeslat příspěvekod F3nd3r 24. 2. 2007 23:07

Jo jo nikdy nezapomenu na momen, když sme si v nejmenovaném nákupním domě kupovali ingredince na naší houbu, dali si do košíku ten nejlevnější krabicák, nejlevnější kolu a pak nás setřeli dva bezďáci, který koukli na víno, které jsem před chvílí kupovali a řekli, že takový patoky pít nebudou a koupili si dvakrát dražší krabicák :D, tak tenkrát sem si připadal jako opravdová socka :D.
F3nd3r
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lukasoj 25. 2. 2007 11:31

F3nd3r píše:Jo jo nikdy nezapomenu na momen, když sme si v nejmenovaném nákupním domě kupovali ingredince na naší houbu, dali si do košíku ten nejlevnější krabicák, nejlevnější kolu a pak nás setřeli dva bezďáci, který koukli na víno, které jsem před chvílí kupovali a řekli, že takový patoky pít nebudou a koupili si dvakrát dražší krabicák :D, tak tenkrát sem si připadal jako opravdová socka :D.:/quote]
Jo jo to byly časy :D Dřív sem ho taky pil :D To se dalo ožrat za 26kč :D Krabicák za 20ku a kola za 6kč :D
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 2. 2007 11:49

Lukas[CZE] píše:Jo jo to byly časy :D Dřív sem ho taky pil :D To se dalo ožrat za 26kč :D Krabicák za 20ku a kola za 6kč :Ds/quote]

Náhodou dnes seženeš 2litry "vína" v PETce za podobnou cenu a ktomu Colu "na plavení krtků" 8) za 2,50 Kč :lol:
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod Lukasoj 25. 2. 2007 11:54

Ho ho hoooo :D

Ne, tedka bych to už nepil :)
Lukasoj
Přeborník

Odeslat příspěvekod Freebitch 25. 2. 2007 17:49

to se neda nazvat ani jako vino,spis krabicovy patok :-P
Nokia 6288 + Nokia 6300
Freebitch
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Skrehota 27. 2. 2007 08:27

piju, hlavní, že to teče a je v tom chlast
Skrehota
Čtenář

Odeslat příspěvekod xaero 27. 2. 2007 14:26

Lol tak krabicový nemusim a jinak vino samo o sobe mi celkem chutna ale rychle se ho nabazim a pak uz mi nechutna :) hlavne bileho
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka