Pijete burčák.

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kalfa 24. 9. 2006 21:37

mno, tak jsem si dal nějaký maso na vinobraní, dvě pivka a burčák a všechno to ve dvě ráno vyblil, to maso bylo asi napůl zkažený nebo starý :? :x
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 25. 9. 2006 07:24

No, včera jsme jeli z Moravy a zastavovali jsme se pro něj :), není špatný, ale ta cena, kde jsme ho kupovali :lol: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 10. 2006 21:57

nedávno sme o vikendu zajeli na jižní moravu za jediným cílem... za burčákem!! sehnali sme do flašky ve sklípku za 60 a pěkně potmě vyšlapali v dobré náladě na ten Dívčí hrádek, kde sme přespali... pak nadruhý den šli na sirotčí hrádek, cestou zase sehnali další burčáček a zase v dobré popité náladě přespali na tym hradu.. no a pak v nedělu pěkně sehnali poslední flašku na cestu do vlaku a pěkně sme z mikulova valili domů... pohodička néjvětší... za ten víkend vypitých pár litrů a jenom jednou sr*at na zachodě :tleskani
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod zamis 20. 10. 2006 10:35

jojo, burcak je fajny. predevcirem jsem byl za jednim projektantem a jake prekvapeni, kdyz jsem ho nasel v centru brna v jeho vlastni vinym sklipku. hned mi nabizel, bohuzel jsem tam byl autem, tak jsem aspon dostal flasku na cestu. kodle, ty bys to tam mohl znat. je to na zizkove hned u skoly, tak se tam zastav a okostuj
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy

Odeslat příspěvekod hhitmen (novy) 1. 11. 2006 21:04

ja sem z J.moravy ale burcak teda fakt ne diky ale moc me "nešmakuje"
Telefon: MDA Vario-Crossbow(WM06)
rom 10.1.0.811 UE4 WWE
radio 02.25.11
Příslušenství:2GB miniSD Kingston;Bluetooth Perfect
Tarif: O2 Pohoda
hhitmen (novy)
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Louis 1. 11. 2006 21:14

Ano,piju
:-)
Louis
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vincent 2. 11. 2006 11:07

měl jsem ho letos poprvé u ns na vinobraní a nějak extra mě nenatchnul. Pít se to dá, ale znám lěpší pití.
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bolejo88 27. 9. 2007 18:43

JJ, ale zásadně od dědy, u stánků se mi už tolikrát stalo, že byl ředěnej, je to dobrý pití.
Philips seavy - N5110 - N6610 - N6230 - N6300 - N3410 - N82 - N8
bolejo88
Čtenář

Odeslat příspěvekod Lukecz 27. 9. 2007 18:48

Jooo burčák to je moje, nejlepší laxativum, kam se na něj hrabe Activia a jejich 15 dní :mrgreen:
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu

Odeslat příspěvekod suk 27. 9. 2007 18:52

jednou jsem ochutnal nebralo mi to...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 9. 2007 21:26

Ten hegéš někde u cesty bych nebral, minulý víkend jsme opět po roce jeli vandrovat na Pálavu (jižní morava), navštívili jsme pár sklípků, no za cely vikend sem vychlastal snad 5 litrů :D A domů ještě přivezl 2l :-P
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod marz 27. 9. 2007 22:36

No my jsme měli takovou menší akci a koupili jsme 9 litrů pro 4 lidi. Teda pro tři a ten čtvrtý tam přišel později. Ale všechno se to nevypilo. Zbylo asi tak něco pod dva litry. Ale i tak jsem byl dobře zdutý - nafouknutý. Doufal jsem, že budu mít aspoň točihlav, ale nic, jen jsem chodil celou noc na záchod.

Jinak - ze stánků u cesty nikdy. Na to radši k dědovi (dělám to s ním) a nebo do prodejny vína, tam se přes burčákovou sezónu prodává právě i tato tekutina.
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 9. 2007 23:11

no jasný, to tě dokonale pročistí pár litrů burčáku... je to zdravé jednou za čas "propláchnout" :mrgreen:

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 28. 9. 2007 01:22

u stánků Znovína nebo Vrbovce se nemáte čeho bát...já teda na Vinobraní vypila pár dvoudecek a v pohodě - hnusnej byl akorát u jednoho stánku. jo, a normální cena je 6 Kč za decko. jo, a chutná mi, klidně bych aji aby byl delší dobu :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod MarkFX 28. 9. 2007 01:25

my jsme kupovali ve sklípku bílý za 35 až 40/litr a červený 60/l :)

jéé, to tak vychází :D

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Předchozí stránkaDalší stránka