Odvykani koureni

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Bungo 16. 8. 2006 21:23

Zkouseli jste prestat kourit? Povedlo se? Jake jste meli metody.

pochlubte se :-)
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod crashpc 16. 8. 2006 21:26

ano, povedlo. skončil sem v 16ti. ještě dnes si cígo jedou za měsíc do pusy strčim ale prostě nekouřim. když si dám do pusi cigaretu a vy mi jí vemete a zahodíte, ani nemuknu. dám si další za měsíc, nebo za dva :) ... spíš si buduju protikuřácký myšlení. štve mě smrad oblečení, za to bych vraždil,a štve mě jak kuřáci třeba při řízení auta nedávaj pozor. za to je absolutně odsuzuju. ken kvůli zas*aný cigaretě. jinak mi kuřáci nevaděj.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Alis 27. 8. 2006 12:33

Já sem teda nikdy nekouřila(a odmítám to někdy zkoušet), ale kuřáci mi teda dost silně vaděj...a to i teď, když zakázali lidem kouřit např. na zastávkách, tak si stoupnou o kousek dál a tam začnou kouřit jednu za druhou....pro to bych taky vraždila!!! :twisted:
Alis
Čtenář

Odeslat příspěvekod mOus3fr0mh0us3 28. 8. 2006 21:31

Alis píše:Já sem teda nikdy nekouřila(a odmítám to někdy zkoušet), ale kuřáci mi teda dost silně vaděj...a to i teď, když zakázali lidem kouřit např. na zastávkách, tak si stoupnou o kousek dál a tam začnou kouřit jednu za druhou....pro to bych taky vraždila!!! :twisted://quote]

Tak si mas stoupnout dal, kdyz ti to tak vadi.
mOus3fr0mh0us3
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Dani-Filth 28. 8. 2006 22:16

No ja jsem to kdysi zkousel a vubec mi to nechutnalo.. No jinak jsem si uz dost zvykl na kuraky s tim nikdo nic neudela.. Obleceni je jedna vec, ktera me vytaci po navratu domu, ale kdyz jsem hodne dyl v zakourenym prostredi tak mi trosku zacnou slzet oci a nejsem jedinej, kterym se to stava.
Jinak vic k tematu. Strejc dost kouril a pak nekam zacal chodit nevim kam, ale dost mu pomohli obycejny krupky. Porad je dlabal misto cigara a od ty doby nekouri a neni teda ani zavislej na krupkach :-)
Dani-Filth
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jim 29. 8. 2006 00:08

silou vůle, aspon to u mě pomáhá....nebo se něčím zaměstnat, např posilováním... 8)
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 9. 2006 21:52

Zkoušel jsem přestat, zatím bohužel neúspěšně. No snad se to jednou podaří ...
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Ally 4. 9. 2006 04:47

Tak to jsme dva...
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Abox 4. 9. 2006 05:14

Dotahl jsem to na 60 ! za den.
A pamatuji si to presne - byla noc ze soboty na nedeli (6.4.2003).
Mel jsem v krabicce posledni 2 a rikal jsem si, no nic, dokurim je a prestanu.
Dokuril jsem je, a od te dobu jsem zacal 4-ty rok, kdy jsem na ne nesahnul. Je to pouze o pevne vuli - takove ty ruzne kurzy, snizovani poctu je na prd. Bud najednou, a nebo to nema smysl.
Abox
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dushanski 4. 9. 2006 08:54

přesně, protahování je k ničemu, absťák po cigárech si myslím, že nikoho nezabije, takže čím rychleji se z toho člověk dostane, tím lépe..

//: Bungo - posledni příspěvek nemusíte citovat
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 4. 9. 2006 19:43

:oboze já hulil jak blbej,jenže se mi párkrát stalo,že jsem byl na šrot,tak jsem naklusal na snímek z plic,doktor mě docela podusil a ten snímek mi ve zvětšenině ukázal,no teda silný kafe.Léta jsem si nezapálil,jenže přišla ztráta práce,částečná krize a zase to začalo.Naštěstí jsem se chytil,jedu na svůj živnostňák,ale občas si dám cígo,tak 5 denně,ale fakt víc ne.Vždycky si vzpomenu na tu minulost,už mi to takto funguje třetí rok.Kupuju ty nejhorší cigarety,abych nedostal větší chuť. :mrgreen:
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 4. 9. 2006 19:51

denne davam krabku .. krabku a pul .. a nejak s tim ani nehodlam prestat ..

nejvic mne stvou lidi s "protikurackym myslenim" ... nasledovany lidma "driv sem kouril ale ted uz ne" ... a nejvic si ale vychutnavam "podivej mamko jak nam tady kourej" ...

jinak kouril sem startky .. ale ted sem presel na priluky ;-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deli 10. 9. 2006 17:23

kouřim a nikdy jsem zatím nepociťoval potřebu přestat :)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod Vincent 11. 9. 2006 13:20

když budete chtít přestat kouřit tak jedině ze dne na den. Je to nejlepší způsob..chce to silnou vůli a za pár týdnů máte po absťáku.
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MartinT 11. 9. 2006 15:27

mOus3fr0mh0us3 píše:
Alis píše:Já sem teda nikdy nekouřila(a odmítám to někdy zkoušet), ale kuřáci mi teda dost silně vaděj...a to i teď, když zakázali lidem kouřit např. na zastávkách, tak si stoupnou o kousek dál a tam začnou kouřit jednu za druhou....pro to bych taky vraždila!!! :twisted://quote]
Tak si mas stoupnout dal, kdyz ti to tak vadi.

:pozor2 Uz jsem ti odpovidal v jinem tematu - spravne je odstranit pricinu, ne nasledek. Takze si ma jit stoupnout dal ta pricina - kurak, nikoliv az nasledne zapachem postizeny nekurak. :hm
MartinT
Návštěvník

Další stránka