Vaše rekordy..

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod strny88 24. 10. 2006 11:48

Muj rekord 12 piv, Jinak před měsícem ve španělsku: 3x tequila, hned na to 5x vodka, pul hodiny pauza a pak 7x tequila. Všechno velký panáky. Důsledek=zabloudilsem:D vyspal se na pláži, a v 6ráno sem došel na pokoj. V 10ráno byl odjezd zpět do čr, celou cestu autobusem jsem problul,(Andoora,Monako, a ještě taky ve francii) od té doby nechlastám!!!!!
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Darwel 29. 10. 2006 10:03

6 piv, asi čtvrt litru nějakýho tlamolepu a 2 panáky vodky... Sice nic moc, ale bylo mi 9 let. :twisted:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ťuhýk 29. 10. 2006 12:04

Muj rekord je asi 8 piv, trosku vina a na to jeden mohutnej sluk z doutniku... a druhej den rano pro vysvedceni (prvak na stredni) :D
Všechno, co v životě opravdu potřebuju znát, jsem se naučil ze Star Treku
Ťuhýk
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 10. 2006 16:32

svuj rekord si nepamatuju... akurat vim že kdysi dávno sem od rána do večera na jedné chatě vypil tak 20 pivek, sme tam měli 2 bečky na vikend v málo lidech, takže se to muselo vypit, ale stejnak v jedné ještě zbylo tak 20 pivek tak si to kamoš vzal domů a pěkně pokaloval... tehdy nam bylo tak 16
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod suk 1. 11. 2006 21:44

koukam, to ja jsem nic... pul litru vodky mi stacilo abych vohodil celou chatku kde jsem bydlel (skolni vylet) a potom co do pivek tak 7 a po tom jsem nechodil (to ale nechapu prtooze jednou jsem si jich dal jen 6 a 2 panacky zeleny a jenom jednou jsem spadl na zem... )
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 25. 2. 2007 18:51

láhev vodky, láhev čer. vína, a lhvinku sektu no a už to nikdy neudělám
vaclavbarak
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 2. 2007 19:27

suk píše:koukam, to ja jsem nic... pul litru vodky mi stacilo abych vohodil celou chatku kde jsem bydlel (skolni vylet) a potom co do pivek tak 7 a po tom jsem nechodil...

Prej ohodil celou chatu... :mrgreen: :mrgreen: no jooo, školní výlety bývají drsné

Tak sem se já ještě nezkalil že bych pak nemohl chodit nebo o sobě něvěděl... :hm

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod mr.paulie 25. 2. 2007 19:34

Jednou se mi povedlo vypít přes litr kořalky a potom chodit rovně :-)

Na silvestra sem za hodinnu vypil 0,7 l skotský
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 25. 2. 2007 20:36

nedávno jsem vypil 10 meruňek dva fernety, jednoho ruma, 2dc červeného vína, jedno pivo a ještě nějaký absinth rovnou z flašky.. nevbím kolik ho mohlo být, ale prý ne málo..

jsme tenhle seznam skládal dohromady asi 3 týdny, protože si mamatuju jenom meruňky, protože sjem si je druhý den platil..
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Freebitch 26. 2. 2007 11:07

V 9.na sk.vylete 5 pivek pul flasky vodky,3 panaky slivovice a 4krat divne ubalena cigareta :hm :lol:
Nokia 6288 + Nokia 6300
Freebitch
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PachezZ 26. 2. 2007 12:30

Tenhle vikend bych asi svuj rekord trhnul - kdybych nejak zvlad spocitat co se vypilo :))
proste sem v patek vecer odesel a prisel v nedeli rano :)
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod michal1111 8. 3. 2007 00:48

ja si vacsinou uz nepamatam co a kolko som toho vypil.ale vzdy som zacinal s pivom.
Raz sme dokonca u kamaratky pili lekarsky lieh 95% pretoze nam nemala co naliat a jej otec bol doktor.nastastie nebol doma.
michal1111
Čtenář

Odeslat příspěvekod rockstar 19. 3. 2007 10:14

Mno tak muj rekord byl 7 panaku absintha, 2 piva, 5 vodek a 4 teuqily:) Mno a pak jsem rekordne blil a mel krasny rano na ktery se nezapomina.
rockstar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 19. 3. 2007 14:08

rockstar píše:Mno tak muj rekord byl 7 panaku absintha, 2 piva, 5 vodek a 4 teuqily:) Mno a pak jsem rekordne blil a mel krasny rano na ktery se nezapomina.

ještě abys litoval kolik peněz si najednou, možná na několikrát vyblul... :mrgreen:

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod blino 19. 3. 2007 15:16

mno takze moj osobny rekord je zatial 4.5 l Vodky

- svadba - chlastat sa zacalo presne od 17:00 do 05:00 :twisted:

- a zaujimave je ze mi na druhy den nebolo zle... 8)
R.I.P. Baky *16.3.1984 - +25.12.2007

i5 2500K, Noctua NH-U9B SE2, Asus Maximus IV GENE-Z, Asus HD5770 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance 1600MHz, Crucial M4 128GB, 850W Enermax Revolution 87+ , Fractal Core 1000
blino
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka