Vaše rekordy..

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 8. 8. 2006 12:47

cca 1,5l vina, 3 piva a panak jelzina. A pak hurra ve tri rano na kole 10km dom.
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník

Odeslat příspěvekod PachezZ 8. 8. 2006 14:20

12piv , 5 velkych nejakych tlamolepu , 4 velky fernety a 4 velky finsky
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 8. 8. 2006 14:30

a další můj rekord je: 12x jsem se poblil za cca 3 hodiny :o
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 8. 8. 2006 15:04

Fuck8r píše:a další můj rekord je: 12x jsem se poblil za cca 3 hodiny :o-/quote]

Ty mne pripominas kamosa, nejsi z Milotic? :-)
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník

Odeslat příspěvekod Fuck8r 8. 8. 2006 15:14

L.O.T.G. píše:
Fuck8r píše:a další můj rekord je: 12x jsem se poblil za cca 3 hodiny :o-/quote]

Ty mne pripominas kamosa, nejsi z Milotic? :-)

muhehehe -> ne :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník

Odeslat příspěvekod spage 9. 8. 2006 12:12

takova bezna vetsi davka je litr vinka, na to tri dvanactky staropramena 12-tky, k tomu nejakej diazepam a nejaky cigarko(sem jinak nekurak), zadnej rekord sice, ale myslim, ze to staci
I'm gonna fight 'em all
A nation army couldn't hold me back
They're gonna rip it off
Taking their time right behind my back
spage
Čtenář

Odeslat příspěvekod Vencos 18. 8. 2006 08:14

11 piv a jednoho Absintha. Poblil sem co šlo....
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Skinny 18. 8. 2006 15:39

asi 11 nebo 12 piv, + nějaká vodka a nic to se mnou neudělalo, (taky jsem to pil asi 5 nebo 6 hodin)
Skinny
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mae-geri 19. 8. 2006 12:54

No, vcera jsem stahl 10 piv (11°) a 4 panaky. To je asi nejvic. A docela v pohode :)
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec

Odeslat příspěvekod johnnym 19. 8. 2006 21:26

Teď mi je 16, zatim rekord 3 piva za hodinku, ale nešlo o žádnou soutěž, prostě se sedělo, kecalo a ucucávalo.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 19. 8. 2006 21:39

No ja myslim, ze na ty rekordy mam jeste casu dost :nenapadne Co tak vzpominam, tak nejvic jsem mohl vypit asi pet 12° a k tomu dva absinthy.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ate_People 21. 8. 2006 18:32

3 krabičky cigaret za 4 hodiny. Bez nucení, prostě jsem jen seděl v baru, povídal si a kouřil. Dodnes se divím, že jsem pak nezvracel.
Ate_People
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Návštěvník 21. 8. 2006 23:19

Osudna noc, byla noc pred silvestrem 2003/2004. Zacalo se kolem 22:00 vkrcme , nalada pivecko a tak. Vypil sem za hodinu asi 7 piv, 2 rumy a jednu slivku. Bol som dost najebany ale na silvester som si telo pripravoval tak som bol este v pohode. Isli sme ku kamosovi na dom a uz tam som sa trochu tackal z toho mixu. Tam se nalivalo "Sharewoodske OKO" (prosim nechtejte vedet co to je ale v jednom je 0,5 vodky), vypil sem 3 ... Byla tam aj kamosova segra a zdala sa byt sexi a vtedy som vedel ze je zle ... Stiahol som sa prec. Bolo 10 min pred silvestrom a ja som dostal do ruky vino a do druhe sampanske ... Lil a pil sem to najednnou ... Asi 6 velikych logu ... Upadl sem ale kamosi me zvedli a strcili do ruky lahvaca 12ky steina ... Ani nevim jak a byl ve mne.... Prestaval sem vnimat okoli .. CINK BUM silvestr a do ruky se mi dostal poharik a v nem deci JEGERMEISTERA (FUUJ), ze na ex a budes zdrav ... Glog ... Od te doby si napamatuju nic ... Zobudil sem se rano doma v posteli, cela ozvracena a ja byl pochcanej a taky sem do postele udelal potrebu ... Proste sila, bydlim sam.. Zacal sem si kontrolovat veci a zjistil sem ze:A mi chybi mobil, penezenka, bunda aj pulover .... Na zadku sem mel modrinu jak afrika a na stehne leve nohy sem mel osklivou ranu zasitou dvoma stehy ... Paneboze, co se to se mnou delo?? Obvolal sem vsechny a zjistoval co vedi. Samy si nic nepamatovali, ale pospajel sem si ze: Blil sem tam co to slo, tak mi rekli ze mam jit domu ze me zavezou ale zrazu sem zmyzel ... Sousedi me videli jak se sam tackam domu v triku kolem 3, a ze sem plakal. No a to byli informace mich kamosu ... Chvili na to mi zvoni soused jestli ziju a tak, ze prej me nasli dole lezet a dusit se zvratkama a tak zavolali sanitku. Sanitka mi dala prvni pomoc, vypumpovali zaludek a odvezli me do nemocnice zasit mi bodnou ranu. Prej kdyz se me ptali co se delo rikal sem porat neco jako "dva spinavy cikani" ... Zasili me, vyplachli znovu zaludek a soused me vzal opileho domu ... Ulozil me a ja se probudil doslova do sracek .. Stratene veci, pokazil si zaludek na tyden, otrava alkoholem, zvratky v plicich, a zasrana postel ... Ano presne to se vam stane kdyz rychle v prubehu 2 hodin zmichate snad 20 alkoholu na lacny zaludek .... Jo a ze prej sem se s tou osklivou segrou kamose libal a osahaval ji ... Paneboze neee ... No ale prezil sem a nazyvam to svim rekordem ... Co me nezabije to me posilni .....
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jim 22. 8. 2006 01:19

Anonymní: tak to je hustozážitek....

sice jsem to tolik nepřehnal jako ty, ale i to mi stačilo, abych se v chlastu víc kontroloval...
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kalfa 22. 8. 2006 08:11

Anonymní: si měl asi celkem dost velký štěstí že tě nebodli do tepny :hm fakt hustý...

taky si od jedné jisté doby dávám bacha co chlastám a hlavně na co to chlastám :oops: prášky
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka