Alkohol za volantem

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ally 9. 5. 2006 11:38

To je hrozné, zase má ožralý řidič na svědomí zdraví miminka. Já bych ty opilý zmetky zbavila řidičáku na věčný časy a na hodně dlouho zavřela. Zase od nehody ujel. Pokud chlastá, tak nemá za volantem co dělat.
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 9. 5. 2006 12:32

To tady asi nevyřešíme :-( Taky bych je trestal, ale u nás je to zhola nemožné. Ve vesnici kam jezdím na chalupu je naprosto normální, že všichni jezdí do hospody autem. Když si na ně počíhali benga, tak chytli prvního a ten pak zavolal do hospody, že chytaj. Tak holt se pánové z hospody prošli...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mole 9. 5. 2006 15:03

chlast za volentem je svinstvo a lidi co to takdle provozujou bych bez milosti střílel
mole
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 9. 5. 2006 19:56

Alkohol za volantem odsuzuju. Není nic horšího...opilej řidič je vlastně vrah.
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod scater 9. 5. 2006 20:05

přesně tak.Já bych jim přál jaký to je ztratit toho nejbližšího, a když ten co za to může jde na 6 měs. do basy.A pak "klidně" může kosit další lidi.Já bych jim dal doživotí.Myslim, že kdyby byly přísnější tresty tak by tolik neriskovali.
Fakt ty lidi nechápu.
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 9. 5. 2006 20:30

Alkohol za volant opravdu nepatří, udělal bych, jak říká scater, mnohem tvrdší tresty, když např. zabil někoho pod vlivem alkoholu, prostě třeba 10 let si odsedět a nazdar, jinak to tu bude vypadat tak, jak to vypadá dnes :( ...a že se máme čím chlubit
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 9. 5. 2006 20:46

Trestat,trestat,trestat poradne..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 10. 5. 2006 16:20

Chlast za volant je fakt zhovadilost největšiho kalibru!!
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 10. 5. 2006 16:46

no to jo...kamos sa tak zabil.

ale pacil sa mi typek vo filme Big Lebowski...chlastal pivo, hulil travu...no ved tak to aj dopadlo :mrgreen:
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vizitix 10. 5. 2006 18:36

já bych hlavně nedával trest smrti..prtz by je zabily,a neměly by trápení...když už,tak 20 let ve vězení,a pak trest smrti
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 10. 5. 2006 18:45

trest smrti? a zaco este dame, za kradez?

myslim, ze to bolo v Panovi prstenov ked Gandalf hovoril Frodovi, parafrazujem, je lahke zivot vziat ale nevieme ho vytvorit. takze ubrat plynu mili sudcovia...
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod christian 10. 5. 2006 19:13

fildas píše:já bych hlavně nedával trest smrti..prtz by je zabily,a neměly by trápení...když už,tak 20 let ve vězení,a pak trest smrtir/quote]


To je zase moc prehnany..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 10. 5. 2006 19:17

Smrt ne, ale minimálně jako zabití nebo vraždu (když je opilý). Zatím ty zákony stojí za houby, když může autem zabít dva lidi a dostane 2 roky. A za pět let mu dají zpátky řidičák. Dají snad zbrojní pas někomu, kdo už zabil? Vždyť auto je vlastně velice nebezpečná zbraň (myslím s opilým řidičem).
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 11. 5. 2006 02:10

Chlast za volant rozhodně nepatří.

Docela by mě zajímaly názory na tzv. zbytkáč (tedy, když je někdo po nějaké kalbě, vyspí se 12 nebo i více hodin, cítí se naprosto fit a pak nadýchá třeba 0,2) a pak řízení v tzv. krajní nouzi, tedy když budu mít vypito a třeba povezu někoho do nemocnice.

Druhý případ je ošetřen zákonem, ten první samozřejmě ne. Je jasné, že je to věc řidiče, aby se přesvědčil, že je zcela OK. Pokud to neudělá, bude mít problém, ale ty opravdu tvrdé (doživotní) tresty bych dával za určitou hladinu.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 14. 5. 2006 15:39

alkohol za volantem je spatnej. to rikam i ja.

ale s tim zbytkacem je to uz horsi. onehda jsem v praci nadejchal 0,8 jeste o pul devate dopoledne. a to nebyla ani zadna velka parba. dal jsem si deset piv a o pulnoci jsem sel spat. to clovek nikdy nevi :?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků