Jak na kocovinu

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod S-Tony 5. 3. 2009 14:33

Nejlepší proti ranní kocovině je se ještě večer násilně vyzvracet. Tělo pak stihne zpracovat jen část vypitého alkoholu. Ráno si dáte černý hořký čaj s piškoty na rozchození žaludku a jste jako rybička.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 5. 3. 2009 15:42

Nemusí to být násilně, stačí si napustit do půl litrové sklenice vodu (neperlivou) a na ex vypít a naklonit nad mísu ;-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 5. 3. 2009 17:40

Jasny, to je i dle mě nejlepší názor... Taky se se du vyčer vyblit, a pak vypít hodně nealka a ráno v pohodě :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod includes 5. 3. 2009 18:49

Kirkwood píše:Nemusí to být násilně, stačí si napustit do půl litrové sklenice vodu (neperlivou) a na ex vypít a naklonit nad mísu ;-)

Nebo přidat sůl do vody :)
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kirkwood 5. 3. 2009 19:00

includes: tak to bych se pozvracela, jen bych k tomu čichla :-D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod S-Tony 5. 3. 2009 20:25

Sůl do vody. Fuj. To jsem jednou zkoušel proti škrábání v krku a po vypití sklenice mi bylo dva dny blbě.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod suk 5. 3. 2009 20:31

Vase rady se mi budou hodit, jedu na vikend pryc.. :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Slawall 31. 3. 2009 17:27

Hlavně si ráno nedávej kafe a nepí nic sladkého...čím více musí žaludek pracovat, tím hůře ti posléze bude...
Kdo si koupí hjundaje, nadosmrti kunda je.
Slawall
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 31. 3. 2009 18:36

A hlavně žádný ovoce ;-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Maty.Lara 31. 3. 2009 18:38

Hlavne ne pred tim bramburky... ty potom skrabou, kdyz jdou ven :kuk:
Muze-li se neco pokazit, tak se to taky pokazi.
Maty.Lara
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slonik 1. 4. 2009 08:49

Slawall píše:Hlavně si ráno nedávej kafe a nepí nic sladkého...čím více musí žaludek pracovat, tím hůře ti posléze bude...

S tím sladkým zcela souhlasím - okyseluje to již tak překyselený organismus. Před kávou řada lidí varuje. Její hlavní problém vidím v další možné dehydrataci těla. Mě třeba pomáhá, samozřejmě poté co doplním chybějící vodu a minerály - kofein má mimo jiné analgetické účinky. Samozřejmě hovořím o instantní kávě bez cukru a mléka (tedy tak jak jí piju normálně).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod includes 1. 4. 2009 15:55

Doplnit tekutiny je potřeba.
Třeba osobně když jsem v pátek byl na nějaké akci, něco se vypilo, člověk se vzbudí na oběd, odpoledne fotbalový zápas, při kterém vypotí úplné zbytky. Vypil jsem třeba (nekecám!) 10l vody a organismus nic nevyloučil :lol: :D
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod michee 1. 4. 2009 16:12

Před týdnem jsem zažila svou první kocovinu. A jediné, co mi pomohlo? Nevstávat celý den z postele :D Pozdě odpoledne se mnou již byla řeč. Příště si rozmyslím, jestli vypiju dva litry vína neznámého původu a budu riskovat, že druhý den budu KO.
Kick the baboon....
michee
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Slonik 1. 4. 2009 16:43

To byl nějaký experiment? Kdo jiný než ty by měl vědět, že se takovéhle věci nedělají :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod suk 1. 4. 2009 17:22

Nevstavat cely den z postele? Tak to by pro me byla smrt... ja musim vstat, najist se, obcas umejt, trosku to rozdejchat a pak pripadne jit pokracovat ve spanku...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Předchozí stránkaDalší stránka