Jak na kocovinu

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod morganne 17. 11. 2006 19:44

dostatek tekutin a čokoláda a hned se mi uleví...
My life sucks, but the special effects are awesome!
If I had balls they would be bigger than yours!
Mary was only a virgin. If you don´t count anal.
morganne
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 17. 11. 2006 19:47

bolest hlavy způsobuje jen jediná věc: dehydratace. a to znamená pít, pít, pít (vodu :wink: ) hned jak přijdete domů, v posteli, vždy když se probudíte, ráno a potom celé dopoledne jen chlastat vodu a něco pojíst a budete OK ... 8)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod clone 26. 12. 2006 00:24

Mne zaručene pomôže ak som ešte ako tak v pohode tak sprcha aspon pol litra cistej mineralky, niečoho sa najesť a cerstvy vzduch ale samozrejme nie hned po prebudení otvorit dokorán okno to by doslo zle.

Ak je to rano horsie a mrtne zle vypit mineralku skusit dat zo seba daco von a prebudit sa prechadzkou po cerstvom vzduchu spojenu s pitim minerlaky, pak wc a bohate ranajky, kratky spanok a som uplne oki.

Vcera napriklad som sa doost naveceral a vecer ku kamosovi na hruskovicu domacu pak este do podnikov dalsich 5 hruskovic a nebolo mi vobec nic.Dnes som jedol kacicu knedlo zelo a dost tazke na zaludok predpokladam ze to by bolo treba este viacej alkoholu :)

!!ALE najdôlezitejsie je samozrejme pocas pitia jest ja si vzdy kupim masove bagety pripadne ak sa da spravim pecene maso alebo zemiaky a zapijat mineralkou a nekombinovat napr farebny chlast s vinom to je masaker

N a party pijem mineralku s finskou vodkou - to je kvalitny cisty chlast a druhy den som nemal este ziadny problem
Everyday is a fun day
clone
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 26. 12. 2006 10:12

Kazdej taj pise mineralku...tak sem to ted v sobotu rano zkusil...sem vypil ani ne litr...a behem chvile sem musel na zachod, jak hrozne mi bylo :mrgreen:
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 26. 12. 2006 11:27

Když se ráno probudím a je mi mizerně, tak ještě zůstanu třeba 2 - 3 hodinky ležet a pak už je to v poho :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caesar.UO 26. 12. 2006 13:26

2x Nurofen stopgrip :D
Caesar.UO
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod clone 26. 12. 2006 22:45

2 jannnn: ano mineralku ale nie ked ti je uplne na prd to konci pak tak ako si písal dojde ti zle vsetko das von a si hladny :)
Everyday is a fun day
clone
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thoosah 27. 12. 2006 13:14

A sakra, silvestr se blizi :( No to zas bude..
me rano nepomaha nic, a kdyz jo, tak maximalne na minutu. Jedine snad prochazka. Ranni pivo, na to jsem jeste nemel dost odvahy.
(¯`·.(¯`·.(¯`·.thoosah.·´¯).·´¯).·´¯)
thoosah
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal1111 11. 5. 2007 22:38

ja mam vzdycky prichystane to pivo v chladaku.kady raz ked som death fest na rano si otvorim okno a pivo a vsecko je OK :_)))
michal1111
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 12. 5. 2007 16:26

kocovinu nemivam ale na "takovy to blbe od zaludku" mi pomuze najist se a napit...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 12. 5. 2007 17:36

pit vodu a aspirin :)
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr.paulie 12. 5. 2007 20:45

Proti ohni se bojuje ohněm!!!! Ranní pivko je super. A nejlepší je víkendová jízda. Sobotní kocovinu odkládám na neděli, to znamená že hned po probuzení v sobotu ráno jdu chlastat, a to až do nedělního rána. No a v neděli........brrr :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mnagos 6. 6. 2007 23:32

vemu horaka /kolo/ a vyperu si v terenu makovici
smrti se nebojím,ale sere mě,že je to nafurt...........
mnagos
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jitule507 20. 6. 2007 14:37

Mě pomáhá když si ráno dám horkou vodu s citronem..sice je to zezačátku hnusné,ale potom se to dá...a za chvilku sem ok!! :D
jitule507
Čtenář

Odeslat příspěvekod aquarkko 20. 6. 2007 16:26

Já jsem zjistila, že mně už asi nepomáhá nic...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků