Jak na kocovinu

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod strny88 3. 4. 2009 12:21

vy máte kocovinu? málo chlastáte, pak si tělo zvykne:)
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod k.ro 4. 4. 2009 16:03

Klasik promluvil :-D
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod opatt 8. 4. 2009 21:58

Nebo nechlastat vubec. Kde neni pricina neni nasledek.
Ale vazne. Kocka se da dopredu castecne regulovat prokladanim alkoholu nealkem. Neni od blba si po kalbe pred spanim dat jeste skopek obycejne vody. Sice se clovek driv vzbudi, ale krome moceni je to cas si dat dalsi skopek vody. Skody jsou pak mensi.
Lust och fägring stor!
opatt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 9. 4. 2009 09:12

si to ode mne opsal (viz můj příspěvek 25.2.) :-). Ale opakování v tomhle nikdy nezaškodí ;-)

Podotýkám, že to nealko by měla být ve velké většině neperlivá voda (a nikoli sycené sladké nápoje, které následky spíše zhoršují)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod includes 9. 4. 2009 14:13

Přesně, voda neutralizuje, limonádky jsou pěkný kyseliny :D
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod strny88 12. 4. 2009 14:26

omyl panové, nač si kazit stav obyčejnou vodou, nejlepší je nespát, a udržovat si stav nejlépe vodkou řízlou nějakým energy :-) tímhle se dá docílit i celovýkendové kalení bez nutnosti spánku :-) pro fanšmejkry mohu doporučit, prokládání ještě pifkem a a nějakým skaňourem :D :love:
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod k.ro 12. 4. 2009 14:28

A když už je nejhuř nejlepší je složit nějakou houpačku a vyspat se hoďku dvě na ní pěkně venku a pak jít zase na pifko!!
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod strny88 12. 4. 2009 14:31

tak tak, sem rád že zde chodí i lidé kteří tomu rozumí, ještě doplním tady kolegu, že není moc moudré používat tento způsob ve velkých mrazech, je třeba si to uvědomit, není to sranda, dobré je si obstarat klasické noviny, může te je pobrat po hospodách či ve vlakových zastávkách, idealní sou nabídky realitních kanceláří :D a před spánkem se aspon částečně přikrýt :-)
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cassies 12. 4. 2009 21:12

Kdyz prijdu domu ve stavu, kdy vnimam, tak sezeru tak x rohliku a jdu spat...a rano neni kocovina takrka zadna. Kdyz se nenajim, tak jsem v lese cely den. Takze nez jdu nekam pit, tak si nachystam na rano jidlo, zarucena metoda.
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 13. 4. 2009 13:50

Strny88: no já mám svoje srdce i játra docela rád. takže si budu raději kazit stav obyčejnou vodou a něco málo naspím. Předpokládám, že se mi odvděčí tím, že budou ještě pár desítek let fungovat bez nutných zásadních servisních zákroků ... ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod opatt 15. 4. 2009 13:53

Zhruba do 20 vydrzi lidske telo hodne. Pak se to zacne zhorsovat. Co clovek po*ere v mladi, ve stari jako kdyz najde.
Lust och fägring stor!
opatt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 15. 4. 2009 14:20

opatt: moje do 20 tedy moc nevydrželo..
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod opatt 6. 5. 2009 12:46

Kirkwood píše:opatt: moje do 20 tedy moc nevydrželo..

:D Co dodat? Huntujes asi moc :-|
Lust och fägring stor!
opatt
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 6. 5. 2009 16:32

opatt: právě že skoro vůbec..
Kirkwood
Přeborník

Předchozí stránka