Ake kto fajcite cigy, kolko mate rokov a odkedy?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 15. 3. 2009 22:10

Nikdy jsem to nevzal do huby 8-)
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 3. 2009 09:18

Unleaded píše:Tak to máš aspoň kvalitu, to Ti jakž takž schvaluju.

Zlatý Máčka jsou úplně stejný humus jako cokoliv jiného, jen stojí víc než většina jiných humusů. Já kouřil hooodně dlouho a hoooodně moc. Začínal jsem u žlutých Startek za 4,- koruny (relativně nejmenší humus, protože v nich nejsou látky parfemující tabák) a když jsem před zhruba dvěma lety přestal, končil jsem na modrých Gauloises Blondes za 65,- korun.

Dvě krabky zlatých Máček týdně = něco málo přes 8,5k ročně ... . Není to sice moc, ale na vánoce mohou přijít vhod. :-)

Já za ně poslední rok co jsem kouřil, dával cca. 70k ročně :-\
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Unleaded 16. 3. 2009 18:21

Já nevím, poříd mi přijdou snesitelně jší ty Máčka, než Viceroyky... i když 82,- je fakt moc

Ještě, že nekouřím ;)
Unleaded
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kirkwood 16. 3. 2009 18:41

Červený startky vedou :nenapadne :mrgreen:
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Unleaded 16. 3. 2009 18:43

na těch se učil snad každej :-))
Unleaded
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kirkwood 16. 3. 2009 18:50

Unleaded: já jsem se učila na svých jmenovkyních :-D startky jsem nějak dřív nemusela a teď mi jako jediný voní. Ale nekouřím (jen když mám hooodně velký nervy)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 3. 2009 19:21

Kirk: žlutý Start. Když jsem začínal kouřit vlastně ani jiný Startky nebyly. Když byla mimořádná nouze, kouřili jsme i Zory (3,- za krabičku) nebo na Slovensku Čardy (3,40 za krabičku) :D
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Kirkwood 16. 3. 2009 19:30

To je fakt marast, ty dřívější ceny :-D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod jannnn 16. 3. 2009 19:32

Za cigarety jsem za život utratil asi 50Kč a to za jadnu krabičku červených Máček. Navíc jsem z ní vykouřil tak 1/4 a zbytek dal jako odměnu kamarádce, která se o mě na tý akci postarala, když jsem to tak lehce přepísk s pitím :D

Jinak jestli jsem za život vykouřil dohromady tak 2 krabky....
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 16. 3. 2009 19:35

Kirk: Se jmenuješ Camel? :mrgreen:
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 3. 2009 19:35

Kirk: No ale Sparty za 14,-, měkký český Máčka za 20,-, Petry za 9,- a Rothmans nebo Dunhill za 30,- a tak podobně. Takže když to pronásobíme vůči platům (tedy 8x - 10x), zase tak levné to nebylo. Odpovídalo by to dnešní krabce Máček za cca. 160,- ;-) Teď je jen posílen vliv spotřební daně na cenu, takže drahý cíga stojej dejme tomu 1,4 násobek ceny levných (82 proti 59) zatímco dříve to byl 5 až 7,5 násobek (20-30 proti 4)
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod cassies 16. 3. 2009 21:31

Ze začátku jsem kouřila Crystal silver, Crystal, LM, Moore.

Vyzkoušela jsem a už nechci : Malboro jakekoli (ty cold mint byly zažitek na hodně dlouho), Red and White, Starky, Moon, Petry, Camel (pro mě jsou nepopsatelně hnusne)

Davidoffky mi přijdou, že v krabiččce je každá druhá uplně jiná, jsou pro mě někdy moc suché.

Teď kouřím: Modré viceroy (dnes pro mě chutove mnohem lepší než LM), LM modre, Crystal - vyjímečně, když je chuť ... a pro mě dnes nejlepší značka: lehké Lucky strike - sice jsou už dražší, ale radši nebudu kouřit, než abych kupovala jine. (zbytek kupuju, pokud tyhle nejsou).

Jinak jsem s kouřením přestala milionkrat, ale neprisel spravny duvod zatim, prestavam kourit, ptz to fakt leze do penez, ne proto, ze bych opravdu chtela, takze se to nejak miji ucinkem.
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Unleaded 16. 3. 2009 22:31

Modry viceroyky :roll: kaviarovy tousty :D

Zkus West Ice nebo mentolova Monte Carla ;-)
Unleaded
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cassies 16. 3. 2009 22:43

Ani westky, ani Monte Carla mi nevyhovuji. Kdyz mentol, tak pro me Crystal.

Proc nad viceroykama kroutis ocima? Mne chutnaji, myslim, ze jsem vyzkousela uz vsechno mozne, abych si umela posoudit, co je zle a co ne. Kazdy jsme jiny, ja tady taky nikomu neprskam nad camelkama, kterym se mi ani nechce rikat cigarety. (vim, ze jsou oblibene :-))
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Unleaded 16. 3. 2009 22:45

Kirkwood píše:Unleaded: já jsem se učila na svých jmenovkyních :-D startky jsem nějak dřív nemusela a teď mi jako jediný voní. Ale nekouřím (jen když mám hooodně velký nervy)

tak Petry jsem zkousel, nebyly spatny, ale kourilo to dost lidi okolo me, tak jsem najel na West Ice...maji kraaasnou krabicku :-))
Unleaded
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka