Ake kto fajcite cigy, kolko mate rokov a odkedy?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Cream 4. 12. 2005 18:06

Ake kto fajcite cigy,kolko mate rokov a odkedy..To by ma zaujimalo...Ja mam 15rokov a fajcim aktivne vyse roka a tristvrte.Fajcim v poslednej dobe Marlboro Light,lebo mam z ganje rozbite hrdielko :D
Cream
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 4. 12. 2005 18:10

kouřím startky a red & white, kouřím 6 let.. od 14

kouření mladých lidí neuznávám.. i když jsem to sám dělal.. vím už, jaký problém je přestat..

si asi myslíš, jaký jsi machr... škoda mluvit
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Cream 4. 12. 2005 18:14

Keby som si to myslel tak ti sem nepisem..

Sparty tazke dlhe su super..
Kolko stoja u vas?u nas 60,-Sk
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 4. 12. 2005 18:16

nevím.. teď se dost zdražovalo...

startky šly ze 35 na 40 CZK sprty teď budou imho stát už kolem 50 CZK, stávaly myslím 46? ale nevím, sparty jsem kouříval v době, kdy se daly sehnat za 38CZK (nebyla ještě jednotná cena)
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod iwigirl 4. 12. 2005 18:26

Marek_Litzman :Před pár minutami se tu rozběhl thread, který založil člověk kouřící od svých 13 let. Jsem si jist, že takových se tu najde víc. Zajímaly by mě vaše názory, především oněch "kouřícíh dětí", proč jste začali, co vás k tomu vedlo a co vám to přináší / přineslo.

Pozdější zpytování svědomí a marné zbavování se závislosti už můžete ve své odpovědi vynechat.z/quote]

sve pohnutky piste do tohoto threadu,spolecne s udaji, ktere chce vedet Svanky.
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod 2Pix 4. 12. 2005 19:57

stve mne to .. startky, nejlevnejsi cigarety delnicke tridy (a vetsiny ITiku), sou ted drahy jak prase, uz je to moc spatny ... aspon ViceRoyky se daj kourit :-) ...

jinak od 13ti na lehkejch LM .. od 14ti na balenejch (joo vesvnice, ta nauci veci) ... od 16ti na trave a startkach ... od 21 (teda skoro, narozky mam az v utery) uz ViceRoy :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Cream 4. 12. 2005 20:01

Vopred vsetko najlepsie a domysli si podla potreby..
Cream
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 4. 12. 2005 23:31

Já jsem si balil cigára na intru.. jinak můj cigaretový vývoj

červené dlouhé (100) LM od 14-15
modré sparty 15-16
startky, balené cigára 16-18
startky 18-20
poslední 3 měsíce Red & White
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod kosch 5. 12. 2005 19:39

Davidoffky, ale ted po tom zdražení bych to viděl, že přejdu na Velbloudy, který mi taky cekm chutnají (při mojí spotřebě jedné max. dvou krabiček za týden nejde o prachy ale o princip :-) )
The universe never did make sense; I suspect it was built on government contract.
Robert A. Heinlein
kosch
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Cream 5. 12. 2005 20:06

Vacsinou nejde ani o prachy,ale o chut,moja mama fajci Davidoffky,ale mne nechutia..Fajci lahke.
Cream
Návštěvník

Odeslat příspěvekod andels 5. 12. 2005 20:22

ne, nikdy, nechutna, nechapu jak to muze nekomu chutnat..spis co jim tam chutna akorat to robi bordel v tele a potom ***** po kureni jak cap.....reknete mi kuraci co vas vede k tomu..kurit...
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod iwigirl 5. 12. 2005 20:25

Prosím,aby reagovali pouze kuřáci. Otázka,ZDA kouříte,je v jiném threadu.
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 12. 2005 09:58

Posledních několik let Gauloises Blondes modré (v nouzi červený Máčka).

Kouřím od 16ti let, začínal jsem na Startkách žlutých (za 4,-/krab), pak se objevily Petry (9,-/krab), občasné experimentování se značkami, které už nejsou (Select, Lent, ...), následně docela dlouho licenční Marlboro v měkké krabičce (20,-/krab). Byla-li tu debata co mi to přineslo, tak horší fyzičku, utracenou spoustu peněz a vztek sám na sebe, že neumím přestat.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Cream 7. 12. 2005 15:59

Unas na Slovensku tusim ani gauloises Blondes nemaju,ale ak budu,vyskusam..Moj otec dakedy robil pre tu firmu..
Cream
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 9. 12. 2005 01:19

Svanky: Tyhle cíga vyráběla svého času firma S.I.T. (alespoň její produkce byla před pár lety na českém trhu). Teď tady máme Gauloises Blondes od Altadisu; dokonce originál - Made in France. Docela legrační je, že ty "echt" francouzské - z tmavého tabáku, bez filtru jsou Made in Spain :-)

P.S.: Chceš-li mobil D750, zkus přestat kouřit a za pár měsíců na něj budeš mít :-D
Slonik
Expert

Další stránka