Lysohlávky, máte s nimi zkušenosti?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod strny88 19. 6. 2008 14:36

jo ja zas nechapu lidi co to kritizuji a vubec neví vo co goo:)

aneb kdo nevyzkouší ten neví :-)
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 6. 2008 12:51

No zábava bez risku není žádná zábava a dobrodružšství :-). S houbičkama nemám v plánu experimentovat protože si myslím že na to v žádném případě ještě nemám věk a i moje sem-tam jointy jsou pro můj mozek a ostatně celý organismus docela záhul... Ostatně křupnout v bedně může člověku i po marijánce v celku s přehledem, a nakonec i bez jakékoli drogy.
anonymni

Odeslat příspěvekod KuřecíMlos 22. 6. 2008 17:07

Jako me, treba z prace
KuřecíMlos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod strny88 26. 6. 2008 22:47

přesně tak raději si nechám rupnout v bedně s lisoní než z práce:D...osobně sem lisoně ještě neměl, ale chuť je a to velká, takže jakmile bude možnost gooo¨do toho:)
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 5. 7. 2008 19:58

ja je mam taky nekdy v planu testnout... jen me desi jedna vec - nesnasim houby :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 6. 7. 2008 17:34

No to mě taky napadá, i kdybych to někdy chtěl vyzkoušet, nenávidím jakýkoliv houby :)) A o lysohlávkách jsem zaslech, že chuťově jsou ještě horší a na pohled taky nic moc :) I když kvůli smaženici se nesbíraj, že.... :))
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod strny88 7. 7. 2008 16:20

mno taková smaženice, ta by mohla být chutná:D opepřit osolit, mňamka
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cream 3. 8. 2008 22:36

je to v pohodke vec..

ale najhorsie je,ked niekto napr ako JA neluuubi hriiiby,ich musii jest kvoli STAVU :D ..
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Negat 28. 10. 2008 22:16

Měl sem houbičky poprvé v životě celkem nedávno...Chuť nahořklá..sežvýkat a pak spolknout.Přímé halucinace se nedostavily pouze takové uvědomění mysli.Ke konci celého stavu uvědomění sama sebe o čemž se mi nechce moc rozepisovat :)
---------------------------------------------------------------------------------------
Už se těším až zas budu chlastat v Praze
Negat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 28. 10. 2008 23:25

Negat: jo, uvedomeni si sebe sama, to je ten duvod proc se po tom pachaj sebevrazdy ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Victoria 30. 10. 2008 20:27

Nesnasim drogy...vsechny.A nesnasim lidi co jsou tak blbí že je berou >:-(
Victoria
Victoria
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 30. 10. 2008 21:30

Victoria: zkusit se ma vsechno. a ted rozlisuj mezi tim, kdyz si nekdo za cas udela trosku jinou zabavu nebo denne feti...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 30. 10. 2008 21:52

victoria: definuj prosím pojem "drogy...vsechny". Je to káva? Je to čaj? Chesseburger? Piracetam? Než s tebou budu souhlasit nebo nesouhlasit (i když ti to asi je jedno), rád bych věděl, co rozumíš pod tím pojmem. díky
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 30. 10. 2008 23:45

Slon: tipuju ze mysli spis to, co dnes verejnost pod pojmem "drogy" mysli, tzn alkohol cigarety tam mozna ani nebudou....
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lysohlávka 31. 10. 2008 12:08

Doporučuji přečíst si tento článek http://borovicka.blog.idnes.cz/c/15244/ ... lavky.html
velmi rozumný a chytrý článek.
lysohlávka
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků