Lysohlávky, máte s nimi zkušenosti?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Jane Manchini 10. 12. 2005 14:02

S lysohlávkama mám jenom jednu zkušenost a myslím, že mi bohatě stačila. Měla jsem je před 3 lety a byl to teda fakt mazec. Docela mám strach si je dát znova, abych nedopadla stejně jako tenkrát. A jsem si jistá, že si je už nedám. Člověk ví, jak to působí, co to dokáže, ale tím by to mělo končit (aspoň v mém případě). Tečka.
Jane Manchini
Čtenář

Odeslat příspěvekod LamB 11. 12. 2005 12:35

takhle skoncil jedna troska z meho okoli

-trava
-mooooc travy
-LSD
-Houby
-koks
-pernik (nitrozilne)

ja sem zatim na 1 mete :mrgreen: a nehodlam skoncit nekde v podchode se strikackou v ruce
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honny 6. 2. 2006 01:23

lysiny neee.... na můj vkus sou moc hardcore.
x_X
Honny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 9. 2. 2006 21:08

ajni za nic,zkusit trávu,ok...ale žádná závislost....
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klesta490 28. 3. 2006 20:09

Trochu od tematu: Kamos si dal durman a 2 dny byl uplne mimo :-D Treba utikal pul kilaku pres vesnici protoze ho honila rozpalena dlazdice z chodniku s basebalkou v ruce :mrgreen: :mrgreen:
Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a získáš tak 2 dny volna!!! :-)
Klesta490
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepus 23. 11. 2006 15:02

2pix.. ty si houby nikdy neměla co?? kdyby totiž jo, nemluvila by si tak.. zkrs psylocibin a jiné psychedelika jako je třeba i lsd se dá poznávat vlastní duše, lidství a mysl. otevře tě. princip je jednoduchý. účinné látky těchto drog jakoby paralizují část mozku, kteru používáš v běžném životě (mimochodem k běžnému "společenskému" životu využíváš ani né pětinu své mozkové kapacity) a dá prostor vyniknout tomu zbytku.. to způsobí, že v sobě objevíš informace i pocity o kterých si neměla ponětí. tímto způsobem je dokonce možné naučit se telepatii. doporučuji knihy od timothy learyho. je to cesta do vlastního vědomí. cesta do budoucnosti. lidi by se měli naučit ovládat svou mysl a pomocí mysli ovládat všechno ostatní..
hoy
stepus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod stepus 23. 11. 2006 15:05

vizitix píše:ajni za nic,zkusit trávu,ok...ale žádná závislost....t/quote]


jakože sníš houbu a budeš závislá?? chjo kam to ta protidrogová politika dopracovala?? jsou to jenom systematické lži!!
hoy
stepus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 23. 11. 2006 16:04

Ono hlavně pokud vím, tak na trávu nevzniká závislost, ne? :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepus 23. 11. 2006 16:10

žel ano. vzniká. ale dlouhodobým užíváním a jen slabá a psychická. já osobně jsem na trávě do jistý míry závislý. nekradu kvůli ní, ale téměř každý den si to jedno dvě brčka dám. ale na houbách nebo lsd závislost nevzniká.. maximálně chuť :)
hoy
stepus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Green.city 2. 12. 2006 10:06

Tak včera sem měl podruhý lysoně no ty pravý český poprve sežral sem jich asi čtyrycet byly takový menší tak sem da půlku a do třičtvrtě hodiny nic tak sem to dožral a asi po pěti minutách začila auta klouzat po silnici a čas se zdál relativní =) jinak asi sem neměl hulit protože sem si stav užíval doma protože sem byl nehorázně ospalý a zavíraly se mi oči ale pokaždé když sem je zavřel začaly starí známe halucinace typu letající obrazce v prostoru no prostě zajmavé představy které mi asi dvě hodiny nedovolili usnout. To je můj zažitek s českýma lysoněma a teď porovnání z houbama z Holandska tak nevypadaly jak klasiceké lysoně ale byly to takové černé jakkdyž kameny le chutnaly stejně jak ty české lysoně ale stav víc než luxusní prostě čistý chlamací stav s výraznýma halucinacema. Tay na tomhle sem se snažil usnout ale tady to bylo podstatně těžší protože halucinace byly o dost výraznější a včera sem se z těch hub něják výrazně ani nesmál.
Green.city
Čtenář

Odeslat příspěvekod adoo 4. 12. 2006 00:04

no tak lysohlávky som ešte nemal, moc sa nene ani necítim kôli môjmu psychickému stavu ale aj tak ma strašne lákajú. alebo aspoň trip. som proste strašne zvedavý čo to somnou dorobý.
adoo
Čtenář

Odeslat příspěvekod stepus 6. 12. 2006 17:28

podruhé už to nikdy nebude jako poprví. a látka, která na tebe působí je pořád tatáž. je to psylocibin. akorát v houbách, které se běžně prodávají v holandsku ho je mnohem víc, než v těch českých.. a jestliže si po 40 houbách nemohl jenom 2 hodiny spát, pak byli dost slabí, nebo to nebyly lysiny.. :D mno zrovna o víkendu se chystáme vyrazit.. už se těšim..
hoy
stepus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 12. 2006 16:00

Naštěstí nemám. Ale v práci máme kolegu, který si z nich dělá čaje. Nedá se s ním rozumně pokecat, je úplně vypatlaný. Takže děkuji, nechci.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 9. 12. 2006 21:07

jj caj docela jde, ale jist to syrove... chutna to jak plisen - no jo houby.
Adam Bernau
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepus 11. 12. 2006 10:39

a ty si si jistý, že je to kvůli houbám ta vypatlanost hm? znám mnoho lidí, kteří je jedli téměř celý život a do dneška patří ke světové inteligenci. jde hlavně o umělce a filosofy z poloviny 20. století.. vypatlanost pozoruji i u mnoha absolutních abstinentů co nepijí ani alkohol :eh
hoy
stepus
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků