Lysohlávky, máte s nimi zkušenosti?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod AndrewJ 1. 11. 2005 12:09

V neděli jsem podruhé v životě vyzkoušel lysohlávky... Poprvé jsem je měl někdy před rokem.. Byla to velmi zajímavá zkušenost... NE dobrá nebo špatná... Cítil jsem se krásně i hrozně... Občas dokonce i zároveň...

V současné době nechci lysohlávky ani vidět... ale vím, že si je dám znovu, ne teď, ani za měsíc, asi ani z a půl roku... možná zase za rok.. možná to bude trvat ještě déle... ale cestovat ve vlastních myšlenkách se mi líbí, i když to není vždycky příjemné cestování...

Ještě pod vlivem jsem o tom napsal článek do svého blogu..
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 1. 11. 2005 12:36

mysli si o mne co chces, ale aby si lupnul do sebe houby kvuli tomu aby si se nejak poznal je IMHO pekna pakarna a jenom ukazka toho ze si srab co se boji dobrovolne tam nekam podivat ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 1. 11. 2005 12:48

2Pix: chtěl bych tě vidět, jak se díváš tam, kam jsem se díval já... Nemyslím si, že bych byl nějaký borec, že jednou za čas sním pár hub, to vůbec, ale s nima se dostaneš opravdu jinam..
A o tomto tématu se s tebou nebudu hádat... Nemám tolik zkušeností, abych se mohl hádat...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 1. 11. 2005 12:55

dostane se jinam i bez hub ..... staci si polozit zakladni otazku ... a pak najdes par zajimavejch odpovedi na vsechno ;-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod bigdoc 1. 11. 2005 13:24

Já znám jenom Pasohlávky, to je taková dědině na jižní moravě. Kde jsou ty Lysohlávky?
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom-cz 1. 11. 2005 13:32

Kámoš si vzal lysohlávky a oběsil se, ale asi si jich vzal hodně, podrobnosti nevím. :pozor2
tom-cz
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 1. 11. 2005 13:34

tom-cz: jo, to se stává... nikdy dopředu nevíš, jaký budeš mít stav... Vůbec se tomu nedivím...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Byte 1. 11. 2005 13:41

Tohle bych so do pusy nedal, rum je rum.
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tom-cz 1. 11. 2005 13:44

rum mi zrovna moc nejede, ale třeba taková becherovka :wink:. koncem prázdnin jsem dospěl k názoru že se umím bavit líp a jinak, tak jsem přestal hulit (huliči z okolí to samo sebou nechápou) a piji příležitostně.
tom-cz
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Byte 1. 11. 2005 13:45

Mam na mysli rum jako chlast, od toho vim co muzu cekat. :)
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Master74 1. 11. 2005 17:12

AndrewJ
Moc dobrej a výstižnej článek ;)
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 1. 11. 2005 17:31

Nemam a ani zadne mit nechci
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 24. 11. 2005 05:21

A zkoušeli jste taky jiný houby? Třeba udělanou muchomůrku červenou? To je vám pak taková prča!
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cream 4. 12. 2005 18:02

Lepsie je si trosku odkusnut z Muchotravky(Muchomurka sa to vola po cesky tusim) :mrgreen:
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 9. 12. 2005 01:30

AndrewJ píše: cestovat ve vlastních myšlenkách se mi líbí, i když to není vždycky příjemné cestování...
s/quote]


Upřímně řečeno, na cestování po vlastních myšlenkách nepotřebuji lysohlávky. Tyhle psychedelické stavy jsem si schopen navodit bez jakékoli chemické látky; dost často dokonce v okamžiku, kdy se mi to vůbec nehodí a kdy nic takového ani nechci.

Věci typu lysohlávky jsem nezkoušel a zkoušet nehodlám. Z drog mi vcelku stačí alkohol, tabák, kofein a občasná konzumace THC.
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků