Lysohlávky, máte s nimi zkušenosti?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod AndrewJ 1. 11. 2005 13:09

V neděli jsem podruhé v životě vyzkoušel lysohlávky... Poprvé jsem je měl někdy před rokem.. Byla to velmi zajímavá zkušenost... NE dobrá nebo špatná... Cítil jsem se krásně i hrozně... Občas dokonce i zároveň...

V současné době nechci lysohlávky ani vidět... ale vím, že si je dám znovu, ne teď, ani za měsíc, asi ani z a půl roku... možná zase za rok.. možná to bude trvat ještě déle... ale cestovat ve vlastních myšlenkách se mi líbí, i když to není vždycky příjemné cestování...

Ještě pod vlivem jsem o tom napsal článek do svého blogu..
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 1. 11. 2005 13:36

mysli si o mne co chces, ale aby si lupnul do sebe houby kvuli tomu aby si se nejak poznal je IMHO pekna pakarna a jenom ukazka toho ze si srab co se boji dobrovolne tam nekam podivat ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 1. 11. 2005 13:48

2Pix: chtěl bych tě vidět, jak se díváš tam, kam jsem se díval já... Nemyslím si, že bych byl nějaký borec, že jednou za čas sním pár hub, to vůbec, ale s nima se dostaneš opravdu jinam..
A o tomto tématu se s tebou nebudu hádat... Nemám tolik zkušeností, abych se mohl hádat...
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 1. 11. 2005 13:55

dostane se jinam i bez hub ..... staci si polozit zakladni otazku ... a pak najdes par zajimavejch odpovedi na vsechno ;-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod bigdoc 1. 11. 2005 14:24

Já znám jenom Pasohlávky, to je taková dědině na jižní moravě. Kde jsou ty Lysohlávky?
bigdoc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tom-cz 1. 11. 2005 14:32

Kámoš si vzal lysohlávky a oběsil se, ale asi si jich vzal hodně, podrobnosti nevím. :pozor2
tom-cz
Čtenář

Odeslat příspěvekod AndrewJ 1. 11. 2005 14:34

tom-cz: jo, to se stává... nikdy dopředu nevíš, jaký budeš mít stav... Vůbec se tomu nedivím...
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Byte 1. 11. 2005 14:41

Tohle bych so do pusy nedal, rum je rum.
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tom-cz 1. 11. 2005 14:44

rum mi zrovna moc nejede, ale třeba taková becherovka :wink:. koncem prázdnin jsem dospěl k názoru že se umím bavit líp a jinak, tak jsem přestal hulit (huliči z okolí to samo sebou nechápou) a piji příležitostně.
tom-cz
Čtenář

Odeslat příspěvekod Byte 1. 11. 2005 14:45

Mam na mysli rum jako chlast, od toho vim co muzu cekat. :)
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Master74 1. 11. 2005 18:12

AndrewJ
Moc dobrej a výstižnej článek ;)
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 1. 11. 2005 18:31

Nemam a ani zadne mit nechci
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 24. 11. 2005 06:21

A zkoušeli jste taky jiný houby? Třeba udělanou muchomůrku červenou? To je vám pak taková prča!
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Cream 4. 12. 2005 19:02

Lepsie je si trosku odkusnut z Muchotravky(Muchomurka sa to vola po cesky tusim) :mrgreen:
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 9. 12. 2005 02:30

AndrewJ píše: cestovat ve vlastních myšlenkách se mi líbí, i když to není vždycky příjemné cestování...
s/quote]

Upřímně řečeno, na cestování po vlastních myšlenkách nepotřebuji lysohlávky. Tyhle psychedelické stavy jsem si schopen navodit bez jakékoli chemické látky; dost často dokonce v okamžiku, kdy se mi to vůbec nehodí a kdy nic takového ani nechci.

Věci typu lysohlávky jsem nezkoušel a zkoušet nehodlám. Z drog mi vcelku stačí alkohol, tabák, kofein a občasná konzumace THC.
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Jane Manchini 10. 12. 2005 15:02

S lysohlávkama mám jenom jednu zkušenost a myslím, že mi bohatě stačila. Měla jsem je před 3 lety a byl to teda fakt mazec. Docela mám strach si je dát znova, abych nedopadla stejně jako tenkrát. A jsem si jistá, že si je už nedám. Člověk ví, jak to působí, co to dokáže, ale tím by to mělo končit (aspoň v mém případě). Tečka.
Jane Manchini
Čtenář

Odeslat příspěvekod LamB 11. 12. 2005 13:35

takhle skoncil jedna troska z meho okoli

-trava
-mooooc travy
-LSD
-Houby
-koks
-pernik (nitrozilne)

ja sem zatim na 1 mete :mrgreen: a nehodlam skoncit nekde v podchode se strikackou v ruce
Peugeot 306, 1.4 (kdysy dávno 55 kW)

Ale jinak velky příznivec Fordu
LamB
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Honny 6. 2. 2006 02:23

lysiny neee.... na můj vkus sou moc hardcore.
x_X
Honny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vizitix 9. 2. 2006 22:08

ajni za nic,zkusit trávu,ok...ale žádná závislost....
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Klesta490 28. 3. 2006 21:09

Trochu od tematu: Kamos si dal durman a 2 dny byl uplne mimo :-D Treba utikal pul kilaku pres vesnici protoze ho honila rozpalena dlazdice z chodniku s basebalkou v ruce :mrgreen: :mrgreen:
Co můžeš udělat dnes, odlož na pozítří a získáš tak 2 dny volna!!! :-)
Klesta490
Čtenář

Odeslat příspěvekod stepus 23. 11. 2006 16:02

2pix.. ty si houby nikdy neměla co?? kdyby totiž jo, nemluvila by si tak.. zkrs psylocibin a jiné psychedelika jako je třeba i lsd se dá poznávat vlastní duše, lidství a mysl. otevře tě. princip je jednoduchý. účinné látky těchto drog jakoby paralizují část mozku, kteru používáš v běžném životě (mimochodem k běžnému "společenskému" životu využíváš ani né pětinu své mozkové kapacity) a dá prostor vyniknout tomu zbytku.. to způsobí, že v sobě objevíš informace i pocity o kterých si neměla ponětí. tímto způsobem je dokonce možné naučit se telepatii. doporučuji knihy od timothy learyho. je to cesta do vlastního vědomí. cesta do budoucnosti. lidi by se měli naučit ovládat svou mysl a pomocí mysli ovládat všechno ostatní..
hoy
stepus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod stepus 23. 11. 2006 16:05

vizitix píše:ajni za nic,zkusit trávu,ok...ale žádná závislost....t/quote]

jakože sníš houbu a budeš závislá?? chjo kam to ta protidrogová politika dopracovala?? jsou to jenom systematické lži!!
hoy
stepus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 23. 11. 2006 17:04

Ono hlavně pokud vím, tak na trávu nevzniká závislost, ne? :wink: ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod stepus 23. 11. 2006 17:10

žel ano. vzniká. ale dlouhodobým užíváním a jen slabá a psychická. já osobně jsem na trávě do jistý míry závislý. nekradu kvůli ní, ale téměř každý den si to jedno dvě brčka dám. ale na houbách nebo lsd závislost nevzniká.. maximálně chuť :)
hoy
stepus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Green.city 2. 12. 2006 11:06

Tak včera sem měl podruhý lysoně no ty pravý český poprve sežral sem jich asi čtyrycet byly takový menší tak sem da půlku a do třičtvrtě hodiny nic tak sem to dožral a asi po pěti minutách začila auta klouzat po silnici a čas se zdál relativní =) jinak asi sem neměl hulit protože sem si stav užíval doma protože sem byl nehorázně ospalý a zavíraly se mi oči ale pokaždé když sem je zavřel začaly starí známe halucinace typu letající obrazce v prostoru no prostě zajmavé představy které mi asi dvě hodiny nedovolili usnout. To je můj zažitek s českýma lysoněma a teď porovnání z houbama z Holandska tak nevypadaly jak klasiceké lysoně ale byly to takové černé jakkdyž kameny le chutnaly stejně jak ty české lysoně ale stav víc než luxusní prostě čistý chlamací stav s výraznýma halucinacema. Tay na tomhle sem se snažil usnout ale tady to bylo podstatně těžší protože halucinace byly o dost výraznější a včera sem se z těch hub něják výrazně ani nesmál.
Green.city
Čtenář

Odeslat příspěvekod adoo 4. 12. 2006 01:04

no tak lysohlávky som ešte nemal, moc sa nene ani necítim kôli môjmu psychickému stavu ale aj tak ma strašne lákajú. alebo aspoň trip. som proste strašne zvedavý čo to somnou dorobý.
adoo
Čtenář

Odeslat příspěvekod stepus 6. 12. 2006 18:28

podruhé už to nikdy nebude jako poprví. a látka, která na tebe působí je pořád tatáž. je to psylocibin. akorát v houbách, které se běžně prodávají v holandsku ho je mnohem víc, než v těch českých.. a jestliže si po 40 houbách nemohl jenom 2 hodiny spát, pak byli dost slabí, nebo to nebyly lysiny.. :D mno zrovna o víkendu se chystáme vyrazit.. už se těšim..
hoy
stepus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 12. 2006 17:00

Naštěstí nemám. Ale v práci máme kolegu, který si z nich dělá čaje. Nedá se s ním rozumně pokecat, je úplně vypatlaný. Takže děkuji, nechci.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 9. 12. 2006 22:07

jj caj docela jde, ale jist to syrove... chutna to jak plisen - no jo houby.
Adam Bernau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod stepus 11. 12. 2006 11:39

a ty si si jistý, že je to kvůli houbám ta vypatlanost hm? znám mnoho lidí, kteří je jedli téměř celý život a do dneška patří ke světové inteligenci. jde hlavně o umělce a filosofy z poloviny 20. století.. vypatlanost pozoruji i u mnoha absolutních abstinentů co nepijí ani alkohol :eh
hoy
stepus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 11. 12. 2006 11:50

umelec muze bejt vypatlanej ... teda .. oni vetsinou sou ...

a filozoff je vetsinou takova troska co umre do konce zivota nepolibena ...
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod stepus 11. 12. 2006 13:40

aha, no jak myslíš... nevim co na to říct. myslim si svoje panáčku. každej filosof kterej se kdy narodil předběhl tvojí inteligenci nejmíň o 20 generací a umělec minimáně o 10. nevim jak dalece znáš historii a literaturu, ale řekl bych, že nedáš dokupy ani učivo základky co? řiká ti něco timothy leary? neal cassidy? alan ginsberg? boroughs?
hoy
stepus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 11. 12. 2006 15:38

stepus píše: znám mnoho lidí, kteří je jedli téměř celý život a do dneška patří ke světové inteligenci. /quote]

a ja znam lidi, kteri si je dali jenom jednou a psychicke problemy maji z toho do dnes. (a s inteligenci to vubec nesouvisi)
Adam Bernau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Daemon666 21. 6. 2007 13:51

Nemam a nikdy mit nechci ;-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Návštěvník

Odeslat příspěvekod davee 22. 6. 2007 12:18

Dekuji, nechci.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
Čtenář

Odeslat příspěvekod Noovo 22. 6. 2007 12:24

ne :oops:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod K1LL 25. 6. 2007 10:50

lysohlávky, to jsou ty houby způsobující halucinace? o takové stavy opravdu nemám zájem
Aces High
K1LL
Návštěvník

Odeslat příspěvekod leone 17. 11. 2007 18:27

[quote="KOSŤA KOSTIČ"tA zkoušeli jste taky jiný houby? Třeba udělanou muchomůrku červenou? To je vám pak taková prča!
leone
Čtenář

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 17. 11. 2007 18:39

já jsem zásadně proti přírodninám. člověk nikdy neví, kolik toho v sobě houbička či rostlinka má. jednou natrefíte na slabší kus, příště si dáte víc a ste v pr.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod leone 17. 11. 2007 18:51

to ano, to je problem, ale jelikoz u vetsiny alkaloidu je relativne siroke tolerancni rozpeti, tak je-li clovek rozumny a opatrny, tak prakticky nehrozi predavkovani (tedy pokud se zrovna nebavime o blinu treba)
leone
Čtenář

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 18. 11. 2007 14:52

a ne každej má přístup do laboratoře, že jo. :-)
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod itchyk86 1. 3. 2008 06:08

leone: huraaa, kdyby sem psalo k drogovym tematum vice takovych lidi, kteri tomu rozumi a vi, o cem mluvi...
itchyk86
Návštěvník

Odeslat příspěvekod strny88 1. 3. 2008 13:22

vyčmuchá policejní pes(určený na vyhledávání drog) lysohlávky?
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ProdavacMobilu 4. 3. 2008 12:38

Houby, dekuji nechci, jeste chytnu zlatou a rupne mi v bedne a budu retard, nechapu lidi co to davaj.
Dal sem se na on-line poker
ProdavacMobilu
Návštěvník

Odeslat příspěvekod palinoch 10. 5. 2008 14:13

huby su masaker! tazky respekt!!
palinoch
Návštěvník

Odeslat příspěvekod strny88 19. 6. 2008 15:36

jo ja zas nechapu lidi co to kritizuji a vubec neví vo co goo:)

aneb kdo nevyzkouší ten neví :-)
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Skijumper 21. 6. 2008 13:51

No zábava bez risku není žádná zábava a dobrodružšství :-). S houbičkama nemám v plánu experimentovat protože si myslím že na to v žádném případě ještě nemám věk a i moje sem-tam jointy jsou pro můj mozek a ostatně celý organismus docela záhul... Ostatně křupnout v bedně může člověku i po marijánce v celku s přehledem, a nakonec i bez jakékoli drogy.
Apple iPhone 7 128GB Mate Black + iPad Mini 4 Cellular 128GB Silver
Skijumper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod KuřecíMlos 22. 6. 2008 18:07

Jako me, treba z prace
KuřecíMlos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod strny88 26. 6. 2008 23:47

přesně tak raději si nechám rupnout v bedně s lisoní než z práce:D...osobně sem lisoně ještě neměl, ale chuť je a to velká, takže jakmile bude možnost gooo¨do toho:)
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 5. 7. 2008 20:58

ja je mam taky nekdy v planu testnout... jen me desi jedna vec - nesnasim houby :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod lu.kas 6. 7. 2008 18:34

No to mě taky napadá, i kdybych to někdy chtěl vyzkoušet, nenávidím jakýkoliv houby :)) A o lysohlávkách jsem zaslech, že chuťově jsou ještě horší a na pohled taky nic moc :) I když kvůli smaženici se nesbíraj, že.... :))
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod strny88 7. 7. 2008 17:20

mno taková smaženice, ta by mohla být chutná:D opepřit osolit, mňamka
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Cream 3. 8. 2008 23:36

je to v pohodke vec..

ale najhorsie je,ked niekto napr ako JA neluuubi hriiiby,ich musii jest kvoli STAVU :D ..
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Negat 28. 10. 2008 23:16

Měl sem houbičky poprvé v životě celkem nedávno...Chuť nahořklá..sežvýkat a pak spolknout.Přímé halucinace se nedostavily pouze takové uvědomění mysli.Ke konci celého stavu uvědomění sama sebe o čemž se mi nechce moc rozepisovat :)
---------------------------------------------------------------------------------------
Už se těším až zas budu chlastat v Praze
Negat
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 29. 10. 2008 00:25

Negat: jo, uvedomeni si sebe sama, to je ten duvod proc se po tom pachaj sebevrazdy ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Victoria 30. 10. 2008 21:27

Nesnasim drogy...vsechny.A nesnasim lidi co jsou tak blbí že je berou >:-(
Victoria
Victoria
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 30. 10. 2008 22:30

Victoria: zkusit se ma vsechno. a ted rozlisuj mezi tim, kdyz si nekdo za cas udela trosku jinou zabavu nebo denne feti...
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Slonik 30. 10. 2008 22:52

victoria: definuj prosím pojem "drogy...vsechny". Je to káva? Je to čaj? Chesseburger? Piracetam? Než s tebou budu souhlasit nebo nesouhlasit (i když ti to asi je jedno), rád bych věděl, co rozumíš pod tím pojmem. díky
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod suk 31. 10. 2008 00:45

Slon: tipuju ze mysli spis to, co dnes verejnost pod pojmem "drogy" mysli, tzn alkohol cigarety tam mozna ani nebudou....
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod lysohlávka 31. 10. 2008 13:08

Doporučuji přečíst si tento článek http://borovicka.blog.idnes.cz/c/15244/ ... lavky.html
velmi rozumný a chytrý článek.
lysohlávka
Čtenář

Odeslat příspěvekod taraHAVO 31. 10. 2008 17:24

Victoria píše:Nesnasim drogy...vsechny.A nesnasim lidi co jsou tak blbí že je berou >:-(

Ja uplne suhlasim s Victoriou. takisto neznasam vsetkych co beru drogy!!!!! Najma colnikov....
taraHAVO
Čtenář

Odeslat příspěvekod aquarkko 31. 10. 2008 18:45

proč mi to připomíná někoho, kdo už sem nějakou dobu "píše"... :hm
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod suk 31. 10. 2008 19:59

aqa: ne, to nebude on ;) navic, podobne se mi taky chtelo reagovat 8-)
----
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod taraHAVO 1. 11. 2008 04:13

akoze kto mam byt ako?
taraHAVO
Čtenář

Odeslat příspěvekod BreC 21. 10. 2013 20:12

Jak to tady tak čtu, to uvědomění sám sebe a všechno okolo musí být zajímavé, každopádně to do huby nikdy nedám. Už jen ze strachu, co by to se mnou udělalo.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 10. 2013 22:08

Nechceš umět létat?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod trent 22. 10. 2013 00:34

Aneb lysohlávky zásadně konzumovat v přízemí.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod BreC 22. 10. 2013 20:56

A jak tak čtu, tak i pod dohledem.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Čtenář

Odeslat příspěvekod zelince 7. 12. 2014 14:22

Houby jsem zkusil asi před měsícem, je mi 17 a chodím na střední školu, jsem na intru a s kámošema hulíme každej den, no a jednou se mi ozval kámoš ze zakládky jesli nechci zkusit houby, hrozně jsem se toho bál jelikož jsem všude četl co ti to může udělat, že se ti může stát bad trip atd.. no přijel jsem ke kamarádovi bylo asi 6 hodin večer, ze skříně vyndal velkou míso ve které se schovávaly málé houbičky, byly sušené a bylo jich tam asi 25 kamarád mi je dal do hrnku nastříhal a pocukroval a nakonec pokapal citronem aby utlumil tu hnusnou chut... byli jsme u něj doma já jsem byl zhoubovanej a on byl v pohodě už s tím měl zkušenosti takže mi říkal at se ničeho nebojím že mi dižtak pomůže na stav jsem čekal asi úůl hodiny a byl jsem hrozně nervozní, je to fakt hrůza čekat na to než vám najede stav, ze začátku jsem cítil takovou nevolnost a začal jsem se všemu smát kámoš mi pouštěl vtipná videa atd.. asi po v 7 už mi to najelo a bylo to super začalo to tím že jsem si zívl ale bylo to hrozně dlouhý a otravný zívání fakt se to vleklo kámoš mi řekl že to k houbám patří, no řekl mi že se půjdem podívat do města a mě se ze začátku vůbec nechtělo, ale nakonec jsme vyšli, říkal mi at se ničeho nebojím že jsme dižtak u něho pily alk a at moc nemluvím a říkám si že to jsou jen houby.. ze začátku my byla hrozná zima fakt strašná ještě jak jsme seděli u něho v bytě kde měl 25 stupnu a já tam seděl v bundě.. šli jsme ke klubu kde bylo spousta lidí a hodně mých kamárdu hrozně jsem se bál aby se nedozvěděly že jsem zhoubovanej.. řekl jsem to kámošoj at jdeme pryč šly jsme si sednou na schody k drogerii a tam to na mě přišlo.. takovej haluz jsem v životě nezažil jakoby mi vyndali mozek vnímal jsem o hrozně víc smysli se mi zbystřily a všechno jsem viděl hrozně HD obraz byl rozostřený a jakoby v mlze a hrozně jsem se bál, jak jsme tam seděli tak mi všechno přišlo hrozně malý, malý ruce malý nohy prostě jakoby mi hlava vyrostla, byl to fakt hustej stav, pořád jsem kámošovi říkal že je to hrozný a že už chci aby to skončilo a on mi říkal at se nebojím že mám suprovej stav :) jak jsme tam tak seděli (drogerie je naproti kruháku) všude jezdily auta a ty světla byli hrozně krásnýý fakt super ale sranda skončila když naproti nám zastavily policajti a svítily přímo na nás prostě tam stály a svítily, hrozně jsem se bál furt jsem klepal na kámoše a říkal mu at vypadnem on mě uklidnoval a říkal at jsem v pohodě hrozě jsem se bál, muselo to bejt strašně nápadný no nakonec odjeli a mě se hrozně ulevilo, kamoš mi řekl že se půjdem projít cestou jsme potkali hroznej počet mých kámošů a já vůbec nevědel o čem to mluví byl jsem strašně zmatenej.. no stav mi trval asi do 12 hodin večer pak to ustoupilo a mě se strašně moc ulevilo pamatuji si že během stavu jsem se podíval na mobil a hrozně se mi vlnil prostě bylo to ůžasný zrnil se a vlnil ale bylo to takový hrozně klidný a jakoby 3D obraz, a nejlepší na tom byla ta hudba fakt jsem se tím nechal unášet a bylo to super :) nakonec houby vyprchali ale já jsem jakoy furt viděl ten HD obraz a ještě se mi všechno zrnilo nakonec jsem se dozvědel že jsem dostal Tropa, nikde na internetu jsem nenašel co to znamená ale už to nikdy nechci zažít vůbec jsem nevědel co mám dělat nedokázal jsem myslet... ale i tak houby mě změnily a zkusím je znova třeba 15 je to suprovej zážitek a hrozně mi to otevřelo oči :) kámoši co hulej říkají že tráva otevíra oči ale tráva vás akorát změní, máte všechno v píči jste v pohodě atd.. ale houby to je něco fakt suprovýho, asi nejlepší zážitek a jsem rád že jsem to zažil s mým nejlepším kámošem, rozohodně se hub nebojte :), nejhoriší na tom stavu bylo to že jsem všechny lidi viděl s vousama :) a to i holky:D
zelince
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 12. 2014 15:52

Místo fetování by ses měl věnovat jazyku českému, středoškolácká ostudo.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hmman 7. 12. 2014 16:29

Rodný jazyk je určite dobré znát co nejlíp (ale určitě ne nezbytné - ne u všech), ale to i prožití šťastného života, ve kterém si uvědomuješ co děláš s možností kdykoliv podle potřeby cokoliv změnit.
Lysohlávky jsou skutečně nástrojem k otevření očí, nástrojem k osobnímu rozvoji a zábavě.
Jestli o nich uvažuješ jako o nástroji k obecnému "zfetování se", tak o nich uvažuješ jako o toluenu. Což nejsou.

Ten tvůj příspěvek se snahou o vyvolání negativních myšlenek/emocí taky není žádna extra třída. :roll:
hmman
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 9. 12. 2014 13:53

Já houby jím každé léto a to poměrně casto. Hřiby, holubinky, lišky, ryzce, muchomůrky. Jsou fakt super. Do polévky, do omáček, na smažení... A na zimu si je nasuším, zamrazím, zavařím a mohu je tak konzumovat prakticky kdykoliv. A a také po nich mám strereoskopický vjem. Jen ten strach nemám a dokonce se v drtivé většině situací dovedu pohybovat a rozhodovat sám. Ale souhlasím, že když nevím, poradím se s rodinou a přáteli.
Chtěl bych se tedy spíše zeptat jak houby tříbí smysly, když pak můžeš jen sedět, máš vidiny a pocity strachu? Ok, ty vjemy mohou být zajímavé, ale evidentně jsi jinak značně nepoužitelný. Mít vidiny je možná super, ale absence mít situaci kolem sebe pod kontrolou moc super není. A fousatý holky už vůbec ne.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 12. 2014 03:45

hmman: tobě připadne normální, že mladý člověk, středoškolák v rozvoji, napíše příspěvek, za který by se z hlediska češtinářského měl dávat vyhazov ze školy? Vole. Houby mu asi sebraly i těch pár normálních mozkových buněk, které zbyly. Dávám na Grammar Nazis. Ať z toho má radost i někdo jiný, nádherné to je :)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod icotech852 10. 12. 2014 08:45

popisal to dobre :D ,dal si zalezat.Ja by som do toho nesiel,presne podla toho co pise - zmeni pohlad na zivot.Pokial to zoberie raz len ako srandu tak v pohode.
forsaken...
icotech852
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonym6677 5. 10. 2019 14:24

Zdravím, jedná se o lysohlávky ? Viz obrázek.
Přílohy
USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1570276619976.jpeg
Anonym6677
Čtenář