V kolikati jste se poprvé opili, popřípadě čím?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod cassies 24. 11. 2007 12:00

Prvne jsem mela pocit, ze poprve kvalitne to bylo kolem 15, v sedmnacti jsem prisla na to, ze to vlastne nebylo nic....v osmnacti opet, tyden zpatky jsem se presvedcila, ze poradne to bylo poprve az ted. Ted, kdyz uz bych cekala, ze znam svoji miru, bohuzel neznam, nebot nevim,jak jsem mohla dopadnout az takhle. :oboze
cassies
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jurros 26. 11. 2007 15:21

Někdy kolem 15... Na akci u kámoše všichni pili Rum s kolou, ale to nebylo nějaké šíléné, po nějakém čase to byla vodka a nemálo... Od té doby jsem vodku do pusy nevzal (snad už ani nevezmu)...
Arsenal FC fan
Jurros
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bombul 26. 11. 2007 16:03

Jurros

Nikdy nevrav nikdy. :mrgreen: 8)
Admin na pauze
bombul
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod abuk 26. 11. 2007 17:43

tak 12 let + 4 pivka
abuk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ed Wood 28. 11. 2007 01:19

Mr.Hitman píše:Uplne na mol som bol len asi 2x:
1. Ked som sa v patnastich opil na bratovej narodeninovej oslave. No, ono to bolo cele dost drsne (vtedy sme este patrili k prilezitostnym alkoholikom) nakoniec sme skoncili tak, ze sme o tretej rano spievali "God Save the Queen" (vo full verzii aj s poslednou proti-skotsku strofou :potichu - a to tu hymnu nemozem ani vystat :? ) vo fontane na Trafalgarskom namesti. (primarne pouzivany destilat: whiskey)

2. Minuly rok, na londynskom tyzdni mody. Kedze sa dost casto pohybujem vo svete mody tak som bol pozvany na jednu VIP akciu a ta dopadla tak, ze 90% zucastnenych triezvelo este pocas obeda druheho dna . Vtedy som sa rozhodol ze prestanem chlastat a zacnem pit len ako normalny clovek v spolocnosti. (primarny pouzity alkohol: zacinali sme so sampanskym a whiskey a skoncili u cohokolvek co bolo po ruke).

No, tak moju oslavu si tu rozoberat tak dopodrobna nemusel :mrgreen: . Na ten Trafalgar by som chcel najradsej zabudnut. :oops: Radsej si mal rozpisat to, preco si po tej modnej after party prestal chlastat. Kedze tuto prihodu pozna kazdy nas priatel, dovolim si ju zverejnit aj medzi priatelmi tu na fore :mrgreen: :-P . Takze na tej party moj milovany mladsi brat zbalil jednu modelku co "spracovaval" od tej doby co s nim spolupracovala na reklame pre ***(jednu nemenovanu modnu znacku). To ako dokazal zbalit taku krasnu babu nikto nevie, ale to ako to pos*al vie takmer kazdy :) . Takze po par drinkoch s nou odkracal do svojej hotelovej izby. Tam popijali (oni vlastne boli trosku opity uz ked tam isli). To je vsetko co si bracha pamatal. Potom sa rano zobudil polonahy vo vyrivke (samozrejme vypustenej) spolu s tou slecnou. Kedze mal totalne okno tak predpokladal, ze to bola asi riadne divoka noc. Samozrejme sa nam s tym pochvalil a vsetci sme ho mali za hrdinu a zavideli mu (to dievca malo tak 12 bodov z 10 :wink: ) . Ale asi tak po troch tyzdnoch, ked sa s tou slecnou stretli na jednej promo akcii, tak zistil co sa v onu "hot night" skutocne stalo. Obidvaja sa poriadne zliali a ta slecna sa na neho vrhla. Ked sa dostali takmer k cinu tak brat zacal sekat gantlemana, ze na nu nechce tlacit, ze ju nebude nutit k sexu hned na prvej schodzke (keby nebol opity garantujem, ze by nevahal ani sekundu) - dost uletene, ked to poviete dievcatu, ktore celu tu situaciu inicializovalo a de facto sa vas pokusalo znasilnit :D . Takze galantne sa odpotacal do kupelne s tym, ze prespi vo vani. Slecne sa v noci zaclilo a prislo jej ho luto tak si tam vliezla za nim. Odvtedy sa brat uz do nemoty neopil.

Poucenie: Ked mate v posteli dievca svojich snov obchytkavajte ju a nie Jima Beama.
Ed Wood
Návštěvník

Odeslat příspěvekod icikus 28. 11. 2007 16:39

V poměrně čerstvých patnácti.. Byl tam jablečnej jelzin, fernet citrus a pivo.. Moje první "akce", takže jsem toho ani moc mít nemusel.. Každopádně jsem pak prozvracel celou noc, ráno.. A Ferneta nebo Jezlina už do huby taky nestrčím :)
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ljuk_Skajvolkr 30. 1. 2008 12:02

Asi v 17. 1 litr krabicovyho vina, 1 pivo a 1 fernet to cca za 1-2 hod.
A byl jsem uplne na sutr a 2 dny mi po tom bylo uplne zle. :-)
Ljuk_Skajvolkr
Čtenář

Odeslat příspěvekod Aknar 15. 6. 2008 13:29

Pít jsem začínal zhruba od šestnácti let, ale poprvé jsem se pořádně opil v ranných sedmnácti asi s osmi piv (což vzhledem k tomu že před tím jsem pil občas maximálně jedno, dvě piva, nebo trochu vína, tak to napoprvé považuji za dobrej výkon, protože mě i po těch pivech bylo pořád dobře). Pak jsem se opil ještě dvakrát z piva, pak jsem si poprvé koupil vlastní flašku whisky, pak vodky, a dál už jsem to přestal počítat, (od tý doby uběhli dva roky) protože už toho bylo děsně moc.
Aknar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cumel30 17. 6. 2008 16:03

V šestnástich z rumančeku,odvtedy neznášam rum. 8-) :potichu :hm :arrow: :twisted:
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod includes 17. 6. 2008 21:03

Můžeme si podat ruku, já ho jen cítím v čaji a dělá se mi špatně. Njn, špatné vzpomínky :D ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lu.kas 18. 6. 2008 22:12

Já zas nesnáším vodku s džusem od akce, kdy jí večer jakýsi inteligent nalil do všech džusů který našel...
Ráno se všichni probrali, žízeň, chuť na nealko... Otevřem džusy... Ty v*le, co je to do p*dele za sr*cku??? Nesnáším ten smrad toho, o chuti ani nemluvím...

Samotná vodka mi nechutná, ale exovat se dá - tak, aby člověk chuť cítil minimálně.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 20. 6. 2008 17:22

Srpen 2004 (ve 13 letech) - vypil jsem tuším něco přes litr červenýho vína a pak jsem si asi hodinu povídal sám se sebou :D Úplně do němoty to pak bylo tentýž rok na Silvestra, to jsem byl u kámoše na mejdanu a pil jsem všechno, co teklo .... asi nemusím říkat, jak moc jsem se zeblil :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Čtenář

Odeslat příspěvekod majkl12 21. 3. 2011 18:58

No já jsem se poprvé opil na rozlučáku s 9. třídou pily jsme becherovku a nejake piva a vodku . domů mě museli dotáhnout střízlivý kamarádi :-)) .Trest žádný, já se potrestal sám 2 hodiny neustále hlavu v hajzlu a jenom sem zvracel :-D No možná pak nějaký kecy jinak v poho:-))
majkl12
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 21. 3. 2011 19:10

Tak jsi zena nebo ne?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod hobitt 21. 3. 2011 21:18

Poprvé celkem dost asi v patnácti, měl jsem dvě piva a asi deset zlatejch Puschkinů. :D

Až koukám, jak jsem to mohl vypít...už jsem z těch tlamolepů vyrostl. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2000 Fiat Punto 1.2i ELX
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka