Je tu niekto abstinent?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 25. 8. 2008 21:03

Naopak. Pokud se člověk nejde opít. V restauraci je dražší nealko.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 8. 2008 21:06

přesně tak... například to pivo bývá levnější a o hodně zdravější než ty mérické Coca patoky

Na to šetření peněz má hlavně vliv kouření.. :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod S-Tony 25. 8. 2008 21:13

Jack111 píše:Naopak. Pokud se člověk nejde opít. V restauraci je dražší nealko.

Ten argument není logický. Abstinenti do alkoholické zakouřené restaurační společnosti často nechodí. Necítí se tam dobře. A když jdou tak asi dost těžko vypijí za hodinu tři džusy jako např někdo piva. Takže i tak je to 3x levnější ;-]

Zeptejte se pivaře kolik vypil za rok v hospodě piv. A pak se zeptejte abstinenta kolik vypil za rok v hospodě nealka. Aha!
Naposledy upravil S-Tony dne 25. 8. 2008 21:16, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod aquarkko 25. 8. 2008 21:15

no já teda vypiju i nealka hodně, takže bych zas tak neušetřila. akorát na panákách
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod aquarkko 25. 8. 2008 21:17

Michal P píše:Ne, žádné díry nemám, nejsem žádný vyléčený alkoholik, nic takového. Měl jsem období kdy jsem se občas napil, párkrát jsem se i opil s běžnými následky, žádné extrémy, žádní doktoři, policie a tak. Ale pak jsem si řekl že nebudu přece pít to co mi nechutná, pít jen proto že to dělají ostatní? Proč?

to dělám taky, ale nedokážu to, co se týče pití :D
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Michal P 26. 8. 2008 09:20

cumel30 píše:
Michal P píše:No když si dávám v restauracích kolu nebo matonku... :)

Skúšal si už vineu ???????? :?: :?: :?:

Jo kdysi jsem to pil. Nic moc.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod cumel30 26. 8. 2008 11:32

Michal P píše:
cumel30 píše:
Michal P píše:No když si dávám v restauracích kolu nebo matonku... :)

Skúšal si už vineu ???????? :?: :?: :?:

Jo kdysi jsem to pil. Nic moc.

No vidíš,preto tam treba drbnúť poldecko bororo :!: :!: :nenapadne
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Jack111 26. 8. 2008 18:48

S-Tony píše:
Jack111 píše:Naopak. Pokud se člověk nejde opít. V restauraci je dražší nealko.

Ten argument není logický. Abstinenti do alkoholické zakouřené restaurační společnosti často nechodí. Necítí se tam dobře. A když jdou tak asi dost těžko vypijí za hodinu tři džusy jako např někdo piva. Takže i tak je to 3x levnější ;-]

Zeptejte se pivaře kolik vypil za rok v hospodě piv. A pak se zeptejte abstinenta kolik vypil za rok v hospodě nealka. Aha!

U nás máme, vedle normálních, nekuřáckou hospodu...
Srovnáváš špatně. Jak už jsem psal, mě stačí jedno pivo k jídlu a maximálně tři s přáteli. Když kolega vypije čtyry litry džusu denně, přijde ho to dráž ;-)
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod S-Tony 26. 8. 2008 19:04

No tak to je možně, ale já když nepiju pivo (nechlastám) tak piju studený čaj, který mně asi 1 L vyjde na 1 korunu (voda, převaření, sáček) . Balené vody ani náhodou. Džus vyjímečně. To si raději vymačkám do čaje citron, když potřebuji vitamíny.
Takže z mého hlediska finančně být alkoholik a abstinent je to 30:1

A jak říkám, když piju v hospodě pivo tak dám asi dva za hodinu. A když piju nealko tak jen jedno na celou návštěvu.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Aknar 26. 8. 2008 19:47

Jsem hrdej na to že jsem potencionální alkáč. Aspoň si užívám života. :D
Aknar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 26. 8. 2008 21:05

S-Tony: Bavíme se o pití ve společnosti. Doma je to něco jinýho (i když lahváč vs. cola...).
Mimochodem. Doma piju vodu z vodovodu. Tvoje plejtvání peněz za sáček, mě udivuje!
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod S-Tony 26. 8. 2008 21:37

Jack111 píše:Srovnáváš špatně. Jak už jsem psal, mě stačí jedno pivo k jídlu a maximálně tři s přáteli. Když kolega vypije čtyry litry džusu denně, přijde ho to dráž ;-)

Bavíme se o hospodě? Jo? :hm
A čtyři litry džusu denně to je jako taky v hospodě. To je 20 skleniček. Tak to je pan kolega asi rekordman na džus v hospodě :D
To jen kdyby si nepochopil na co jsem reagoval.....
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod cumel30 26. 8. 2008 21:48

Aknar píše:Jsem hrdej na to že jsem potencionální alkáč. Aspoň si užívám života. :D

Ale daj si pozor,lebo alkohol je zradnejší ako ženská,ešte nikto nevyhral nad alkoholom,len ja som remizoval. :potichu :potichu :potichu
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Jack111 27. 8. 2008 17:07

S-Tony: Stala se chyba. Chtěl jsem říct, že je nealko dražší v hospodě i v restauraci. Pokud se bude pít obyčejné pivo. 1 ku 1. Žádný kecy, že někdo do hospody nejde a nebo toho vypije litry.
Jack111
Přeborník

Odeslat příspěvekod S474N 8. 9. 2008 15:34

Nepovazuji se za abstinenta, protoze abstinent je dle meho nazoru vyleceny alkoholik, ktery se zdrzuje alkoholu, neboli abstinuje. Nepiji pivo, protoze mi nechutna (maximalne nealko s colou v pomeru 1:1), stejne tak nechlastam tvrdej chlast, jednou za cas si dam na chut (zduraznuji na chut!) Martini Rosso nebo medovinu. Co se tyce koureni, tak nekourim a nesnasim smrad zaplivanych vesnickych pajzlu, kde je vsechno citit i z ubrusu.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka