Užíváte marihuanu?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Uzivate marihuanu?
ANO 97 %  31%  [ 97 ]
NE 210 %  68%  [ 210 ]
Celkem hlasů : 307

Odeslat příspěvekod Skijumper 14. 10. 2007 12:10

Ja si pri hodne velkych prilezitostech zahulim rad,stejne jako kamaradi. Ale ze bych hulil nejak casto to ne.
Apple iPhone 7 128GB Mate Black + iPad Mini 4 Cellular 128GB Silver
Skijumper
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Luigy 14. 10. 2007 12:19

Skijumper: napodobne lip bych to nenapsal ;-) :lol:
Nokia E51 Black Steel; Nokia 6310i Bronz 1600mAh Li-Pol battery
Luigy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MarkFX 14. 10. 2007 14:13

ja též... tak možná jednou nebo 2x za měsíc, někdy ani to né...

O prázdninách to bylo trochu víc, to sme se viděli častěji a celkově byla větší pohoda
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod karyk.k 24. 10. 2007 23:35

No já se po tom nějak moc neshánim, ale když něco koluje v kroužku, tak nikdy neodmítnu...
karyk.k
Čtenář

Odeslat příspěvekod DirtyKing 15. 11. 2007 20:03

Trávu jsem si dal 3x v životě , z toho jsem se jednou přehulil - a ten stav potom nikomu nepřeju :-D :-D . Jinak jako pro LEGALIZACI jsem :-D
DirtyKing
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pade 23. 11. 2007 14:13

Legalizacia? To by viedlo k nadrogovanym ludom na kazdom rohu, potom by asi aj do práce chodili drogisti, a marihuana trvalo poškodzuje človeka takže neviem čo by bolo také dobré na legalizácii.
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod includes 23. 11. 2007 15:01

ConPower: Jo jo, včera to bylo i ve zprávách :D ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Wracker 23. 11. 2007 16:05

anoooo
Wracker
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ed Wood 23. 11. 2007 16:20

Marihuanu som nikdy nefajcil a ani sa nechystam.

to Pade: Sice som proti legalizacii (i ked na pouzitie marihuany na lekarske ucely - napr. pri rakovine nemam nijako negativny nazor), ale nemyslim si, ze by to viedlo k tomu co hovoris. Ty co to beru by to brali dalej a ty co to neberu a nechcu brat by s tym nezacali. Samozrejme prvych par rokov by bol takpovediac boom, ale potom by sa to ustalilo. Osobne mi je jedno, ci to niekto fajci, ale som proti, kvoli tomu, ze by som nechcel byt pasivnym fajciarom tejto latky (bez ohladu na to ci je skodliva alebo, nie). Kedze mame vela klientov v Beneluxe travim vela casu v Amsterdame a mozem ti povedat, ze nikto zatial na jednanie zhuleny neprisiel.
Ed Wood
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ConPower 25. 11. 2007 11:33

Pade píše:Legalizacia? To by viedlo k nadrogovanym ludom na kazdom rohu, potom by asi aj do práce chodili drogisti, a marihuana trvalo poškodzuje človeka takže neviem čo by bolo také dobré na legalizácii.i/quote]

Trvalo poškodzuje člověka i chlast a cigarety, tak nevím, co se řeší.

Já bych trávu legalizoval, nevidím v tom problém. Zřídkakdy si taky dám. Samozřejmě je problém, když ti přijde někam na provoz někdo zkouřený, ale stejně tak jako se nemá chodit do práce ožralý, by se přece nemělo chodit ani zpukaný, ne? :)
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tukatkat 25. 11. 2007 12:29

Neužívám.. ani nikdy nechci
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010

Odeslat příspěvekod Pickun 25. 11. 2007 13:05

Pickun
Nadšenec

Odeslat příspěvekod lu.kas 25. 11. 2007 14:21

ConPower: Myslim, ze by legalizace vytvorila (hlavne v mladejch) pocit, ze je marihuana spravna, neskodliva a dobra vec.

A proc jsou na alkohol a cigarety takovy dane? Protoze se z nich financuje zdravotni pece o lidi, ktery si tim zk*rvi zdravi (mimo jiny). Myslite si, ze by se povedlo neco podobneho zavest i u travy? Spis bysme hulice sponzorovali z beznyho zdravotniho pojisteni...

Pickun: Jo, tohle je skvely video :D Verim, ze v malym mnozstiv trava o tolik vic nez pravidelny chlastani a koureni neni, ale kdyz se to prezene, dopada to takhle... :D
To je rekl bych rozdil oproti cigaram a chlastu - u marihuany staci pomerne kratkodoby silny uzivani a dopadnete bidne...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník

Odeslat příspěvekod ConPower 25. 11. 2007 20:59

To máte jako se vším, i na chlastu se můžeš stát závislým.
Myslim, ze by legalizace vytvorila (hlavne v mladejch) pocit, ze je marihuana spravna, neskodliva a dobra vec.

Zpočátku možná, ale pak by se to ustálilo a přicházejícím generacím by to přišlo normální. Teď ten, kdo v nezletilosti chlastá a kouří, to nemá povolené. A ten, kdo hulí, dělá "něco navíc". Postupem času by se stalo, že by byla tráva na podobné úrovni a je už problém toho člověka, že se na ní stane závislým. Jako u alkoholu nebo cigaret.

I když ono se stejně dá hulit i bez toho, že by se legalizovalo, takže neřeším. :mrgreen:
ConPower
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka