Užíváte marihuanu?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Uzivate marihuanu?
ANO 97 %  31%  [ 97 ]
NE 210 %  68%  [ 210 ]
Celkem hlasů : 307

Odeslat příspěvekod k.ro 26. 1. 2010 01:26

nejlepší lék proti lupénce je mast z konopí :D
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
proč odcházet když jste ještě ani nepřišli :-)
k.ro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod strny88 17. 2. 2010 12:46

vlastní zkušenosti? :lol:
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod k.ro 18. 2. 2010 01:14

jj jeden kámoš z hustých co má malamuta to hodně používá :D
________________________________________ooXXoo________________________________________________________________________________
k.ro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod strny88 18. 2. 2010 15:33

ten znáš :D Blondýnka jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co ji radil otec: Kdykoliv Tě zastihne sněhová bouře, počkej až pojede kolem pluh a pak jeď za ním. Zanedlouho se opravdu objeví pluh a blondýnka ho podle rady následuje. Jede za ním 3/4 hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí,co dělá.Ona mu vysvětlí, že otec jí poradil, že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem.Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu!"

Ale sou šukézní :D
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod k.ro 18. 2. 2010 20:30

chtělo by to nějakou zhulenou blondýnku :D znáte někdo nějakou ? :D
k.ro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 19. 2. 2010 01:38

jaa sem shulena blondyna
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod k.ro 22. 2. 2010 00:48

nebýt té bradky pod nosem možná bych ti věřil :D
k.ro
Návštěvník

Odeslat příspěvekod strny88 22. 2. 2010 22:34

zhulenou a na káry ožralou, to se pak dají dělat věcy :-)
strny88
Návštěvník

Odeslat příspěvekod klodynka 28. 1. 2012 11:58

Kolik marihuany se může pěstovat doma?
klodynka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 28. 1. 2012 13:14

Max 5 kytek?

Ale když to nikomu neřekneš, tak i víc :D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod klodynka 28. 1. 2012 13:19

:mrgreen:
klodynka
Návštěvník

Odeslat příspěvekod K.A.N 31. 1. 2012 00:43

užívám Velen Černá Hora
K.A.N
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dušan2 21. 5. 2012 22:08

Jednou za čas, tak třikrát až čtyřikrát do roka, jen svátečně. Takže jednou jsem měl jednu rostlinku a mám na dlouho. I když někdo by to zvládnul za týden sjet. :-D
Xiaomi RN 8 pro
Dušan2
Čtenář

Odeslat příspěvekod Saske 16. 7. 2012 09:42

Zacal sem s ni cca 4 mesice zpatky, coz v 21 letech neni zas takova hruza a nejak toho nelituji. Sice zacatky byly hrozny, kdyz sem nekurak, tak si na to zvyknout, ale tak nejak sem s tim pocital, ze parktat obejmu zachod, nez si telo zvykne. Ted si dam parkrat za mesic na vecerni pohodu s prateli a musim uznat, ze ty vecery za to pak vzdy stoji :-)
Z vlastni zkusenosti vim, ze neni trava, jako trava, jak si vetsina mysli - vetsina, co to nikdy nemela, jen to odsuzuje. Je hodne velky rozdil si dat neco vypestovaneho venku, prirodne, nebo neco vyrostleho z pod lampy s ruznyma chem. latkama. To musim uznat, ze je uz docela zlo pro telo :-) Proto sem zustal u venkovnich rostlinek, ktery maji 2-3x mene THC, ktery mi dopreji lepsi zabavu, ale stale jsem normalne pouzitelnej a ani nejsem unavenej. Jsem ale velmi rad, ze sem s tim nezacal, jako mlady. Vetsina mladych o tom nic nevi, vyhuli cokoliv pomalu a jedine co od toho ocekavaji je, byt mimo realitu a delat kraviny mi prijde.

Celkove na tom muj nazor je takovej, ze kdyz se marihuana uziva s rozumem a s mirou, je to lepsi spestreni, nez-li alkohol. Kdyz se to prehani a huli se jen ty silne chem. sragory, je to zlo a cloveka to lehce znici, ale to same udela i alkohol. Vseho moc skodi proste a je jedno, jestli to je marihuana, nebo alkohol :-)
Saske
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 16. 7. 2012 10:38

V 21 letech se radovat, že jsi nezačal s marihuanou jako mladý působí velmi vtipně. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter

Předchozí stránkaDalší stránka