Užíváte marihuanu?

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Uzivate marihuanu?
ANO 97 %  31%  [ 97 ]
NE 210 %  68%  [ 210 ]
Celkem hlasů : 307

Odeslat příspěvekod Nulda (novy) 28. 7. 2005 17:42

Už mi ji kolikrát nabízeli...prostě nevemu,nechci. :mrgreen:
Do ženský a do melounu nevidíš...
Nulda (novy)
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janurpo 28. 7. 2005 17:49

AndrewJ:
Určitě není správné nikoho nutit, ale zase si člověk udělá díky těm lžím špatný úsudek.

Někdy to může špatně skončit ( viz. příspěvek nahoře ode mě). Než jsem to poprvé zkusil, tak jsem se pár lidí poptal, koupil si knížku (ještě ji mám - Libor Dupal - Kniho a marihuaně). Je dobrá, protže to není psáno stylem "je to dobé" nebo naopak "je to špatné". Je to napsáno přesně tak, jak to je.
janurpo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ewing 28. 7. 2005 18:22

mohla by tam byt moznost obcas...obcas (raz, dva krat za rok) si dam..obcas aj ine vitaminy :)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod janurpo 28. 7. 2005 18:30

ewing píše:mohla by tam byt moznost obcas...obcas (raz, dva krat za rok) si dam..obcas aj ine vitaminy :)


LOL, to jsem zkoušel na chemikáře jednou (chemikář je naprosto v pohodě). Jsem mu řekl, že bych potřeboval trochu vitamínu THC :-)
janurpo
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 28. 7. 2005 23:48

ewing: občas znamená ano... o tom jak často už je na jinou debatu...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Master74 30. 7. 2005 15:46

Obrázek
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady 15. 8. 2005 01:05

S-Tony píše:Dobrovolně nevdechuju žádnou formu kouře :-) /quote]

pridavam sa k tomuto nazoru !! + pridavam "alkoholu ci drog"

mam vela kamossov, ktori fajcia marihuanu/hasis a ide to s nimi dole z kopca...napr sa vykaslu na nas, staci im, ze maju svoju travu a idu si prec, vyfajcit si to sami, nie, aby nas zavolali (len na kecanie !!) - jednoducho sa izoluju
uz vyskusali extazu, crack a chcu pervitin, sa mi tak smiali (este stale smeju), ked som im hovoril, ze mariša je cesta k tvrdym drogam...
sledujem ich s inym kamossom uz dlhsiu dobu - ich vyvin, ako sa spravaju...ked nemaju marisu, tak su nervozny, podrazdeny, minule jeden z nich odpovedal na otazku: "vies is predstavit mesiac bez travy ??" takto: "no dobre, som zavisly na marihuane !!" !!
jaaaaaaaaaaaaaaaaj kolko hodin ma presviedcali, ze od marisi clovek nemoze byt zavisly....maju z casti pravdu - clovek nie je o nej zavisly ako od heroinu, nie !! clovek je od nej zavisly preto, lebo chce mat ten kraasny pocit, ten pocit, kvoli ktoremu to vsetci robia...nevedia sa zbavit myslienky, ze by mali stratit ten dobry pocit a tak hulia - zavislost !!!

kolko penazi uz vyhodili do tej travy...ach jaj, moooooooc...nemyslia na nic ine, len na to ako a kedy a si zahulia, odkial zozenu marisu atd atd

na nich je kraaasne vidiet, ze preco by to clovek nemal robit...

p.s.: ja pre istotu vobec nefajcim, vobec nepijem a uz vobec nedrogujem...a to chodim vkuse na techno party, kde tak tancujem, ze odo mna pytaju drogy a neveri mi nikto, ked im poviem, ze som cisty !!

moje fotky s komentarmi z techno party, kde som bol cisty !!
http://www.websound.sk/online/_inc/foto ... 205&pid=57
http://www.websound.sk/online/_inc/foto ... 02&pid=100
tam som fical na tomto:
http://www.websound.sk/online/_inc/foto ... 02&pid=101
a na tomto:
http://www.websound.sk/online/_inc/foto ... 02&pid=038

tymito poslednymi odstavcami som chcel povedat len tolko, ze DA SA TO AJ BEZ TOHO !!!

Heady
Keby aspon 1 z 1 000 slnk malo planetu, keby aspon 1 z 1 000 planet ma zivot a keby aspon 1 z 1 000 zivotov bol zivot inteligentny, tak su vo vesmire miliony inteligentnych zivotov !!!
Heady
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Abox 15. 8. 2005 06:20

Do huby bych to nevzal. A kdyby s tim prisli decka, tak jim ruky prerazim.

edit: a ty stranky od Headyho nevim proc, ale:
We apologize, this page is not yet optimized for Opera browser, we recommend you to visit us using Mozilla, Firefox or Internet Explorer browser.
Abox
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 27. 9. 2005 18:09

no ja som uzival marihuanu ale prestal som.....nic dobreho som na tom nevidel :|
Andrew-DC
Návštěvník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 27. 9. 2005 19:05

Koukam ze ty uzivas snad vsechno :-)
ja ne je to humus
proti konopi nic nemam ale nejhorsi je kdyz se to kouri kdyz se to bude treba varit nebo ja nevim tak to dokaze organismu i pomoci ale timhle to skod.. je to hnus
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew-DC 27. 9. 2005 19:13

no to hej......boli casi ze som vsetko skusal.......asik tak ked som mal 15 :lol: ale uz ma to nebavi a dokonca chodim aj na kurzy proti tomu.....ze budem chodit a robit rozne besedy (posedenia)

niekomu sa toto zda smiesne ale je to sranda
Andrew-DC
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Patrix 27. 9. 2005 19:56

Kdybych pouzival marihuanu tak me z nasi konzervativni skoly vykopnou
Patrix
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 27. 9. 2005 22:22

IcemanCZ: akorát u vaření se blbě odhaduje množství a můžeš to přehnat... se z toho vyspíš, ale je ti blbě... prostě jak z chlastu
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vratu 27. 9. 2005 22:31

Můžu se zeptat zkušených?

Jak dlouho zůstávají stopy po Marihuaně v krvi ?
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 27. 9. 2005 22:40

asi 60 dní, ale musí se to testovat speciálním testem, který se běěžně nedělá... to že je tak dlouho v krvi, je důvod, proč na ní nevzniká fyzická závislost
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků