Nejlepsi-nejoblibenejsi pivko

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Najoblubenejsie pivo
Gambrinus 39 %  16%  [ 39 ]
Staropramen 13 %  5%  [ 13 ]
Zlatopramen 2 %  0%  [ 2 ]
Plzensky prazdroj 63 %  26%  [ 63 ]
Budvar, Braník 21 %  8%  [ 21 ]
Vel. Kozel 14 %  5%  [ 14 ]
Krušovice 10 %  4%  [ 10 ]
Holba Šerák, Zlatý bažan 7 %  2%  [ 7 ]
Šariš 3 %  1%  [ 3 ]
Ostatni (Frisco - neni pivo, Guiness, Stella Artois, Heineken...) 66 %  27%  [ 66 ]
Celkem hlasů : 238

Odeslat příspěvekod Deli 23. 8. 2008 14:33

já pil jednou Zubra v plechu a byl to děsnej zážitek :-l z petky to bude ještě asi lepší 8-S :D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod Kirkwood 23. 8. 2008 14:41

Lukino: jj prodávají ;-)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod DevAstor 24. 8. 2008 13:06

Jinak Zubr toceny je vyborny, jedno z nejlepsich piv.
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Aknar 28. 8. 2008 13:36

includes píše:Deli: Jo, Krušovice jsou humus, dvě a stop, pak je mi z toho patoku špatně :D A lituju lidí, co je museli chlastat celej Planet festival :D Bych raději pil vodu ...

Teda ted zrovna jsem dopil Krušovice 12° (Mušketýr), a teda fakt musím potvrdit, to se ve velkým fakt nedá pít. Ta chuť je děsná. Rychle si musím napravit chuť něčím dobrým, jdu si otevřít Starobrno. :D
Aknar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deli 29. 8. 2008 10:47

neblbni :pozor aby tě neodvezli na pohotovost :( :D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod DirtyKing 21. 9. 2008 21:20

Budwar & Plzeň yeah!
DirtyKing
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Swordman 16. 10. 2008 21:59

Kedysi u nás čapovali Amstel 12-stku ( to bolo pivečko ). Dobrý býval aj ten Kelt 12 vo flaši.
Keď som bol na vojne v roku 91-92 v Lounoch, tak tam v jednej reštaurácii na poschodí čapovali Krušovice ( vtedy Krušovice varili pivo v malom množstve a bolo fakt vynikajúce, hlavne to čierne ). Teraz sú Krušovice typické EuroPivo, také o ničom.
Kedysi bola vo Veselí n/Moravou taká parádna Budvar pivnica ( pri moste cez Moravu ) a tam bol Budvar jedna báseň. Chodili sme tam z Myjavy vlakom . ( tá pivnica už nie je )Takže aj Budvar je dobré pivko ( teda vtedy bolo, neviem ako teraz ).
Aj Plzeň . Ale flaškové je trocha drahé, a čapované som nemal hodne dlho.
Bernard je celkom fajn, aj keď si naň treba zvyknúť, lebo je to živé pivo.

Zo slovenských pív bol koncom devätdesiatych rokov dobrý Steiger ( svetlé, ale hlavne tmavé ).
Dobrý je tmavý Šariš, svetlý Corgoň má vyrovnanú chuť a kvalitu už roky, čo sa o ostatných pivách nedá povedať.
V časoch mojej vojny som v Lounoch pil Lounský ležiak, vtedy mal takú nádhernú horkú chuť, bol omnoho horkejší ako Radegast. Neznášam svetlé pivo so sladkou chuťou. Tmavé máva takú sladovú sladšiu chuť, ale musí mať aj niečo do seba a to má málo tmavých pív ( mali to tie Krušovice vtedy, dobrý je tmavý Šariš, Steiger, dobré tmavé pivo bol Kamzík z Popradského pivovaru - pivo z toho pivovaru, o ktorom povedal Miloš Zeman, že je dobré len na vyšumenie zubnej protézy na noc )
Inak každé pivo môže zmršiť šenkár pri čapovaní. Ideál je čapovať kompresorom ( stlačeným vzduchom, čapuje sa to dlhšie, ale tá nádherná chuť.....bez tých zas..ných nadbytočných bublín ).
Takto sa ale už skoro nikde nečapuje, všade dávajú do piva CO2 alebo O2.

Teraz som chorý ( mal som mononukleózu ), čiže mám pečeňovú diétu, tak musím Nealko. Tam je to prakticky jedno aké, všetky sú na nič. Tak volím Argus z Lidla, to stojí 6,50 Sk, tak ho pijem. Nedám predsa 27 SK za Nealko Redegast, alebo 22,90 SK za Zlatý Bažant. Žbrnda ako žbrnda.
MB ASUS A7V600-X,Athlon XP 2500+ Barton , 1791 MB RAM ,Radeon 9200SE 128MB, Audigy 2, LG GSA 4163B,LG GSA 4081B, HDD: WD500GB PATA,Seagate Baracuda 80GB SATA,WD200GB SATA,
CRT Belinea 17", Zdroj CHIEFTEC CFP-400-12G
Swordman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod aquarkko 29. 10. 2008 12:56

asi máte pravdu s tím starobahnem :D včera jsem měla asi šest a účinky jdou vidět :mrgreen:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Aknar 29. 10. 2008 14:31

Nvm, třeba já na Starobrno nedám dopustit. Zhruba před týdnem jsem jich měl 10 a ráno bez větších problémů.
Horší to ale bylo před dvouma dnima s Budvarem. Osobně mám Budvar moc rád, dvanáctka je vynikající pivo, a dá se ho vypít dost. Jenže v pondělí jsem byla na zábavě, čepovali Budvar 10°, dal jsem jich 11 (a teda ještě možná slušný množství rumu), s tím že to jsou jakože desítky tak jsem se toho nebál (nevíc mě chutnalo), ale jsou to dva dny pryč a mě se zdá že střízlivim ještě teďka.
Paradox je i to že včera ráno jsem se vzbudil, kcovina jen slabá, ještě dopoledne jsem tam s chutí lupnul jednoho Kozla 12°, ještě jsme koštovali i trochu meruňovice, též v pohodě. Když jsem se pak navečír dostal do hospody a zastavil jsem se na jedno, myslel jsem že to nevypiju, fakt jsem to cucal skoro třičtvrtě hodiny, měl jsem pocit že kdybych se napil pořádně tak to vyhodim ven. V této situaci se jednalo o Starobrno 10°. Nevím jestli to bylo tím že bylo to pivo špatný, (normálně desítky nepiju), ale to jsem včera fakt nedával. To se mě fakt nezdálo, protože za normálních okolností klidně už zase večer kalim znova a s chutí. Uvidíme jak se budu cejtit dneska večer...
Aknar
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lukino 29. 10. 2008 15:05

:D krasne napsany, pobavil jsem se :D
Lukino
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 29. 10. 2008 16:39

Ankar: tj, taky mívám takový pocit, že kdybych to pivo do sebe kopla, tak ho hodím zpět.. Hlavně v sobotu, protože v pátek zapíjím nervy z týdnu, takže toho vypiji nehorázně moc (tam kam chodíme točí jen G12°)
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod DevAstor 29. 10. 2008 16:58

z piva se nejde ozrat :(

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kirkwood 29. 10. 2008 17:32

Devastor: ále jde a moc dobře ;-) pokud k němu piješ i něco ostřejšího, tak tohoto stavu dosáhneš rychleji :-D
Kirkwood
Přeborník

Odeslat příspěvekod DevAstor 29. 10. 2008 18:16

me se teda ze samotneho piva nikdy ozrat nepovedlo :-/ a ze sem to uz zkousel mockrat :D vetsinou dvanacta dvanacka a iba dobra nalada :)

(\_/)
   c(”)(”)
DevAstor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 29. 10. 2008 18:29

tak holt se jich do tebe vejde málo :-)
jannnn
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka