Zkušenosti s Speed8

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Janusx 12. 7. 2005 11:30

Co?? :?:
Janusx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod kidli 12. 7. 2005 12:28

humus, ale funguje... :D
"God save me from my friends, I can protect myself from my enemies"
kidli
Čtenář

Odeslat příspěvekod Master74 12. 7. 2005 12:29

...jak na koho...
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 12. 7. 2005 13:39

to je nieco ako redbull?
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Master74 12. 7. 2005 13:47

Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec

Odeslat příspěvekod paveld 12. 7. 2005 20:00

Kamos se ted vratil z Chorvatska kam jel autem - celou cestu ridil sam (20 hodin i s prestavkama) a bral tehle speed. Pry na nem nebyla zadna unava znat, ale asi taky dost zalezi jak na koho to pusobi.
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Návštěvník

Odeslat příspěvekod adamek.jan 12. 7. 2005 21:42

Ja ho miluju; kdyz jsem maturoval & ucil se na maturitu, pil jsem ho misto kavy :-)
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod a 12. 7. 2005 21:51

kde sa to da kupit a co to stoji?
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Howard 12. 7. 2005 21:55

Od 35 do 55 kc, zalezi na miste nakupu. Lekarny a pumy nedoporucuji, je to tam drahe. Vyborne je Tesco, ale najit to tam.

Je to dobre palivo pro mozek. doplnujte to lecitinem a multivitaminem+mineraly, hodne piti.
Bacha, pokud to vyzunknete najednou, je to velka rana na srdce.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jannnn 13. 7. 2005 21:25

Nevim jak na psychiku a vydrz, ale na zlepseni fyzickeho vykonu to na me nepusobi vubec...
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod paveld 13. 7. 2005 23:43

no na zlepseni vykonu to ani neni, max tak ze ti to doda energii

//Ivo M.: není třeba citovat poslední příspěvek
BMW E30 316i -> BMW E36 320i :-)
paveld
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 14. 7. 2005 15:14

no na zlepseni vykonu by to taky melo bejt...se podivej na to schema na : http://www.speed8.cz/speed8/prolog.htm tak to je...: vyzicky vykon, sila, vytrvalost...
jannnn
Přeborník

Odeslat příspěvekod Janusx 15. 7. 2005 18:20

Tak jsem to vyzkoušela, po pivku jsem smíchala s Red Bullem a super, vzhůru do 8 do rána, jinak bych už byla mrtvá, ani nepřišla žádná krize...
Janusx
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SDR 22. 7. 2005 22:31

Jednou jsme si to dali s kámošema před zápasem... a celej zápas jsme "běhali" jak mrtvoly... hrůůza, byli sme úplně omámený :pozor2
SDR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 23. 7. 2005 10:31

Dobrej je taky Shock!, ten jsem si dal někdy v deset ráno a usnul jsem až někdy ve dvě v noci :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 27. 7. 2005 23:14

Jsešm vypil 3 shocky na koncertě.. den předtím jsem vůbec nespal.. a byl jsem hrozně unavený, ale dal jsem 3 půllitrovky shocku a bylo mě OK... vlastně jsem nikdy ještě energydrink nevypil celý, tohle bylo poprvé...
AndrewJ
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 17. 10. 2005 17:24

po ranu v praci Shock + speed8 .. a celej den funguju jak motomys ... kdyz sem byl na pohovoru pro IBM tak sem si dal tri shocky a dva speed8 ... no panove.. den a pul bez spanku a myslel sem ze sem uz mrtvej :-)))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod a 17. 10. 2005 18:29

no tak som si dal 2 naraz a keby tam nebol kofein aj to k niecomu mohlo byt...
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Driver 26. 10. 2005 23:41

jo fakt to funguje, ale daleko lepší je si koupit kofein v kapslích (je to hlavně pro kulturisty, aby je to nakoplo). V jedný takový tabletě je asi 200mg kofeinu (asi jako v 5-6 kávách) a to už je fakt síla.

Speed8 je účinnej, ale pěkně hnusnej na chuť.
Das Auto
Driver
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Návštěvník 28. 10. 2005 12:11

Funguje, ale přijde mi to dost jedovaté :-). Jako lepší variantu bych viděl Up Energy - dělá na mě dojem poněkud přírodnějšího produktu. Proti únavě je ale nejlepší trochu se protáhnout a dát si studenou sprchu. Když už to nepomáhá, je nejlepší jít spát ;-). A když si to člověk nemůže dovolit, může být zajímavým nakopávačem čistá Guarana. 50g pytlík práškové guarany stojí okolo 70,- Kč a je to dooooost dobrý. Na rozdíl od kávy člověk potom nepadne na hubu.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod theor 12. 2. 2006 01:25

To se prodava od 18,nebo od kolika?
mobil Nokia 6230,operátor Vodafone,notebook Asus A6K. Este by to chtelo auto a to vysneny je Ford Scorpio a mam od 14.6.2006 motorku a tou je ČZ 125/473 rocnik 1963,je to krasavice
theor
Čtenář

Odeslat příspěvekod iwigirl 12. 2. 2006 11:59

kdepaak :-)
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod theor 12. 2. 2006 12:08

iwigirl píše:kdepaak :-)
Aha takze od kolikaaa? :twisted:
mobil Nokia 6230,operátor Vodafone,notebook Asus A6K. Este by to chtelo auto a to vysneny je Ford Scorpio a mam od 14.6.2006 motorku a tou je ČZ 125/473 rocnik 1963,je to krasavice
theor
Čtenář

Odeslat příspěvekod iwigirl 12. 2. 2006 12:16

od kolika chces,neni to omezeny...
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod theor 12. 2. 2006 12:26

iwigirl píše:od kolika chces,neni to omezeny...
Dik a kolik to stoji nevis? :hm
theor
Čtenář

Odeslat příspěvekod iwigirl 12. 2. 2006 12:29

43.- - 58,- (dle umisteni lekarny). Hlavne si precti pribalovy letak..
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod theor 12. 2. 2006 12:33

iwigirl píše:43.- - 58,- (dle umisteni lekarny). Hlavne si precti pribalovy letak..
Jj dik a ty s tim mas naky zkusenosti? :twisted:
theor
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slonik 12. 2. 2006 21:31

Funguje to, ale lepší mi přijde UpEnergy. Na rozdíl od Speed 8 mi to připadá méně chemické.

Stejnou (nebo alespoň velmi podobnou) službu mi ale přinese kombinace guarany a Piracetamu - za cenu o dost nižší. A navíc se lépe snáší i s alkoholem. Na Speed8 bych si nedal ani malé pivo (ostatně příbalový leták před kombinací s alkoholem důrazně varuje).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Vincent 12. 2. 2006 22:10

celej svaťák jsem jel ve Speedu a myslím že mi hodně pomohl. Učení mě neunavilo a vydržel jsem se dýl koncentrovat. Ale je to mrtě hnusný když se to pije rovnou brčkem ...
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 2. 2006 19:47

Já si to lil do sklenice vody. Samotné bych to asi nebyl schopen konzumovat. Ten kdo vymyslel u Speed8 "příchuť tiramisu" by si zasloužil pěstí do čenichu :-D
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod SDR 14. 2. 2006 23:47

No hůř než vodka za 60,- u vietnamce to nechutná a navíc toho je málo... tohle mi naštěstí tolik nevadilo, i když je pravda, žádná sláva s tou chutí
SDR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deli 18. 2. 2006 14:51

Taky jsem to zkoušel, tak chuť je příšerná, navíc jsem měl s nějakou divnou příchutí, ale nalil jsem si to džusu a bylo to docela OK, 3hodiny jsem jel v práci jak motorovej... :mrgreen:
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli

Odeslat příspěvekod loldaolda 31. 3. 2006 21:27

Lidi, potřebuju to vyzkoušet v pondělí na písemné maturitě, nevíte pls jestli se nedají sehnat jednotlivé ampulky? Nechce se mi za to dávat 500 za to balení deseti :(
GNU/Linux - Free software, Free society.
loldaolda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 31. 3. 2006 21:33

dají. ale tím,že se tím nadopuješ na písemný, si moc nepomůžeš, maximálně tím, že neusneš a budeš se lépe soustředit.. Ale jak říká moje oblíbené přísloví: kde nic není,ani smrt nebere..
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod loldaolda 1. 4. 2006 09:30

Děkuji za povzbuzení.

Zkusím se teda podívat v tescu...
loldaolda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iwigirl 1. 4. 2006 09:45

loldaolda píše:Zkusím se teda podívat v tescu..../quote]

v lékarně. ne v Tesku.
iwigirl
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod loldaolda 1. 4. 2006 11:50

Erm... někdo tu psal že v tescu ho prodávají... A spíš si myslím že právě v lékarně seženu jen celý balení...
loldaolda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod a 1. 4. 2006 12:08

v lekarni je aj po ampulach
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Slonik 1. 4. 2006 14:00

Myslím, že Speed8 na poslední chvíli je dost nanic. Maximálně proti únavě, ale na to lépe pomůže guarana
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod loldaolda 1. 4. 2006 15:43

TO je jedno chci to místo energy drinku. Myslím, že by speed8 měl být účinější.
loldaolda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 1. 4. 2006 16:32

Svým způsobem ano. Nebo taky můžeš zkusit Shock :-)
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod a 1. 4. 2006 16:44

loldaolda, radsej si jeho ucinok vyskusaj dopredu, aby si potom nelutoval.. a urcite neber viac ako 2 naraz (i ked pre iwi 3,4 alebo 5 ampuli nieje ziadna vyzva ;))
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 1. 4. 2006 17:44

ja ted sjizdim v praci novej mix ... vstanu a shock .. prijedu do prace a kafe ... v poledne speed a shock... vecer po praci kafe a prasek na uklidneni :-) .. a hura spat :-) ... spim jako zabitej :-) a da se to vydrzet (5x12 prace + 5x4h cesty)
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod loldaolda 2. 4. 2006 13:35

Jeeej no to bych moc rad, ale kdy si ho mam vyzkouset?... Kdyby totiz nahodou nejakej ucinek mel, a ja vecer nemohl spat (nejsem takovy spáč jako ledni medvěd), tak by to nebylo to prave orechove :)

Planuju jen 1, nebudu to zase hrotit, myslím že víc nemá smysl ;) Hmm no jakej ten účinek teda je? a, zkus mi to prosím popsat teda, abych potom nelitoval :D
Napr. po energy drinku (shock...) na sobe nic nepocituju...
loldaolda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lubos821 22. 4. 2007 22:39

Pol ampulky,najake to pivko,jedno brcko a potom s kamoskou na chate...Som ani nevedel aku mam vydrz,len keby som potom nemal 10 dni svalovicu na celom tele
Lubos821
Čtenář

Odeslat příspěvekod includes 23. 4. 2007 13:36

Speed8? Slyšel jsem o tom, ale moc to neznám ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bobroněnko 23. 4. 2007 13:50

pravidelně a ve větších dávkách na to dávejte bacha. jinak je to dobrá věc.
Hell was full...so I came back!
Bobroněnko
Přeborník

Odeslat příspěvekod crashpc 24. 4. 2007 09:13

no, nevim :D mě to naspeedovalo opravdu hodně, a pak sem 4 a půl hodiny ležel v posteli s otevřeejma očima a čuměl do stropu :D
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod suk 3. 5. 2007 21:56

crashpc: nebyly na obalu zeleny listy? to by vse vysvetlovalo ;)
kamos to ((chlasta|zere)|(chlastal|zral)) (sorry za ten regexp :D ) pry to bylo skvely...a nikdy na to nechtel pit alkohol, pry je to na otravu krve.. takze na to kdyztak taky pozora
suk
Sherlock Noha 2010

Odeslat příspěvekod Lucien_CZ 5. 10. 2007 14:04

Muj osobni recept ... :D chut to ma jako visne v cokolade. Pokud date na me a ne na pribalovy letak, tak ten panak alkoholu vyrazne zvedne ucinky speed8. Jen pozor, aby toho alkoholu nebylo vice, nebot by to zvbedlo tlumive ucinky koktejlu misto povzbudivych.
Ma to asi tak stejny exekt jako 3-4 ampulku. :D Muj osobni rekord a take test, na kolik ma pribalovy letak pravdu, je 5 amulek behem 4 hodin. V celku mazec, jen bych to slabsim naturam nedoporucovala. Kofejn zpusobuje prekyselovani zaludku.

Postnu sem svuj maly receptik (mnozstvi uvadene pro jednu osobu):
2 ampule speed8
1 panak tvrdeho (vyborna je vodka)
1l visnoveho dzusu

Pro nezletile .. vodka neni podminkou :)
Lucien_CZ
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slonik 5. 10. 2007 18:20

Lucien_CZ: Díky za recept, ale já mám svůj oběhový systém docela rád. Stejně tak mám rád svojí nervovou soustavu, čili 2x speed + 5 cl vodky najednou si rád odpustím ;-)
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod Vencos 5. 10. 2007 20:47

hmmm hmmm to zkusím :mrgreen: no noci a na kalby :mrgreen: a do školy :mrgreen:
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec

Odeslat příspěvekod DirtyKing 15. 11. 2007 21:59

Já teda jako nvm , ale na mně to nepůsobí - alespoň to necítím :) . A tom sem jednou vylohnil i 2 na ex :)
DirtyKing
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hobitt 15. 11. 2007 22:12

Zkoušel jsem a funguje to na mě stejně jako energy drinky - uspává mě to
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník

Odeslat příspěvekod teplice 15. 11. 2007 22:18

Nevím, kde je chyba, ale na mě energy drinky nijak nepůsobí. Prostě nic necítím :hm
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod includes 15. 11. 2007 22:42

Jak jsem psal i výše, slyšel jsem o tom něco, ale moc to neznám. Četl jsem jen na netu nějaké věci, jako např., že je to ampulka, kterou vypijete, jak to tedy je? Popište mi to prosím, kdo to jak měl :wink: :) .... díky ...
includes
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lu.kas 16. 11. 2007 20:36

teplice píše:Nevím, kde je chyba, ale na mě energy drinky nijak nepůsobí. Prostě nic necítím :hm:/quote]
Jak nepusobi? Ty po energi klidne usnes? Ja jako taky zadnej rozdil v beznym stavu nepoznam, ale kdyz jsem unavenej, potom uz nejsem :) Proste nepotrebuju spat, akorat jsem takovej lehce spomalenej :D
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník