Jste kuřák nebo nekuřák? (20.9.07 - nové hlasování)

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jsem ...
Kuřák, který bere ohledy na nekuřáky 39 %  21%  [ 39 ]
Kuřák, který nebere ohledy na nekuřáky 9 %  4%  [ 9 ]
Nekuřák, který nikdy nekouřil 58 %  31%  [ 58 ]
Nekuřák, který vyzkoušel kouřit 57 %  31%  [ 57 ]
Nekuřák, který se odnaučil kouřit 19 %  10%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 182

Odeslat příspěvekod jezek 4. 6. 2007 07:15

Kuřák L&M blue.Ale na druhou stranu souhlasím s madelaine.nemám rád lidi,kteří
fajčia na zastávkach, vo výťahoch a pri vchodoch verejných budov, či nemocnícm/quote]
.A nejvíc ze všeho nenávidím ráno lidi,kteří naběhnou do tramvaje a ještě si dají ve dveřích toho posledního šluka.To je na poblití.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 4. 6. 2007 14:15

tyjo dneska sem jel z Ostravy vlakem EC a seděl jsem nejspíš v kuřáckém kupé s jedním postarším ruským párem. Pán měl celou dobu nachystanou krabičku a pak odešel kouřit na chodbu až ke dveřím...

Tímto mu chci poděkovat za neočekávanou a z mojí starny nepochopitelnou ohleduplnost, když sem si knim sedal netušil sem že to je kuřácky vagon a pak bych dobrovolně odešel kdyby si tam zapálili... Ale nemusel jsem 8)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 6. 6. 2007 06:59

jezek píše:Kuřák L&M blue.e/quote]

Asi tak ;)
Nikdy jsem nekouřil někde v nemocnici, nebo nedejbože před školou (s tím, že zvoní a naposledy natahuju šluka) nebo těsně před prací, vždycky raději počkám do odpoledne. Na druhou stranu jsou nekuřáci, kteří odsuzují kuřáky, kde se jen dá. Zrovna včera jsem po přijímačkách vyšel s rozklepanýma nohama ven před školu a tam na schodech FF seděla jedna holka a vyhulovala, psala test se mnou (vlastně seděla za mnou) a nějaká paní jí sprdla (starší paní). Což jsem nepochopil, na jednu stranu kouření je nepříjemné těm druhým, nikdo ti zakázat kouřit venku před barákem nedokáže. A ještě tě pak urážet.
LMka vedou ;) víc ale chutnaly, když stály ještě 49 Kč :)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 6. 2007 07:10

Chemist píše:LMka vedou ;) víc ale chutnaly, když stály ještě 49 Kč :):/quote]

A ještě víc,když stály 21.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 6. 6. 2007 07:13

Hehe, pane, mně je devatenáct. Pamatuju si rok zpátky, kdy jsem je začal kupovat. ;)
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 6. 2007 07:24

No jo,já kouřím skoro 15 let.Pamatuju kusovky za 50h a ty drahé za kačku.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chemist 6. 6. 2007 07:28

:shock:
Chjo, proč jsem se narodil tak pozdě :? Kusovka za padesátník :shock: Nejlevnější jsem vždycky kupoval za 2,50 :(
"Dovedeš jezdit bez sedla, pane?"
"Dnes v noci třeba i bez koně..."
Chemist
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zajíček 7. 6. 2007 18:16

no tak já nekouřim,jelikož sem sportovec no..a plyce si kazit nechci..jednou sem to však zkusil..a začla se mi po chvilce hodně motat hlava :lol: takže ja ne!
zajíček
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 7. 6. 2007 19:19

zajíček:jako sportovec bys měl vědět,při vůli a snaze se podaří překonat odpor těla.
pro mladší: za našich časů neexistovalo aby položená cigareta sama odhořela jak to vidím dnes.Normálně zhasla - aspoň vidíte jaký sraczky v rámci výdělku dneska vyráběj ale ono to i s pivem je to to samý.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr.paulie 7. 6. 2007 20:37

Nedávno jsem si koupil gauloises brunes bez filtru, no řekl bych, zase jedny cigára ve kterých není sláma ale tabák.
I don't think, I drink.

Všechno, na čem funguju podléhá spotřební dani. Alkohol, tabák, benzín.

O1 2.0 MPI 4x4 - 13,2 l/100km
mr.paulie
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 6. 2007 18:38

Jsem přestávavající kuřák. První týden dní pomohla nemoc a teď se snažím jí využít k tomu, abych přestal úplně. Zatím se držím asi tři týdny a docela to jde. Peníze, které bych jinak utratil v tomto období za cigarety jsem investoval do tiskárny na potisk cédéček. Kouřil jsem Gauloises Blondes, cca. 40-80 denně.

Mimochodem, docela i pomáhá představit si, co si budu moci dovolit s náhlým "čistým příjmem" navíc (3 x 65,-x 365 = 71.175,- za rok při mé průměrné spotřebě a dnešních cenách).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 15. 6. 2007 08:12

aquarkko píše:Dragonnx: fuj, mentolky, to je jak hulit žvejkačky :mrgreen:-/quote]


:lol: Mě to chutná :lol: .
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marty.ms 25. 6. 2007 14:05

jsem s tím v únoru seknul, nabral 10 kilo, občas mám docela velkou chuť ale i vůli nezačít. Ale že bych zaznamenal nějaký přebytek peněz, zatím ne e :lol: uvidíme za rok
marty.ms
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slonik 25. 6. 2007 14:34

marty.ms: tak to je tím, že jsi ušetřené peníze utratil za jídlo :-D
Já si každý den odkládám stranou dvoukilo, které by jinak padlo na cíga a když si chci něco koupit, tak si to koupím z těchhle nastřánaných peněz. Koncem týdne to budou boty na běhání - to abych netloustnul ještě víc :mrgreen:
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michee 25. 6. 2007 16:09

Bývala jsem občasný kuřačka, ale minulý týden jsem to zabalila na dobro (doufám, že už to tak zůstane- ačkoliv v sobotu máme mega akci, tak jen doufám, že tam někdo nedotáhne cigára, pak totiž neodolám :)
Kick the baboon....
michee
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků